-
Posts
32793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by andzia69
-
Szukamy domu dla Lilly - nawet tymczasowego. Tak będzie lepiej dla niej :) " Lilly 8 miesięczna suczka w typie TTB szuka domu. Lillka została zabrana z pseudohodowli w wieku ok 6 miesięcy w stanie skrajnego zagłodzenia,karmiona była badziewiem w wyniku czego ma znaczne niedobory,które mogą niestety rzutować na jej dalszy rozwój,mimo obecnego zapewnienia jej wszystkiego co możliwe. Gdy przyjechała robiła pod siebie ze strachu,w tej chwili to fantastyczna suczka,która bardzo lgnie do człowieka.Opanowała już ekscytację na widok jedzenia,potrafi pięknie na nie zaczekać,chodzenie na smyczy też już w miarę ogarnięte,niestety z zachowaniem czystości ma jeszcze problemy.Spokojnie może trafić do domu z drugim psem pod warunkiem,że nie będzie to jakaś miniatura. Lilly jest bardzo skoczna, więc fajnie by było gdyby trafiła do domu,który będzie to rozwijał. Wymagana wizyta przedadopcyjna i sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. kontakt 608 34 66 14
-
Samopoczucie Dżetty zdecydowanie się poprawiło. Coraz częściej macha ogonem, a jej oczy nie są przeraźliwie smutne. Jest już na etapie, że chce spacerować. Czasem nawet ciągnie. Potrafi obejść całe osiedle. Niestety nikt nie dzwoni o nią :(
-
mam nadzieję, ze doktor poczeka...:( najwyzej będziemy płacić częściowo :(
-
niestety żadna
-
" Można spróbować na początek najtaniej wychodzą ludzkie tabletki uspokajające Labofarm - 1-2 na 10kg psa dwa razy dziennie " - to do wypróbowania na Foreście..i jeszcze mowiła, żeby sprobować...go przegłodzić i wtedy spróbować z kulą smakulą i zrezygnowałabym z podawania jedzenia w misce. Tylko z ręki, kuli smakuli, czy plastikowej butelki."
-
oddam oddam pieska 2lata berneńczyk
andzia69 replied to Max2lata's topic in Berneński pies pasterski
jakieś zdjęcie? miejscowość? czemu chcecie psa oddać skoro to taki super pies? -
WPŁATY: 22.02 Barbara T. 50 zł 23.02 Anonimowy darczyńca 300 zł Karolina Sz. 100 zł Ewa O 50 zl Patrycja D 50 zł Anna D 50z ł 24.02 Ewa B 50 zł Sylwia W 50 zł Bożena J 10 zł 27.02 Irena S 50 zł 28.02 Anita N 100 zł KIK BIS 200 zł 02.03 Agata S. 200 zł Anna K. 100 zł 08.03 Tomasz N 30 zł Bożena J 10 zł Sylwia W 20 zł 10.03 Anna M 30 zł 14.03 Agnieszka P 10 zł 15.03 Anna Z- O 13 zł 24.03 Anna D 50 zł 27.03 Zozola 77 100 zł 29.03 DAROWIZNA DLA DZETTY - OD MEMORY I WIKTORA 100 zł 30.03 ELŻBIETA L 50 zł 04.04 bazarek dogo Aldrumka 215 Bożena J 10 zł 06.04 Patrycja D 100 zł Sylwia W 20 zł 10.04 Agata S 100 zł 12.04 Barbara T 25 zl\ 19.04 Aneta G. 50 zł Alekandra Rz. 15 zł 02.05 Aldrumka - bazarek dogo 200 zł bazarek Millagross 25 zł 05.05 Bożena J 10 zł czyli na dzień 10.05 mamy 2568 zł :( a potrzebujemy 5251,02 zł :( Gdy dodamy do tego spadek po Aparcie 1860 zł to daje nam 4428 zł - czyli brakuje 823,02 zł. A gdzie jeszcze ponad 2300 za Modiga? :( :( :( Musieliśmy teraz kupić jedzenie...czyli znowu wzieliśmy "pożyczkę" z tego co byo...tak sie nie da bez sponsorów :( Ledwo z bazarku, który się robi na FB uda uzbierać na karmę - potrzeba ok. 800 zł/mies. A co dalej? Gdzie reszta? Tak się nie da funkcjonować :(
-
[email protected] kiedys pisałam - kasy to u nas brak zawsze. Przecież psy muszą jeść, dostać na pchły, kleszcze. Już nie wspomnę o kosztach takich prozaicznych jak pensje 2 osób (opiekunki psów w naszym ośrodku plus pani Agaty od papierologii, lokalu, tel., księgowej). mamy długi u weta za "nasze" psy jeszcze ze stycznia. Za hotelik też zalegamy - Reksiu odszedł w weekend za TM, więc już nie będzie generowal kosztów. Nie dajemy rady :( Tak się nie da...Teraz tylko te 2 f-ry to ok. 7500. Nawet jeśli na Dżettę razem ze spadkiem po Aparcie jest ok 4400...to i tak brakuje ponad 3 tys :(
-
-
pytałam Camary i mi napisała tak " berneńczyk, albo raczej w typie. że mała? pewnie po takich samych jak ona zabidzonych rodzicach - chorowite, niedożywione to tytana nie urodzi. Napis coś więcej - wiek, zachowanie itd. " co do nowego onka z problemami - podesłałam Ci kilka linków. Steryd czy leki uspakajające to nie rozwiązanie - nie słuchaj. Trza zbadać gruczoły - to po 1. Po drugie kołnierz i rady jak w emailach
-
Janka@ jeśli ktoś dzwoni i mówi, że miał kota 3 lata i go samochód przejechał, to wybacz - ale nie po to się kota ratowało, łapę złamaną składało by sobie wyszedł i znowu źle skończył. Kotów jest dużo - do wyboru i koloru. Owszem, są koty wychodzące i dałabym do adopcji - pod warunkiem, ze to dom z daleka od ulicy. Jedna pani, która dzwoniła straciła w ten sposób 3 koty i chce kolejnego, bo lubi. Bez przesady - nie po to się ratuje, żeby potem kot skończył pod kołami czy w zębach psów.
-
dzwoniły 2 osoby - obie chciały Bono jako kota wychodzącego :( Lord - ok. 4 letni psiak bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Do innych psów - samców niekoniecznie. Prawdopodobnie się boi - bo nie widzi. Psiak jest prawdopodobnie ślepy od urodzenia, ale doskonale daje sobie radę w terenie dla siebie znanym. Przebywa w przytulisku pod Kielcami. Tel. 535 815 820
-
Otrzymaliśmy 02.05 200 zł z bazarku Aldrumki i 25 zl z bazarku od Milagros dla Dżetty :) :) Fakturki dalej nie mam :(
-
kurcze...zaraz wstawię...przez pomyłkę wstawiłam na wątek Modisia wszystkie nowe fotki, kóre miałam psiaków :( i nie umiem wykasować postów, więc chyba zostawię... Lord - ślepy labuś jest u pani Magdy w przytulisku - pisałam kiedyś o niej. Nikt o niego nei pyta, nikt go nie chce - ogloszony tylko na FB na profilu, ma swoje wydarzenie. Lucek raz jeszcze