Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. I co???? (emotionki mi nie wchodzą)
  2. Prześlicza, ta Twoja nowa zdobycz!!!!
  3. Ja od czterdziestu paru lat mam pretensje do Babci, że wyrzuciła mojego misia, Jędrusia!
  4. Tanitko, to dalej biegaj po schroniskach, jak dużo psiaków zawdzięcza Tobie szczęście, jak dużo ludzi ma ten sam syndrom!
  5. Ja niestety też tylko podnieść mogę, smutno mi!
  6. Jak wiozłyśmy go z Tanitką ze schroniska, to "pachniał" raczej jak pies, ale po przytulanku do moich kolan, to chyba ja też załapałam ten aromat, więc nie wiem!
  7. Ciągle wierzę, że wreszcie ktoś pokocha czarne wiewiórki!
  8. Córeczka prosi o domek, tak jak jej mama i siostra, też chce mieć kogoś do kochania!
  9. Państwo Rudaskowie czekają na domy, w zamian oddadzą serduszka i całą miłość Świata!
  10. To trzymamy co się da: kciuki, łapki i ogonki!
  11. Baronku, tyle czekania, ale w końcu doczekałeś się, cudownie :lol:!
  12. Znaczy zwariował :loveu:!
  13. Cudownie, tak pwinien zaczynać się każdy tydzień :loveu:!
  14. Wróciłam dzisiaj o 20 i myślę sobie, że jeśli dalej będę tak bardzo bała się URZĘDÓW, to nigdy nie zostanę emerytką i już koniec z psami, bo po 10 godzinach w pracy, to chyba zaczynam być głupia, czy co? Buziaki dla Barusia i Miki, oraz dla ich Państwa, co zapominają o starej ciotce ze zbunkrowaną w piwnicy i na balkonie karmą dla psów!
  15. To pomyślcie sobie, że siedzę teraz w czymś co przypomina halę maszyn wśród trzydziestu osób, które jeszcze wierzą w swoje posłannictwo twórcze i stukają na wyścigi w swoje klawiaturki, a jak wychodzę po ośmiu godzinach to zawsze trafi się jakiś szef (a mamy trzech "ojców"):angryy: z zegarkiem i pytaniem, czy nie za wcześnie wychodzę. Moje psy już nie pamiętają jak wyglądam:placz: - wniosek taki, że trzeba będzie zrobić spęd oczyszczający duszę!!!!!
  16. Podobno borderki głupieją bez pracy, a Baron jest już tak długo bezrobotny!
  17. Hopamy wiewiórki, nawet jeśli ta prosta jest cokolwiek krzywa!
  18. Tanitko, nowe dziewczynki czekają, a kto jak nie Ty znajdzie im najlepsze domy na świecie? Popłaczesz i zaraz będzie tęcza i coś nowego się znajdzie do kochania!
  19. U nas też odbywa się zbiorowe ściskanie tego co mamy, kciuki, ogony i łapki w robocie!
  20. Popieram wniosek, zdjęcia potrzebne są, bo psiaki dorastają, pięknieją i ciągle czekają!
  21. Ostatnio to mi taka Pollyanna jest bardzo ptrzebna, może być nawet z Zielonego Wzgórza "uśmieszek" (bo mi coś emotionki nawaliły) !
  22. Dawno nikt nie podnosił Wesołka, a on ciągle czeka!
  23. Napisz mi na PW, o co tam chodziło z tym kotem, w końcu mam dwa koty i jeszcze mi żadnego psa nie zjadły?
  24. Jak zwykle cała rodzina :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: !
×
×
  • Create New...