Jump to content
Dogomania

Toska

Members
  • Posts

    2458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska

  1. dziewczyny , do kogo się zwrócić -w kartonie podrzucono 4 małe kotki , koło mojej firmy , karton stoi w bramie , noc będzie zimna ! nie chcę ich zawozić do schronu !! a w domu mam dwa psy , nie mam jak ich zabrać !!! co robić ? tel do mnie 501-03-02-94
  2. czy coś już wiadomo ? Jasiek :loveu: trzymaj się i nie daj się !!!
  3. i znowu o maleńkiej wszyscy zapomnieli ...:-( Fizia w górę !
  4. :buzi: dzięki dobra duszyczko , że zajęłaś się Jaśkiem :lol: mam nadzieje , że teraz , jak już jest pod dobrą opieką , szybko wróci do zdrowia ! napisz , w jakim mieście jest Jasiek , bo nie mogłam się doczytać :shake:
  5. dzień dobry Oskarku :lol: może dziś uśmiechnie się do ciebie los......
  6. :multi::multi::multi: tyle dobrych wiadomości na krakowskich wątkach :lol::lol::lol: powodzenia Żabciu w nowym domku !!!
  7. hmmm ..... a ja właśnie nie chciałabym :shake: , żeby trafił do piecyka... wrzucony jak śmieć , razem ze szpitalnymi odpadami...
  8. [quote name='Cortina'] Wiem że mieli budować przy Miłostowie, ale nasi "ukochani" poznaniacy się nie zgodzili żeby psy leżały w tak bliskim sąsiedztwie ludzi:angryy:. [/quote] skąd my to znamy :angryy: w Krakowie sytuacja jest identyczna ! były propozycje budowy też w pobliżu cmentarza ,na Batowicach , ale oczywiście natychmiast pojawiły się protesty :angryy: bo przeciez lepiej , żeby na pustym terenie były chaszcze , syf , sterty śmieci niż cmentarz dla zwierząt ! jest to ogromny problem dla wielu ludzi -dla mnie kiedyś też będzie -nie mam ogrodu , działki -mam za to dwoje czworonożnych przyjaciół, których kiedyś chciałabym pochować godnie !
  9. :evil_lol: czarne kocisko to i charakter czarny musi być :evil_lol:
  10. interesuje , interesuje , tylko pomóc nie ma jak :-( serce mi się kroi :placz:, jak patrzę na takie bidulki i nic nie mogę zrobić :shake: - pozostaje tylko mieć nadzieję , że gdzieś jednak jest TEN człowiek dla TEGO psiaka i że się odnajdą ! narazie mogę tylko podnieść w górę ! czy piesio ma jakieś imię ?
  11. Witaj Baronku :lol: oczywiście , że ktoś tu do ciebie zagląda :lol: cieszymy się , że u ciebie zdrówko w miarę dopisuje , humor też widać doskonały -tak trzymać ! Pańcia pozdrów i poproś , niech tyle nie pracuje , bo to niezdrowe jest :evil_lol: Głaski i uśmiechy dla Ciebie :lol: pozdrawiamy : ruda Tosia , czarno-siwy Tofcio i ich obsługa :evil_lol: czyli Toska
  12. ooooooo, jaki piękny czarnulek :loveu:
  13. :lol: super , że jest poprawa ! napisałam Ci PW :lol:
  14. piękny rozczochraniec :loveu: -taki sam , jak mój Tofcio :lol:
  15. Myszaga , jak Ramzes ? mam nadzieję , że jest coraz lepiej ! jeśli jeździcie do Myślenic , to przecież do Krakowa już tylko rzut beretem - a tu mogę spokojnie polecić doskonałego chirurga .Odezwij się :lol:
  16. :cool3: no i co cioteczki ? :mad: wizytacja się odbyła ? coś mi się wydaję , że nie , bo cichutko tu u Plutka jak makiem zasiał :razz: a ja czekam i czekam:-(, i tak bym chciała coś o nim wiedzieć .... tak długo był moim wirtualnym podopiecznym ....
  17. tu jest krakowski wątek-już wkleiłam link do was :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32052&page=285[/url]
  18. :loveu: piękny Oskarku , śmigaj w górę w ten niedzielny poranek !!!
  19. dziewczyny , zajrzyjcie tu , wasza pomoc potrzebna !!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73864&page=56 post 553
  20. :lol: dziś piękna Sofa:loveu: ma swoje ogłoszenie w krakowskim "Dzienniku Polskim" w stałej psiej rubryce :lol: trzymam kciuki :thumbs: :kciuki: :kciuki: :kciuki: , żeby był jakis odzew i najwspanialszy pod słońcem domek się znalazł !!! choć tak sobie myślę -gdzie jej będzie lepiej , jak nie u Maupy 4 .......
  21. :lol: właśnie po to są takie wątki , żeby były offy :lol: pozdrowienia :lol: i głaski dla wszystkich piesów :lol:
  22. :lol: JoSi , my tu wszyscy mamy "coś z głową" , więc jesteś między swymi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: cudownie , że psinka jest u Ciebie ! możesz tu dać linka do jej historii ?
  23. :loveu: o jakie cudne zdjęcia :loveu: :loveu: cudne psiaki :loveu:
×
×
  • Create New...