-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mrówenka czeka na maly domek... -
Pani Aleksandra, wirtualna opiekunka Pikulinki i Matyldy wplacila specjalne srodki na dokladne zbadanie suczek. Pikulinka ma odstawione leki, wg weterynarza Pani Aleksandry, atak Pikulinki mogl byc jednorazowy i trzeba zobaczyc jak sunia funkcjonuje bez tabletek. Jak beda wyniki badan, natychmiast je tutaj umieszcze. Jesli chodzi o transport wiazany, to Kierownik nie ma nic przeciwko temu,jesli domek jest sprawdzony i pewny,tak jak w przypadku Pysia. Mielismy tylko (odpukac) jedna wpadke z domkiem dla Fiony w Wejherowie, ale skonczylo sie wszystko szczesliwie.
-
Matko, ale Fionka urosla :crazyeye: I jakie ma sliczne, az granatowe futerko :loveu: Pajuniu, dziekujemy za to zdjecie, prosimy o jeszcze. Asiaf1, Lothia, [quote] [B]Od: [/B]"Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Data: [/B]N Maja 14 2006, 7:56 pm [SIZE=3][B]Szczepionka skojarzona na wszystko kosztuje 17 złotych.[/B][/SIZE] [/quote] [quote] Jeżeli chodzi o sterylki to proponuję może coś z ogródka lub mam sukę po dzieciach. Ostatnio poszły do adopcji 3 szczeniaki właśnie od tej suczki, one były na tym nowym wybiegu, co teraz montuję. [/quote]
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]> Data: Cz Maja 11 2006, 7:58 pm [B][COLOR="DarkSlateBlue"]Niestety sunia z boksu 124 odeszła[/COLOR][/B]. Piesek jest, a teraz z nim są 2 inne pieski małe.[/QUOTE] [SIZE="5"] [COLOR="Purple"]['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [/COLOR][/SIZE] To dla ciebie suniu, nie doczekałas swojego domu....:placz: Nie zdażylismy Ci znalezc wlasnego, spokojnego kącika...:shake: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Limonko, dziekujemy za aukcje. Mamy nadzieje, ze psiaki znajda chociaz wirtualnych opiekunow. -
Piekne lyzewki...jakos tak przeoczylam zdjecia Luki wklejone przez Tanitke :oops: a to takie cudne zdjecia :p
-
Asiaf1, proponuje Twojej Siostrze roztoczyc opieke nad tymi pieskami, ktore sa od ponad 4 lat w schronisku. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1287220#post1287220"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1287220#post1287220[/URL] Na temat sterylek pisalam powyzej. Jest kilka kandydatek do zabiegu ;)
-
[quote] [B]Od: [/B]"Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" [B]Data: [/B]Cz Maja 11 2006, 9:51 am O cenie szczepień napiszę jutro lub póżno wieczór. [B]Jeżeli chodzi o sterylki to prawie wszystkie suczki z ogródka czekają na ten zabieg. Oprócz tego mam dwie matki, które za 2 tygodnie mogą iść na zabieg.[/B] [B][COLOR=darkgreen]Nowe wybiegi to własnie te, które rozbieram w Rzeszowie i montuję u nas. W jednym są dwie matki i 4 szczeniaki.[/COLOR][/B] [/quote] Te sunie z ogrodka wstawie na strone jak tylko zlapie oddech. Tu wklejam po jednym zdjeciu kazdej z nich : Sunia bez ogonka [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8342/suniabezogonkazboksupodoknami3.jpg[/IMG] Sunia szorstkowlosa (dosc niedlugo w schronisku) [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9352/szorstkiezboksupodoknami13te.jpg[/IMG] Wilczurowata sunia (tez od kilku tygodni w schronisku) [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/951/wilczurowatasunia90sv.jpg[/IMG] Dziekujemy z gory za pamiec o mieleckim schronisku.
-
[FONT=Arial][SIZE=2]W schronisku praca wre. Oto najnowsza informacja od Pana Kierownika.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]Jestem w trakcie demontażu przenośnych wybiegów ze starego schroniska w Rzeszowie.Przywiozłem dwa i myślę ze do niedzieli chociaz jeden postawię.Pozostało mi jeszcze do rozbiórki i przewiezienia 7 takich kojców.[/SIZE][/FONT] [/QUOTE][/SIZE][/FONT] [img]http://img97.imageshack.us/img97/8198/noweofiarowaneboksy9ly.jpg[/img] [img]http://img88.imageshack.us/img88/3268/noweofiarowaneboksy12ix.jpg[/img] [img]http://img92.imageshack.us/img92/2320/noweofiarowaneboksy26re.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/8158/noweofiarowaneboksy44qi.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/9475/noweofiarowaneboksy54eu.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/4926/noweofiarowaneboksy77jn.jpg[/img] Kandydatki do sterylek oraz koszt szczepienia podam po otrzymaniu wyliczen od Pana Kierownika.
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia czeka...nie ma wielkich wymagan, tylko dobry,kochajacy domek. -
Zapytam Kierownika o kandydatki.............a tutaj probka zdjec z wczorajszej sesji (na zdjeciach nasz Kierownik z psiakiem z boksu nr 1)
-
Negritta już Grita -w nowym domku, nowe fotki str. 18
Ulka18 replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Myszsza, ja jestem za sterylkami u dobrego,sprawdzonego weta. Moja sunia zniosla sterylke doskonale, ciecie nie bylo duze,a teraz 2 miesiace po zabiegu nie ma nawet sladu. A jaki spokoj daje swiadomosc, ze juz nigdy cieczki ani zagrozenia ropomaciczem... Co do zabawek,to sa takie miekkie pileczki na sznurze, miekkie pileczki z materialu ze spacjalnymi wypustkami,zeby sie szybko nie toczyly (w Karusku widzialam super zabawki Petstages polecam). -
Asiu, mam swiezutkie zdjecia ze schroniska z wczoraj. Jak tylko dostane opisy od Pana Kierownika (skad pochodza pieski,jaki jest ich stan zdrowia) zaraz do Ciebie napisze. Jest kilka kandydatek na pewno. Dziekuje Ci za pamiec. Kiwi-Ona, dziekuje za wplate na Rudolfa. Szczerze mowiac nie bylam u niego podczas ostatnich odwiedzin schroniska. Zapytam Kasie, kiedy sie ponownie wybiera do schroniska (byla wczoraj) lub sama sie wybiore (ostatnio bylam 2 maja,ale zastala mnie burza na miejscu :shake: i zrobilam tylko 4 psy na zewnatrz).
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Ulka18 replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Bubci ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] Zu, bardzo mi przykro......Buba byla u Ciebie szczesliwa,odeszla godnie w prawdziwym domu z kochajaca Pancia,a nie w schroniskowym boksie. -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Czemu wstyd? Jest kilka osob na dogo, ktorzy maja mieszane stadko tak jak Ty Aniu. Kaktus jest przepiekny. Nie wspomne o Bezuni, ktora prezentuje sie przeslodko z tym rozowym noskiem....A Koks to takie szelmowskie spojrzenie ma :razz: ;) -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Tak Sabinko zauwazylam,ze Carus biega swobodnie :multi: Dosc dlugo chodzil na lince,wiem tez,ze jestes Bardzo Rozsadna Osoba i Twoja decyzja o puszczaniu Carusia bez smyczy na pewno byla sluszna i we wlasciwym momencie :p Zdjecia Carunia z chlebkiem w pyszczku :loveu: :loveu: musialo chlopisko sprobowac jak smakuje takie cos znalezione samodzielnie...;) Ochroniarzy masz na 6 z plusem :lol: Wspaniale psiaki. Wszystkie zdjecia ogladaja moje dziewczyny (domowe Ulki) i zawsze mowia,ze Carus trafil do najlepszego domku pod sloncem. [SIZE=1]A Ulka zawsze jest taka dumna, ze o niej pamietasz i przesylasz buziaki i pozdrowienia.[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Ulka18 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Wszelkie nowe zapachy, czy to kropelki, czy zapach szamponu po kapieli nalezy natychmiast usunac :D Sabunia to wie i zachowuje sie jak kazdy normalny pies ;) (dobrze,ze Pancia zabrala psy na spacerek do lasu, gdzie taki piekny piach w sam raz do wytarzania byl). Moje psy tez to wiedzialy, dlatego kapiel nieraz trzeba bylo powtarzac... :p -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Ulka18 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W schronisku bylam we wtorek, pozniej juz nie. Nie mam zadnych informacji nt. Ambo. W schronisku sa dwa nowe boksery przywiezione z miejscowosci z Nisko. Obydwa juz na allegro. Oraz na naszej stronie internetowej. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kochane Dziewczyny, wreszcie dostalam kod aktywacyjny allegro :multi: Na schronisko nie udalo sie zalatwic (moze allegro nie spodziewalo sie zyskow po schronisku), ale ja wreszcie dostalam. I zaczelam swoje pierwsze aukcje. Mam nadzieje,ze skutecznie zaczne prezentowac zapomniane mieleckie psiaki. Dziekuje Wam za chec pomocy. Zobaczcie jak mi to wyszlo :oops: [url]http://www.allegro.pl/item102485219_panda_jak_maly_mis.html[/url] Na razie nikt sie Pandusia nie interesowal, ale nie trace nadziei... -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Brunonek...az strach pomyslec, co by sie stalo, gdyby nie trafil w takie dobre rece! Bedziemy czekac na wyniki tygodniowej obserwacji i mamy nadzieje,ze obedzie sie bez insuliny. Czy to cukrzyca charakterystyczna dla starszych piesow i ludzi tez?[SIZE="1"] Pamietam, ze obie moje babcie na starsze lata dostaly cukrzyce... -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Haniu, nie wiedzialam, ze masz konto na allegro :oops: Dziekuje Ci. Wieczorem cos napisze i wysle na pw. Jeszcze raz wielkie dzieki. Ta sunia zapadla mi w serce i bardzo chcialabym znalezc jej dobry dom. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nikt sie Pandusia nie interesuje :shake: A to taka kochana sunia. Bardzo prosimy o allegro dla Pandy... -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nikt sie Pandusia nie interesuje :shake: A to taka kochana sunia.