[quote name='Marysia_i_gończy']
[B]Morrisonko[/B] rzeczywiście z trudnością przypominam sobie Waszą ostatnią wizytę u nas! Cieszę się bardzo, że jednak dotarłaś :loveu: Czy Ty zawsze miałaś podengo? :cool3:
[/QUOTE]
Postaramy się wpadać częściej :oops: :Rose: ...
Stan podenek nie zmienia się u mnie od 6 lat, a szkoda, bo nie miałabym nic przeciwko jeszcze jednemu :razz: .