Zaparł się leniwiec jeden a ja już nie daję rady w te upały :mdleje: Okazało się, że mam źle wyliczony termin ale pod koniec tego tygodnia będę w szpitalu i mam nadzieję, że w weekend będziemy już we trójkę!
A psiaki też są biedne w te upały, nasza sunia leży przy wiatraku, choć wcześniej się bała takich wynalazków.