Ciocia KarOla- ja Cię podziwiam- 2 małych dzieci, dom, mąż, 2 psiaki...pomagasz psom w Łodzi, siedzisz na Dogomanii. Jak i kiedy Ty to wszystko ogarniasz? Ja ciągle nie mam czasu- chociaż dzieci już dorosłe.. Ale pracę mam absorbującą, no i z dojazdami zabiera mi od 7.30 do 18.00. I jeszcze działka...Ale i tak, kiedy moje dzieci były małe to miałam tylko je na głowie i na nic innego nie starczało mi czasu.Tak więc- podziwiam Cię, KarOla.