[quote name='kinia098']Nie, to jest DT tylko żeby sunia miała schronienie. Jak znajdzie się DS, zajmę się wetem[/QUOTE]
Szkoda, dobrze by było ja zaszczepić... Ale i tak najważniejsze, ze na dach nad główką.
[quote name='Mysza2']Iwonko z tymi pięknymi fotkami to niestety trochę zejdzie. Mam na myśli fotki po kąpieli.
Planowałyśmy z Agunią jutro pojechać i go wykąpać, ale Pani Iga ma małe zamieszanie w domu, przemeblowanie i trochę remontu
(zresztą związanego z potrzebami naszych psich lokatorów) i prosiła żebyśmy odłożyły to na przyszły tydzień.[/QUOTE]
Nie ma problemu, może być poźniej, albo teraz i fotki potem podmienić mozna...
Cioteczki, ja MUSZĘ założyć wydarzenie na FB Biszkopcikowi. Już 5 psiaków, którym zakładałam wydarzenie na FB w tym tygodniu, znalazło domy :loveu:
Oczywiście domy nie z FB, ale mam dobrą passę, trzeba korzystać :)
[quote name='Pysia']Właśnie doczytałam na watku sosnowieckiego schronu że Kali dzisiaj został adoptowany !
Aaaaaaa:multi::multi::multi:
Niech mu szczęście w życiu sprzyja :loveu:[/QUOTE]
Nie do wiary, to już 5 wydarzenie w tym tygodniu, które założyłam i psiak od razu idzie do domu... Oczywiście domek nie z FB, ale i tak się cieszę :loveu:...