Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Murka, ryzyko zawału oddalone. Wiem co mam robić, jutro rozwijam skrzydła i załatwiam to co mam załatwić...i oczywiście wieczorem na dogo napiszę co i jak. I wkleję zdjęcia jak wyżełek pozwoli się sfocić. Ufff, ale mi ulżyło, żeby się tylko udało... :modla: :modla: :modla:
  2. Murka, chcesz,żebym na zawał zeszła...w moim wieku to możliwe, pisz szybko jaka duża ta szansa... pisz szybko plisss
  3. Dzieciate Małżeństwo Wiek: 7 - 8 lat Pies : mieszaniec boksera Sunia : mieszaniec owczarka niemieckiego Mieszaniec boksera trafił do schroniska bardzo wycieńczony.Przebywa w boksie nr 116 z sunią mieszańcem owczarka niemieckiego. I przytrafiły im się piękne szczeniaki, niestety sunia nie zdążyła być wysterylizowana. Bardzo dobrze opiekują się swoimi dziećmi.Sunia ani pies nie są agresywne. Z ufnością podchodzą do krat. Spójrzcie na ich dzieciaki ! Cuda przesłodkie do wzięcia już niedługo. To piękny Tatuś Mamusia, Tatuś i jedno dzieciątko Pierwszy maluszek Drugi maluszek lekko labkowaty Cała Rodzinka razem Kolejne zdjęcia już jutro.
  4. Murka, mnie się też obraz rozmazał jak Tanitce...ale pięknie to napisałaś :bigcry: ....wyżełek musi znalezć dom. Anielica , jestes :lilangel: , dzięki za umieszczenie wyżełka na allegro.
  5. Zajrzę na pewno, dziś lub jutro. Czekam tylko na sygnal od firmy, kiedy mam odebrac stojaki na garnki. Bez nich nie jadę, bo są potrzebne. Kolejne psy będą mieć bezproblemowy dostęp do wody.
  6. Eloise, ja jestem w pracy (cicho sza!!!!). Jutro będę w schronisku, to wszystko ustalimy z kierownikiem, czekam też na Murkę jak zalatwimy transport i kiedy. W schronisku strasznie się ucieszyli, że Bezlapcia pójdzie do adopcji.
  7. Eloise, Murka, Jak cos ustalicie dajcie znac. Dokąd trzeba zorganizowac transport? Czekam na info. :buzi: dla Eloise i Pawla !!!!
  8. Odezwę, odezwę się , cały dzień (1 dzień dodatkowego urlopu) dzisiaj biegam, Młoda Ulka 1-szy dzień w gimnazjum. Wysyłałam też paczkę z karmą i szamponami do Missieeka dla psiaków olkuskich. Sabinko1 klonuj się szybko, bo jeden wyżełek czeka w Mielcu.
  9. Tanitko, w sobotę będziemy w schronisku, to zobaczymy jesli czasu wystarczy. Mamy nadzieję, że już trochę przybrał na wadze i jest mniej osowiały. A Sabinkę to bym tak sklonowała ze 100 razy na dobry początek.
  10. Eloise, potwierdzam słowa Murki, psiak jest w tzw. świetlicy, gdzie przebywa kilkanaście małych piesków, dokazuje, bawi się ze wszystkimi, ma też możliwość podchodzenia do dużych psów na łańcuchach, więc nie powinno byc problemów z rezydentem. W sobote będę w schronisku, to porobię nowe zdjęcia. Bardzo się cieszymy z Twojego postu !!!!!!!!!!!!
  11. Piszemy, piszemy .... i pisać będziemy też jutro.
  12. Sabinko nr 2 lub nr 3 odnajdzcie sie, wyżełek czeka.
  13. Supergoga, nie może, ale musi.... ja dostalam odpowiedz od wojewody, ale straszne paragrafy tam są tylko, nie dla laika. Będzie dobrze!!!!!!! Jesteśmy z Wami w walce o Wasze sycyńskie psiaki.
  14. Murka, dzięki, że napiszesz ogloszenia, ja po urlopie jak w ukropie :-? . Dajmy naszym psiakom szansę, może jakas życzliwa dusza je zobaczy. Anielica, dzięki za wstawienie naszych biedaczków.
  15. Kochani, kto by mogł nam pomóc i wstawić nasze psiaki na allegro? Prosimy !!! Adopcje się zatrzymały, a allegro to jest szansa . Dziękujemy z góry. Mieleckie psiaki wstawiam ja lub Murka.Więc można wybrać, które wstawić na allegro.
  16. Cudny pies "wyrósł" z Brego, sierść wypiękniała , zrobiła się pięknie lśniąco czarna...a patyczek niczego sobie....ładnie mu w czerwonym!
  17. Asiczko, Ulka mloda jest w domu i moze wkleic, wyslij jej zdjecia na adres [email][email protected][/email]. Pozdrawiam, Aga
  18. Portrety wspaniale, zamyslona wyrocznia! i Koksowniczek mistrzowsko sfotografowany. Aniu, piekne masz zwierzaki !!!!!!!!!!!!!
  19. Teraz sie bedzie wami opiekowac Murka, a ciotki beda tesknic.
×
×
  • Create New...