Supergoga,
ucałuj ode mnie swoją córkę moja imienniczkę, powiedz jej, że jest wspaniała i żeby się nigdy nie zmieniała. Moja córcia jest taka sama, szkoda, że mieszkamy daleko, bo moglyby się zaprzyjażnic (moja Ulka ma 13,5).... i nie może się przez tydzień doczekać na wyjazd do schroniska w Mielcu w weekendy...
['][']['][']['] za wszystkie bezbronne,niechciane zwierzaczki za TM....
['] za Fionke
Aga