-
Posts
2458 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska
-
dziewczyny , do kogo się zwrócić -w kartonie podrzucono 4 małe kotki , koło mojej firmy , karton stoi w bramie , noc będzie zimna ! nie chcę ich zawozić do schronu !! a w domu mam dwa psy , nie mam jak ich zabrać !!! co robić ? tel do mnie 501-03-02-94
-
Jasiek - traci siły i wiarę-śpi za TM
Toska replied to Igulec's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy coś już wiadomo ? Jasiek :loveu: trzymaj się i nie daj się !!! -
i znowu o maleńkiej wszyscy zapomnieli ...:-( Fizia w górę !
-
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Oskarek się przypomina ! -
Jasiek - traci siły i wiarę-śpi za TM
Toska replied to Igulec's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:buzi: dzięki dobra duszyczko , że zajęłaś się Jaśkiem :lol: mam nadzieje , że teraz , jak już jest pod dobrą opieką , szybko wróci do zdrowia ! napisz , w jakim mieście jest Jasiek , bo nie mogłam się doczytać :shake: -
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dzień dobry Oskarku :lol: może dziś uśmiechnie się do ciebie los...... -
hmmm ..... a ja właśnie nie chciałabym :shake: , żeby trafił do piecyka... wrzucony jak śmieć , razem ze szpitalnymi odpadami...
-
[quote name='Cortina'] Wiem że mieli budować przy Miłostowie, ale nasi "ukochani" poznaniacy się nie zgodzili żeby psy leżały w tak bliskim sąsiedztwie ludzi:angryy:. [/quote] skąd my to znamy :angryy: w Krakowie sytuacja jest identyczna ! były propozycje budowy też w pobliżu cmentarza ,na Batowicach , ale oczywiście natychmiast pojawiły się protesty :angryy: bo przeciez lepiej , żeby na pustym terenie były chaszcze , syf , sterty śmieci niż cmentarz dla zwierząt ! jest to ogromny problem dla wielu ludzi -dla mnie kiedyś też będzie -nie mam ogrodu , działki -mam za to dwoje czworonożnych przyjaciół, których kiedyś chciałabym pochować godnie !
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
:evil_lol: czarne kocisko to i charakter czarny musi być :evil_lol: -
interesuje , interesuje , tylko pomóc nie ma jak :-( serce mi się kroi :placz:, jak patrzę na takie bidulki i nic nie mogę zrobić :shake: - pozostaje tylko mieć nadzieję , że gdzieś jednak jest TEN człowiek dla TEGO psiaka i że się odnajdą ! narazie mogę tylko podnieść w górę ! czy piesio ma jakieś imię ?
-
Witaj Baronku :lol: oczywiście , że ktoś tu do ciebie zagląda :lol: cieszymy się , że u ciebie zdrówko w miarę dopisuje , humor też widać doskonały -tak trzymać ! Pańcia pozdrów i poproś , niech tyle nie pracuje , bo to niezdrowe jest :evil_lol: Głaski i uśmiechy dla Ciebie :lol: pozdrawiamy : ruda Tosia , czarno-siwy Tofcio i ich obsługa :evil_lol: czyli Toska
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
ooooooo, jaki piękny czarnulek :loveu: -
:lol: super , że jest poprawa ! napisałam Ci PW :lol:
-
Myszaga , jak Ramzes ? mam nadzieję , że jest coraz lepiej ! jeśli jeździcie do Myślenic , to przecież do Krakowa już tylko rzut beretem - a tu mogę spokojnie polecić doskonałego chirurga .Odezwij się :lol:
-
wystraszony Oscarek po prawie 8 latach w schronisku ma dom!!! :)
Toska replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
:loveu: piękny Oskarku , śmigaj w górę w ten niedzielny poranek !!! -
dziewczyny , zajrzyjcie tu , wasza pomoc potrzebna !!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73864&page=56 post 553
-
:lol: dziś piękna Sofa:loveu: ma swoje ogłoszenie w krakowskim "Dzienniku Polskim" w stałej psiej rubryce :lol: trzymam kciuki :thumbs: :kciuki: :kciuki: :kciuki: , żeby był jakis odzew i najwspanialszy pod słońcem domek się znalazł !!! choć tak sobie myślę -gdzie jej będzie lepiej , jak nie u Maupy 4 .......