Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Rudziaszek pewnie coraz bardziej się martwi, że jego życie zamknie się w tym smutnym miejscu, jakim jest schronisko, LUDZIU, zaskocz go, pokaż jaki świat może być cudowny :help1::modla:!
  2. Człowieku, skończ już te obserwacje, czas zabrać Amory do domu!
  3. Ja nie będę oryginalna: do góry piesku :multi:!
  4. To może ja budowałam dom dla Zygmusia :evil_lol:, a nawet jeśli nie ja, to najważniejsze, że już ten dom jest :lol:!
  5. Tyle energii dogmaniaczek, taki śliczny pies i ciągle nic :-( !
  6. Wyściskajcie Brandonka, to takie kochane psisko i takie serdeczne, tak bardzo żałuję, że nie poszedł do domu razem z Kruffką, dla mnie Aksamitki to była para nie do rozłączenia, ale ... życie :-( .
  7. Tygrys prześliczny, prawie dog pręgowany, typu mieleckiego już tak długo czeka!
  8. Taka śliczna, kieszonkowa sunieczka i ciągle musi czekać :shake: !
  9. Nie zwracaj uwagi na takie obrazy, przejdzie im, a do schroniska możesz podjechać i np. złożyć ucałowania od ani14p :lol: !
  10. Dawno tu nie zaglądałam, a piesek wciąż czeka, ludzie czas się liczy!
  11. Śliczne, kochane i doludne "Czarne Wiewiórki", ciągle czekają!
  12. Hopajcie małe pieski, tak się cieszę, że znowu lepiej!
  13. Wiesz Ago, pomyślałam sobie, że fajnie mieć tatę, nawet malkontenta, mój też taki był, ale w końcu zawsze udawało się go przekonać (że to on wybrał tego psa :evil_lol: )! Raz mama przyprowadziła do domu bardzo zabiedzonego ON-ka, nie mogli go przygarnąć na zawsze, (ale szukali domu i znaleźli) pierwsza rzecz jaką zrobił tato, to obiad dla psa, a pies obgryzał mu nogawki - nie lubił facetów, tato był bardzo nieszczęśliwy!
  14. Wpłaciłam 100 zł, ale dopiero dzisiaj :oops: .
  15. Może Kruffka też tęskni za Brandonem i Pan da się namówić na tego kochanego wariata - jeszcze mam ślady łapsk na ramionach "psiej kurtki", po ostatnich całuskach!
  16. Gromie prześliczny, biegaj po domek, nie damy się tygrysie!
  17. Hopsaj dziewuszko, ciocia już niedługo obrobi się z pracą i będzie częściej zaglądać na Dogo, ale Ciebie chciałabym oglądać w dziale psów szczęśliwych!
  18. Tłuścioszek jest śliczniasty - jeden i drugi też, a ze zdjęciami sobie poradzimy, byle były!
  19. Jeśli się nie mylę, to 500x500 pikseli , ale pewności nie mam :oops:. Tymczasem cieszę się tymi zdjęciami, schowałam w sobie w tylko znanym miejscu i mam!
  20. Ze zdjęciami, to narozrabiałaś, trzeba je zmniejszać przed wstawieniem, bo jak jakiś mod zobaczy, to ... ło matkoicórko :evil_lol: , ale zdążyłam sobie przekopiować :evil_lol: !
  21. Chrupeczku, Nr konta nie doszedł!
×
×
  • Create New...