[quote name='SH']Nieco zawiedzeni "weterani" -> nosy do góry :)
Zgodnie z nowym regulaminem weteran wchodzi do porównania o zwycięstwo rasy, więc może i rasę wygrać :multi:[/QUOTE]
Naprawdę??? Boże, zacofana jakaś jestem, myślałam, że w Polsce tego jeszcze nie ma :oops: :oops: :oops: . Czyli moja weteranka ma szansę??? (Zwłaszcza, że w rasie oprócz niej jest piesek w szczeniakach ;) )