Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Pięknie się psiska prezentują, a Huzarek, aniołek po prostu, żeby moja Bezula dała się choć raz przejechać szczotką, marzenie!
  2. Okropnie zaniedbany przez ciotki Wesołek prosi o uwagę, on też chce mieć swój dom!
  3. Nie zmieszczę :placz:, ale już go nie ma w schronisku :crazyeye:, dzwoniła Twoja Znajoma, jutro postaram się sprawdzić.
  4. Martosuwałki, napisz mi jak najszybciej coś o Misiu, może coś szczególnie lubi, może ma jakąś cechę szczególną, spróbować nie zawadzi.
  5. Podnoszę Bacusia, piesek na pewno ma już dość tego czekania na swoje stado!
  6. Jakoś zupełnie psinka szczęścia nie ma, a przecież śliczniutka taka, że aż strach!
  7. Prawdziwy młotek, nie zbawkę. Kto zakocha się w Brunonku, to śliczny, mądry pies, a że trzeba mu trochę pracy poświęcić, to co, szczeniaki potrafią być bardziej kłopotliwe i niszczycielskie niż taki dwulatek!
  8. Bo naprawdę nie wiadomo co, pies śliczny, pewnie sympatyczny jak większość borderkowatych, w średnim wieku, zdrowy, czego chcieć więcej?
  9. [SIZE=1]W końcu będę musiała powiedzieć, ale zrobię to w bardziej sprzyjających okolicznościach, na pewno nie przez telefon, (ona już sie napłakała oddając go).[/SIZE] Piękny Max, duży pies ma masę zalet, można mu obrożę zakładać bez nachylania, jeśli miałabym dom z ogrodem i ciężarówkę, to już by śmigał razem z Bezą i tratował uprawy :lol:.
  10. Bardzo piknie, pewnie będę na działce, można do mnie dzwonić jeśli coś potrzeba. Tanitko, dzwoniłam dziś do P.Ali i włeśnie o Maksie mi mówiła (o Burasku nie powiedziałam).
  11. Jeśli mieliby jakieś zastrzeżenia do wieku Bruna to ja mam młotek :diabloti: !
  12. Niestety, mnie się dwa "powyżle" domy wykręcają tłumacząc się wiekiem:shake: (może coś w tym jest, a szkoda, bo to bardzo dobre domy).
  13. Jak z dogomanii, to dlaczego się nie pochwali :crazyeye: i ciotek nie uspokoi?
  14. Zdjęć to ja mam sporo, tylko po pracy, to nie mogę już na komputer patrzeć, a w pracy nie mam programu zmniejszania fotek, ale kiedyś będę miała czas (to takie marzenie :diabloti:).
  15. Postaram się sprawdzić, ale czy oni mają czytnik, to pojęcia nie mam. Jeśli chodzi o płeć, to znajoma Pani psycholog, osoba z pewnym doświadczeniem życiowym i psim przygarnęła na wsi szczeniaczka, który miał być zlikwidowany. Obejrzała maleństwo i zawołała męża żeby przyniósł jej nożyczki, bo piesek ma jeszcze pępowinkę nie obciętą, na szczęście do operacji nie doszło, bo mąż ma dobry wzrok, a i ona w okularach zobaczyła, że to piesek, a nie sunia :evil_lol:. Kropek ma się dobrze, od 8 lat.
  16. Gratulacje, ale ja to już po pierwszym poście na tym wątku, wątpiłam, że jest to DT, a raczej byłam pewna, że to jest ten jeden, jedyny prawidłowy dom :loveu:!
  17. A ma już wielbicieli, którzy mogliby dołączyć go do swojego stada?
  18. To tak aby nikt nie pomyślał, że już o moich paskudach zapomniałam, jeździmy na działkę, robimy zdjęcia, ale nie chcemy nikogo zanudzać, więc tylko czasem o sobie przypominamy :lol: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4504/img1563eg7.jpg[/IMG] Samemu nudno z tym patykiem [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6384/img1564mt5.jpg[/IMG] Samotnie pilnować sąsiadów, też nudno [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1594/img1566iq7.jpg[/IMG] Ale razem, przygotowywać się do obszczekania roweru, już zupełnie przyjemnie [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9641/img1567ee7.jpg[/IMG] No i w ogóle razem jest przyjemnie, można się poganiać i potarmosić :evil_lol:
  19. Słodyczka po prostu, ale sprytnie robiłaś zdjęcia ;) !
  20. Zaraz tam zajrzę, dzięki. On jest śliczny i pięknie by się komponował z moją Bezą, ale jak mówiła Tanitka jest od niej sporo większy, a w bloku to i Beza jest ogromna, a jeszcze jest Koks i koty!
  21. Cudna, jeszcze nie rozumie o co chodzi i miejmy nadzieję, że nie zdąży, bo ktoś ją zuważy wcześniej!
  22. Coś z tymi obserwatorami nie tak, przecież to się robi tak: zobaczyłem, zakochałem się i zabieram do domku, proste!
  23. Faktycznie dział nie ten, nikt nie chce dużego Groma-Tygrysa :placz:, tylko młodszy znalazł dom !
×
×
  • Create New...