-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Jesli wszystko pojdzie dobrze, to sunia collie pojedzie w przyszly weekend do nowego domu do Missieek'a. @sica z kociarni miau moglaby ja dotrasportowac do Krakowa. Problem jest z klatka, zreszta przeczytajcie, moze znajdziemy rozwiazanie. Missiek czekam na Twoja info. @sica Dołączył: 07 Lip 2004 Skąd: Kraków Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:11 Temat postu: -------------------------------------------------------------------------------- Ulka18 Co do transportu suni, to ona byłaby "luzem" czy w klatce? Wolałabym coby mi się po samochodzie nie tulała, a nie mam pasów dla psa, a bagażnik nie za duży - samochód Tipo. Zresztą nie wiem jakby się zachowywała w samochodzie. Ewentualnie mogłabym z Krakowa wziąć jakąś klatkę i w niej przywieźć psa. W ogóle to ją bardzo chętnie przywiozę, tylko trzeba by to jakoś sensownie zorganizować. Transport byłby w przyszły łikend.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zgodnie z tym co pisalam wczesniej , przedstawiam kolejna biala sunie z Mielca. Jest to najlagodniejszy, najkochanszy psiak w calym schronisku. Za kilka sekund glaskania przez kraty, odwdziecza sie jak moze, z calej sily napiera na kraty, zeby wyjsc. Sunia ma kilka lat, jest bardzo, bardzo lagodna. Przebywa w bardzo malym boksie z kolezanka. Taka jestem milutka Slodka mordeczka Chce stad wyjsc Serce sie kroi , ona tak bardzo kocha ludzi!!!!!!! Moze nasza Siostra znajdzie chetnego do adopcji tej uroczej suni. A moze Ktos z Was zna kogos, kto zna kogos, kto kocha takie slodkie,biale przylepy do miziania i ma dla nich miejsce w swoim domu??? -
Dziewczyny , juz w piatek jest ten dzien. Jesli wszystko przebiegnie bez komplikacji, zabierzemy Mixia popoludniu. Fotorelacja oczywiscie bedzie zamieszczona wieczorem. Prosimy o trzymanie kciukow.
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Czekoladka nadal w schronisku, dzisiaj nie udalo mi sie zrobic zdjec. Oby on tez znalazl taka Pania z Wielkim Sercem jakie Ty masz. Beza i Koksik maja juz teraz raj na ziemi, koty oczywiscie tez. :D :D -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Sorry Aniu za pomylke, ale ten profil tak mnie zachwycil, myslalam , ze to takie naturalne rzesy.Tak czy tak kapitalny ten Twoj Koksik, a Beza !!! nie dziwie sie, ze jest ulubienica Camary. -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy zauwazylyscie jakie Koksik ma podkrecone rzęsy, wszystkie panny chyba oszaleja na jego punkcie w przyszlosci. A Beza przepiekna :D , dostojna, choc jak widac ma teraz kumpla do harcow. Pieknie jej na tle kwiatkow. -
Asiczko, wg informacji,ktore uzyskalismy dzisiaj, Twoj Mixik jest juz po kapieli i na pewno jest wykastrowany .Przebywa w szpitaliku po zabiegu. Nie pozwolono mi wejsc do szpitalika,to jest zreszta dla mnie oczywiste. Wiec teraz musisz z kierownikiem ustalic kiedy mozesz go odebrac. Ja oczywiscie tak jak obiecalam na 99% ( odpukac wypadki losowe) pomoge Ci odebrac psa, jesli zechcesz przyjac moja pomoc.
-
Ja sie chetnie wybiore, mozesz na mnie liczyc, jesli tylko ten termin nie bedzie kolidowal z akcja przewiezienia suni collie Marry z Krosna. Pomoge Ci w czesaniu, strzyzeniu i w czym jeszcze bedzie konieczne. A okres rekonwalescencji po kastracji to chyba 1 tydzien, z psem jest chyba krocej niz z sunia. Moze jednak jakis fachowiec sie wypowie, ja nie mialam dawno psa , zawsze suczki. Zagadam kierownika przy najblizszym spotkaniu czy by sie nie dalo mixa jednak wykastrowac bez krecenia... Jak termin adopcji bedzie sie zblizal , zdzwonimy sie i zmailujemy... :fadein:
-
Asiczko, pytalam w piatek o sytuacje "prawna" juz prawie Twojego psa, pani oprpwadzajaca nas potwierdzila, ze jego dotychczasowa sponsorka zrezygnowala z adopcji. Wiec zielone swiatlo dla Ciebie. Chcielismy Ci jakos przygotowac psiaka, podstrzyc koltuny,przeczesac, ale pracownica odpowiedziala,ze zrobia to sami jak beda wiedziec kiedy przyjedziesz. Jesli chodzi o kastracje, to slyszalam jak pani mowila, ze wyzel ma byc kastrowany przed adopcja, wszystkie kocurki tez sa kastrowane, wiec tylko dorwij kierownika i z nim ustal ta sprawe. Trzymamy kciuki za udana adopcje. PS. Malawaszko, ten sredni sznaucer na oko wyglada,ze jest w dosc dobrym stanie. Siersc ma tylko nietrymowana i troche koltunow. Poszukam w domu, bo moze mam jego zdjecia .
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
ANIU 14P, Twoje Wieeeelkieeee serce widac w usmiechach Twoich psiakow, kotow pewnie tez, tylko ich nie uwiecznilas na zdjeciach i nam nie pokazalas na razie, mam nadzieje, ze wkrotce i koty pojawia sie na zdjeciach . To bylby dopiero widok!! Masz swoje black & white w domu :D :D :D -
:D :D :D Kasiu, czekamy z niecierpliwoscia na Twoje dalsze informacje o Sancho. I doczekalo sie biedaczysko wreszcie :lol: :lol: . Taki kochany psiak z niego... :D :D :D
-
Spójrzcie na tą smutną, zrezygnowana sunię w pięknym kremowym kolorze . Ona jest w schronisku już od dawna i tak długo nikt nie zwraca na nią uwagi, że teraz już nawet nie wstaje i nie podchodzi do krat, jakby chciała powiedzieć : I tak mnie nikt nie chce, więc po co wyciągać głowę do przechodzących ludzi i prosić ich o choćby krótką pieszczotę?? MARY OD PONAD 2 LAT CZEKA W SCHRONISKU W RZESZOWIE. EWATR OPIEKUNKA WIRTUALNA SUNI PRZENIOSLA MARY Z MIELECKIEGO SCHRONISKA DO KUNDELKA.
-
Asiczko, musisz sama pilnowac tej sprawy,bo chyba telefonu ze schroniska nie otrzymasz.Wiec lepiej sama monitoruj. A gdybys nie dostala zgody na adopcje, to jest w schronisku jeszcze jeden przepiekny sznaucer Cytuje ze strony internetowej : "Piękny pies, czarny sznaucer średni w wieku około 2 lat. Został oddany przez właścicieli z powodu spodziewania się przyjścia na świat dziecka. Pies jest spokojnu i bardzo łagodny. Przebywa w boksie nr 189". Mam jego wczorajsze zdjecie, gdyby cos nie wyszlo z Mixem, Odpukac,puk,puk, to moglabys ta czarna slodzine adoptowac.
-
Asiczko, pies nadal w schronisku...tak mi go zal, bo on taki spokojny psiak, wzial od nas smakolyki i dal sie bez problemu poglaskac i poczochrac. Jest troche zaniedbany, bo niestety panie w tym schronisku opiekuja sie kotami, jaka szkoda,ze nie psami. Jak mozesz tylko, to zabierz go, żal takiego psa marnowac na lancuchu. Chce mi sie pić ! [img]http://upload.miau.pl/1/18325.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/18327.jpg[/img] Taki jestem smutny pies:( [img]http://upload.miau.pl/1/18328.jpg[/img] Panie mnie glaskaly [img]http://upload.miau.pl/1/18329.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/18330.jpg[/img] Smutek serce sciska....
-
Tak, sunia jest na lancuchu,przy budzie! Wiem,ze to straszne, bo sama mam collie od wielu lat i dla nich jest to tragedia. Sunia jest w Krosnie, a corka tej chorej pani jest z Rzeszowa , jezdzi do niej albo kogos prosi w Krosnie ,zeby cos jej dal do jedzenia. Sunia jest sama na terenie posesji tej pani, ktora jest w hospicjum. Nikt inny sie nia nie interesuje. Dzisiaj moja siostra bedzie rozmawiac w Rzeszowie z corka tej chorej pani co dalej mozna zrobic w tej sprawie. Najgorszy problem jest,ze sunia nigdy nie jechala samochodem. Poza tym jest niewybredna, przywyczajona do samotnosci i pozostawania samemu na dlugi czas. Jest teraz na pewno nie czesana ani nie kapana! Czy sa jacys dogomaniacy w Krosnie ????
-
Niestety nie, sunia nadal czeka. Nie moge zrobic zdjec, bo nie znam osobiscie tej Pani, ktorej mama/wlascicielka Marry/ jest w hospicjum. Wiem tylko od mojej siostry , ktora jest posrednikiem, ze sunia ma 7 lat, jest grzeczna, teraz jest nawet na lancuchu przy budzie. Nie ma sie nia kto zajac, bo wlascicielka jak pisalam jest w hospicjum. Corka, ktorej telefon jest w pierwszym poscie, moze udzieli wiecej informacji. Z tego co wiem pies jest zagrozony uspieniem. Beznadziejna ta sprawa, bo nie mozemy ruszyc z miejsca bez zdjec.
-
Pytalysmy dzisiaj podczas pobytu w schronisku o Mixia ,ale pani , z ktora rozmawialysmy i druga tez nie wiedzialy czy jeszcze jest. Kierownika nie bylo, wiec nie bylo kogo spytac.Spieszylysmy sie, bo Kasia juz czekala z Rosa i nie poszlysmy same zobaczyc. Mam wolne w szkole chyba sr lub czwartke, wiec jak mama dostanie urlop to pojedziemy robic zdjecia nowych psiakow do adopcji i wtedy zapyatamy kierownika. Tylko kierowniki moze Ci Asiczko udzielic informacji. BIERZ TEGO PSIAKA STAMTAD JAK NAPREDZEJ, BO TAM WARUNKI KOSZMARNE.
-
Siostruniu, przepiekne fafelki masz w domu. Cudenka. A sunie rzeczywiscie jak na 1 dzien to sie dogaduja swietnie!!! A alfa ktoras z nich musi byc, takie stadko to przywodce musi miec. Grzeczne powarkiwanie na zasadzie : ja tu jestem wazniejsza. Nie moge sie doczekac kiedy te slodziki zobacze.
-
Mała Psotka tak niewiele potrzebowała...za TM :(
Ulka18 replied to MałGośka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=8657&id_kat=13 Ewelina tel. 504424148 Zaadoptuję małego pieska, interesuję się mały pieskiem (samcem) ze względu na moje warunki mieszkaniowe (blok) przez 13 lat miałam pięknego kundelka, którego nie zamieniła bym na żadnego nawet rasowego pieska lecz był chory...teraz po pół roku chcę zapełnić pustkę w moim domu...Każdy piesek bedzie doskonale traktowany i napewno będzie się czuł dobrze. Moze akurat Psotce (mimo,ze nie jest samcem) sie uda ! Tak czy tak maila do Eweliny juz wyslalam. -
My tez czekamy z niecierpliwoscia na wiadomosci :fadein: Ula & 2 ogonki domowe & 2 adoptowane
-
Sunia miala szczeniaki, obecnie od 3 lat dostaje zastrzyki blokujace cieczke,nie jest sterylizowana. Marry jest nauczona jesc wszystkie rodzaje pokarmu, nie jest wybredna :) :) :) . To ogloszenie jest prawdziwe,dodalam je tez na forum collie (collie.pl-->. link do forum na dole strony ) , a na tym forum jestem nowa.Niestety ! nie trafilam tutaj wczesniej,teraz zaluje,bo tutaj sa prawdziwie przyjaciele zwierzat :D :D :D Pani Marta Palac czeka na kontakt.Moze ktos sie zdecyduje :)