No wiadomo, KarOla- Tolcia czymś musiała Cię ująć :-)
no i równowaga płci w domku zapewniona 3:3.
Nie to co u mnie- 4 kobitki i 1 facet. Nawet jak Michał przyjeżdża to nic nie pomoże, bo on przyjeżdża z kicią Bessą :-)
Tak jak u mnie- kocham je po równo, chociaż każda ma inny charakter. Lolka jest kapryśna, uparta a Mika to mała zaborcza, zazdrosna cwaniara. To sa ich minusy. Ale więcej maja zalet, oczywiście. Są słodkie, madre, wierna itd itp...