-
Posts
4254 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania14p
-
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
ania14p replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Pięknie się psiska prezentują, a Huzarek, aniołek po prostu, żeby moja Bezula dała się choć raz przejechać szczotką, marzenie! -
CZARNY WESOŁEK z Mielca - piękny uśmiech ma, domku tylko brak!!!
ania14p replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Okropnie zaniedbany przez ciotki Wesołek prosi o uwagę, on też chce mieć swój dom! -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
ania14p replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Nie zmieszczę :placz:, ale już go nie ma w schronisku :crazyeye:, dzwoniła Twoja Znajoma, jutro postaram się sprawdzić. -
Celestynów- kudłacze z grzywką małe i duże/ mają domy
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Martosuwałki, napisz mi jak najszybciej coś o Misiu, może coś szczególnie lubi, może ma jakąś cechę szczególną, spróbować nie zawadzi. -
Mielec- Maleńka kremowa suczka jak Papillon ma własny domek!!!
ania14p replied to terra's topic in Już w nowym domu
Jakoś zupełnie psinka szczęścia nie ma, a przecież śliczniutka taka, że aż strach! -
Prawdziwy młotek, nie zbawkę. Kto zakocha się w Brunonku, to śliczny, mądry pies, a że trzeba mu trochę pracy poświęcić, to co, szczeniaki potrafią być bardziej kłopotliwe i niszczycielskie niż taki dwulatek!
-
ogromny i piękny - podhalano-retriver MAX- ADOPTOWANY
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]W końcu będę musiała powiedzieć, ale zrobię to w bardziej sprzyjających okolicznościach, na pewno nie przez telefon, (ona już sie napłakała oddając go).[/SIZE] Piękny Max, duży pies ma masę zalet, można mu obrożę zakładać bez nachylania, jeśli miałabym dom z ogrodem i ciężarówkę, to już by śmigał razem z Bezą i tratował uprawy :lol:. -
ogromny i piękny - podhalano-retriver MAX- ADOPTOWANY
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Bardzo piknie, pewnie będę na działce, można do mnie dzwonić jeśli coś potrzeba. Tanitko, dzwoniłam dziś do P.Ali i włeśnie o Maksie mi mówiła (o Burasku nie powiedziałam). -
Jeśli mieliby jakieś zastrzeżenia do wieku Bruna to ja mam młotek :diabloti: !
-
Niestety, mnie się dwa "powyżle" domy wykręcają tłumacząc się wiekiem:shake: (może coś w tym jest, a szkoda, bo to bardzo dobre domy).
-
Babet - adoptowana, inne szczeniaki -Celestynów . wszystkie mają domy!
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Może być sąsiad dogomaniaka ;)! -
Jak z dogomanii, to dlaczego się nie pochwali :crazyeye: i ciotek nie uspokoi?
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
ania14p replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Zdjęć to ja mam sporo, tylko po pracy, to nie mogę już na komputer patrzeć, a w pracy nie mam programu zmniejszania fotek, ale kiedyś będę miała czas (to takie marzenie :diabloti:). -
Celestynów- kudłacze z grzywką małe i duże/ mają domy
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Postaram się sprawdzić, ale czy oni mają czytnik, to pojęcia nie mam. Jeśli chodzi o płeć, to znajoma Pani psycholog, osoba z pewnym doświadczeniem życiowym i psim przygarnęła na wsi szczeniaczka, który miał być zlikwidowany. Obejrzała maleństwo i zawołała męża żeby przyniósł jej nożyczki, bo piesek ma jeszcze pępowinkę nie obciętą, na szczęście do operacji nie doszło, bo mąż ma dobry wzrok, a i ona w okularach zobaczyła, że to piesek, a nie sunia :evil_lol:. Kropek ma się dobrze, od 8 lat. -
A ma już wielbicieli, którzy mogliby dołączyć go do swojego stada?
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
ania14p replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
To tak aby nikt nie pomyślał, że już o moich paskudach zapomniałam, jeździmy na działkę, robimy zdjęcia, ale nie chcemy nikogo zanudzać, więc tylko czasem o sobie przypominamy :lol: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4504/img1563eg7.jpg[/IMG] Samemu nudno z tym patykiem [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6384/img1564mt5.jpg[/IMG] Samotnie pilnować sąsiadów, też nudno [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1594/img1566iq7.jpg[/IMG] Ale razem, przygotowywać się do obszczekania roweru, już zupełnie przyjemnie [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9641/img1567ee7.jpg[/IMG] No i w ogóle razem jest przyjemnie, można się poganiać i potarmosić :evil_lol: -
Babet - adoptowana, inne szczeniaki -Celestynów . wszystkie mają domy!
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Słodyczka po prostu, ale sprytnie robiłaś zdjęcia ;) ! -
ogromny i piękny - podhalano-retriver MAX- ADOPTOWANY
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Zaraz tam zajrzę, dzięki. On jest śliczny i pięknie by się komponował z moją Bezą, ale jak mówiła Tanitka jest od niej sporo większy, a w bloku to i Beza jest ogromna, a jeszcze jest Koks i koty! -
Cudna, jeszcze nie rozumie o co chodzi i miejmy nadzieję, że nie zdąży, bo ktoś ją zuważy wcześniej!