Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Kremowo-słodziaste sunie z Mielca czekaja na Was
  2. Komu troche słodyczy???
  3. Komu taka pieknosc ???
  4. Eloise, na razie nie mamy transportu do Krakowa na ten weekend. Ja mam spotkanie dzialowe w piatek, wiec nie moge jechac. Bardzo mi przykro, ze Bezlapik musi czekac. Moze sie cos wyklaruje do piatku.
  5. Katcherine, postaram sie teraz zrobic piekniejsze zdjecia tej wyzelkowatej suni. Wstawie ja na osobnym topiku. Ona byla taka smutna ostatnio...a jej kolega caly czas nosil garnek...one tam biedaki nie maja co robic calymi dniami...nawet zwyklego patyczka do obgryzania nie maja.... :cry:
  6. Tanitko :calus: :calus: :calus: , Mureczka bedzie w kontakcie ok. 15-16 z nowym Panstwem i wtedy damy znac. Na pewno lepiej byloby dla Staruszka, zebys wziela go samochodem z Mielca do Warszawy (czy pojedziesz specjalnie czy przy okazji?), a z Warszawy panstwo wzieliby go samochodem lub pociągiem. To już niedaleko z Warszawy do Gdanska, ekspres z Warszawy jest lepszy niz 2 przesiadki pociagiem pospiesznym i IC na trasie Debica-Gdansk(Debica-Krakow-Warszawa-Gdansk). Nowej wyzelkowej suni jeszcze nie zdazylam wkleic na stronie. Ostatnio z soboty mialam ponad 250 zdjec do obrobienia ze schroniska i nie wszystkie wkleilam jeszcze. Dzieki jeszcze raz za pomoc .
  7. Pisalam juz do Irmy, ale napisze tez tutaj : moze by wspolnymi silami wynajac jakiegos busa i zawiezc 3 psiaki (2 z Kundelka z Rzeszowa i naszego wyzelka z Mielca do Gdanska) do nowych domow. Wyzelek ma jechac pociagiem w piatek, ale gdyby Irma znalazla jakiegos taniego busika, byloby chyba tak lepiej. Lavinio, Irmo, Murko, jakie jest wasze zdanie ? A moze ktos ma inny pomysl jak zawiezc psiaki do nowych domow?
  8. Elawisko, na zdjeciu na kanapie podczas drzemki rzeczywiscie trudno odroznic od siebie Zorke i Rexa. Oni są jak rodzeństwo. Piękne psiurki. Pozdrawiam Ciebie i Twoje Zwierzaczki :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
  9. Do domu, do domu, do domu wszyscy wraz!
  10. "VANILIA & CARMEL chcą osłodzić Ci życie"
  11. Anielico, to wspaniale. Trzymaj ten kontakt, bo w schronisku jest jeszcze jedna mloda wyżelkowata sunia. Zdjecia wstawie na stronie schroniska. A przy boksie wyżelka to sie serce kraje na plasterki, on taki niezmiernie smutny, ale daje lapke, grzecznie siada, jakby jeszcze nie zrezygnowal calkowicie. :placz:
  12. Juz napisalam do @sicy z miau. Moze tak jak Marry , Bezlapciu pojedzie z @sica do Krakowa. Jak odpisze , dam zaraz info.
  13. Zaraz napisze do @sicy, która wiozla Marry do Missieeka do Krakowa , moze ona bedzie jechac?!?!
  14. [COLOR=indigo][B][SIZE=7]VANILIA I CARMEL[/SIZE][/B][/COLOR] Vanilia i Carmel witają wszystkich miłośników słodyczy na forum dogomanii. Radośnie witają się też z odwiedzającymi schronisko w Mielcu, w którym przebywają. Nie sposób się nie zatrzymać przechodząc obok ich boksu nr 20. Psiaki urzekają swoją wyjatkową urodą i słodyczą pyszczków. Są radosne w boksie, a co dopiero w swoim własnym domu! Tam śmiałyby się całymi dniami! Dajcie im szansę na szerszy uśmiech niz teraz. One tak pięknie proszą. Vanilia ma około 7-8 lat, jest maleńką sunieczką wielkości jamniczka. Carmel ma ok. 7-9 lat i na pewno miał labradora w swoim drzewie genealogicznym. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4821/boxnr2081hw.jpg[/IMG] [COLOR=violet][B][SIZE=6]Vanilia to słodka suczka o szerokim uśmiechu.[/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/2362/boxnr20181ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/4326/boxnr2054tn.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/186/boxnr20171bx.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/412/boxnr2092fu.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1817/boxnr20129si.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/3838/boxnr20155tz.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/968/boxnr207rz.jpg[/IMG] [COLOR=orange][B][SIZE=6]Carmel jest bardzo przyjaznym psem.[/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6673/boxnr20103pg.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/126/boxnr20138og.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/7833/boxnr20164ew.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9893/boxnr2043qa.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/8482/boxnr2022iu.jpg[/IMG] Kontakt : SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. (017) 583 15 32 ul. Targowa 11, 39-300 Mielec
  15. Komu takiego pieknego Kremownika???
  16. "Małżeństwo" już bez dzieci...zostali sami w boksie. Ten bokser jest przepiękny !!!!
  17. Zdjecia z dzisiejszej wizyty u wyzelka. Wyzelek jest bardzo serdeczny i niezwykle przyjazny.
  18. Bodziulko, wszystkie psiaki wystawiane przeze mnie są w schronisku w Mielcu. Na dole jest link do naszej strony internetowej.
  19. Eloise, Twoje dane leżą już w szufladzie w schronisku czekając na wypis umowy adopcyjnej. Mam najdzieję, że Jogi i Murka są już w tej sprawie w kontakcie. W schronisku ogromna radość, że Bezłapciak pojedzie do Częstochowy. A oto Twój psiak w całek krasie W oczekiwaniu na smakołyki, które ciotki rozdawały w świetlicy [img]http://img355.imageshack.us/img355/5450/obraz0011pk.jpg[/img] Mizianka od ciotki Agi [img]http://img355.imageshack.us/img355/4162/obraz0050rd.jpg[/img] Dalszy ciąg głaskanka, po prawej Wojtuś, po lewej Sarenka [img]http://img355.imageshack.us/img355/5180/obraz0049ct.jpg[/img] A tu śpi zmęczony zabawą z koleżankami i kolegami [img]http://img355.imageshack.us/img355/881/obraz0145vb.jpg[/img]
  20. Hop! Zdjecia beda za chwile.
×
×
  • Create New...