-
Posts
288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kesencja
-
Świetne zdjęcia! O ile będziesz tu wstawiać zdjęcia, które zrobiłaś, to jest to dobry dział. Jeśli jest to jednorazowa reklama - zły. Tak btw, skąd jesteś, czy taka sesja jest płatna czy może robisz to hobbistycznie? Napisz coś więcej o sobie i swoich pracach, to innych tym zachęcisz. Czekamy na więcej zdjęć! :)
-
Sto lat, sto lat! Wiekowy psiak, rzadko kiedy spotyka się już tak stare psy, pewnie ma świetną Panią, która o niego baaardzo dba :D:)
-
XIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ustka, 18-05-2014
kesencja replied to Anecioreczek's topic in 2014
Piękne psy :) -
No nie, czemu tak daleko! Wpadłabym jako widownia...
-
XLVI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Gorzów Wielkopolski 06.07.2014
kesencja replied to Anecioreczek's topic in 2014
Ja sie moze wybiorę ale jako widownia :) -
Mnie pociągają psy typu dog argentyński, bokser, wyżły itp... Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym zakochała się tak totalnie w mastifach itp, ale, jak to mówią, cuda się zdarzają :D Często mam tak, że podobają mi się różne psy, ale u kogoś. Sama nie chciałabym mieć danej rasy :) To tak na marginesie. No mój chłopak zawsze mówi, że będą juniory, bo nie chce mu się wymyślać imion :evil_lol:
-
Cudowny pies! Będę tu wpadać :) Moje wszystkie psy nie lubiły deszczu, ale potrzeba była silniejsza :evil_lol:
-
Ja jeszcze NIGDY nie wychowywałam szczeniaka, więc to będzie mój pierwszy raz. Choć wiem, że będzie masakra, to za żadne skarby nie chcę stracić tych kilku miesięcy użerania się z łobuziakiem, dlatego na ten dzień nie wyobrażam sobie adopcji starszego psa jakiegokolwiek. Mam plan, że jak będę mieć już dom i ustatkowane życie, to pójdę i wezmę jakąś bidę starszą, która ma najmniejsze szanse na dom :roll:
-
Ja tak trochę z innej beczki: Jakie polecacie zamienniki drogiej klasyki? Tak, jak np. bałwanek z Trixie, który jest dobrym odpowiednikiem konga.
-
Bo takie "psie kaleki" są niby słodsze :P "Patrzcie, jakie te cavisie mają słodziutkie pyszczki, co z tego, że nie wiem jak się powinnam obchodzić z tymi psami i jakie mają choroby, przecież to pewnie kolejny kanapowy piesek, jak cziłałki (itd)" Rozumiesz. Słodszy pies - większe zyski i większe "zapotrzebowanie" na tą rasę. P.S. Nie chcę nikogo obrazić, sama myślałam nad mopsem, bo to kochane i słodkie psy, nawet pasowały do reszty moich wymagań, ale raczej odpadają ze względu na to swoje kalectwo i że nie będę mogła spędzać z nimi aktywnie czasu.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Im więcej patrzę na mastify tym bardziej chce je mieć, szczególnie, że Twój jest cudowny ♥ Czemu nie chcesz się zgodzić na Sebastiana Juniorka? Przecież wszystkie znane gwiazdy nazywają tak swoje dzieci:evil_lol: Ja tak sobie myślę - mam jeszcze multum czasu do tego, by zostać mamą, ale mam już wybrane imiona i wiem, że chce mieć dwójkę (chłopczyka i dziewczynkę, koniecznie chłopaka pierwszego, bo będzie bronić młodszej siostry :D). Ale będę kochać co wyjdzie :D Jeszcze nie doszłam myślami do tego, jaki to będzie ból... Aż mam gęsią skórkę:D
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
kesencja replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Victoria, to wiem, ale napisałam tak ogólnie :D -
A jakieś organizacje typu TOZ (chyba dobrze mówię) lub organizacje zajmujące się daną rasą (Np pugotowie, adopcje buldożków itd)? Może oni by coś wskórali? Ogólnie jakieś wyżej postawione osoby zajmujące się ochroną zwierząt?
-
Ciapki jak u dalmata :) Nie wiem czemu mi się wyżeł ciśnie na usta jak ją widzę, ale to może moja mania haha :D
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
kesencja replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Jezu, jakie piękne szczurki <3 Narobiłaś mi ochotę na zakup szczurka, dzięki Bogu, że nigdzie w okolicy w zoologu nie ma tych zwierzątek, bo bym kupiła bez pomyślenia :D Trudno je się wychowują? Bardzo gryzą? Miałam kiedyś świnkę morską, ale z racji alergii (nie na samą świnkę, a siano) musiałam ją oddać mojej cioci, więc myślę, że takiego szczura mogłabym mieć :D Od jakiegoś czasu podczytywałam Twojego bloga, ale dopiero teraz znalazłam waszą galerię na dogo. Chico jest tak kochany i słodki! No i mega mądry, gratuluję występu w szkole :) -
Chodzi mi o to, że pewnie nie będę miała czasu pielęgnować dłuższą sierść u psa, a czasem i nie będzie mi się chciało :evil_lol: A sprzątać i tak się sprząta, więc to tak po drodze... :D
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Pudel? Cocker spaniel? Może bokser, tyle, że on nie jest taki mały :D Ale do mieszkania idealnie :)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wolałabym uniknąć dłuższej sierści, dlatego odpadł spaniel i pudel :D
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dokładnie tego oczekuję od psa, pies cień to moje marzenie :D Myślałam nad wieloma rasami (pudel, spaniel, mops, bokser) i nadal myślę, ale jednak wyżły przebijają wszystkie inne. To ja dopasowuję psa do siebie, jedynie to, że wyżły mają ten instynkt, wszystko inne jest pod nas. Mój chłopak proponował jeszcze labka, ale stanowczo mówię nie, jestem dziwna może, ale po prostu nie przepadam za tymi psami, tak samo jak za yorkami (już lepsze maltany). Tak samo myśleliśmy nad bulkiem, ale trochę przeraża mnie to, że to taka chorowita rasa (alergie to masakra...).
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kurde, myślałam, że tylko ja mam rower od Cube! :D Tyle, że ja mam sztywniaka do jazdy po lesie, mini skakania, a nie na wycieczki rowerowe dłuższe :D Gratuluję przebytego dystansu, ja umieram po 10km :D
-
Gezowa, a na jakiego psiaka się szykujesz? :) Ja mam obrożę i konga już, choć nawet nie mam wybranej hodowli, a nadal szukam różnych innych rzeczy, więc o czym wy mi tu mówicie, że szykujecie już rok przed :evil_lol: Mam jeszcze szarpaki własnej roboty i teraz szykuje się do zrobienia obroży i smyczy, pochwalę się wynikami jak uda mi się coś fajnego uszyć :cool3:
-
[IMG]http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/b7143c71eb2d6955408f.jpg[/IMG]
-
Piękny psiak! Czekam na więcej zdjęć, bo po obejrzeniu całej galerii nadal mi mało :cool3: Wygłaskaj ode mnie Barka :loveu: (dobrze odmieniam?:D)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
kesencja replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Może ja nie mam męża, ale jestem tak samo podejrzliwa jak Ty, Majkowska :cool3: I okropnie zazdrosna, ale jeszcze tylko kilka lat i ślub, co sprawi, że będę mniejszą zazdrośnicą :lol: Poza tym obiecałam sobie, że popracuję nad samokontrolą i nie będę taka nerwowa :D Tak na marginesie, to ja bym chyba rozniosła cały dom i męża, gdyby mnie zostawił samą z dzieckiem :D -
śliczny psiak! kochany :-). nie boisz się, że masz psa, który jest wpisany na wykaz ras psów agresywnych? :cool3: