Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Bombowy filmik z garażu! Psiaki lepiej się po nim poruszają niż niejeden kierowca Prześliczne stado!
  2. To taki kochany pies, Kasia mówi o nim w samych superlatywach. Trochę panikarz w stosunku do innych psów, ale pewnie trudno się dziwić po tym, co przeżył w schronisku. Lewe ucho obgryzione kompletnie
  3. Widziałam już tę zrzutkę. Po wypłacie muszę grosz znaleźć koniecznie.
  4. Też szukałam dla niego domu. Bezskutecznie A to maleństwo obok, co tak tylko jedno oczko widać? Boże ile tego nieszczęścia
  5. Podobno zęby były tak "piękne", że naszyjnik odstraszyłby na pewno każdego!! I wyglądem i zapachem
  6. Przelałam 172 zł na konto Ewy Marty z bazarku imiennego Forresta. Alaskan jeszcze dośle 20 zł. Proszę o potwierdzenie jak kasa dotrze
  7. 187 zł jest do wykorzystania dla Grafcia na koncie ZEA, na razie Kasia chyba ich nie wykorzystała, więc dopłacę 85 zł z bazarku, 20 zł od Dulskiej i jeszcze 100 zł, jakie mam ze sprzedaży syropów od Mazowszanki (Gosiu, ogromnie Ci dziękuję ), moje deklaracje za I - III i będzie na koncie ZEA na marcowe hotelowanie 452 zł. Przelewam na konto ZEA 270 zł i poproszę Kasię o fakturę na ZEĘ za marzec. Tolu, przepraszam za taki misz-masz, ale kombinuję w tym miesiącu jak koń pod górę
  8. Z bazarku z musami jabłkowymi od niezastąpionej Mazowszanki jest 85 zł dla Grafcia. Oraz 20 zł od Dulskiej, które jeszcze przelała na Makusia (')
  9. Dla Gucia przyszło 170 zł z bazarku Tyśki ze sprzedaży czytnika e-booków - bardzo pięknie dziękuję!! Jakoś może uda się uzbierać na marcowe hotelowanie Gucia, bo całą kasę na ten cel "zeżarły" jego zęby A właściwie nie zeżarły, tylko wzięły i poszły sobie z tą kasą.
  10. Wracać od weta zawsze przyjemniej niż do niego jechać
  11. Zaraz będzie trochę kasy z bazarku. Oraz uzupełnię moje deklaracje, muszę tylko sprawdzić do kiedy płaciłam na jego ząbki do fundacji Zea. Mam nadzieję, że uda się zebrać na marzec.
  12. Na pociechę trochę wieści o Zajce czyli Zajączku Zapytałam ostatnio jak sobie radzi na trzech łapinach - w końcu całkiem niedawno stracił łapkę. A Asia na to, że Zajka biega jak imię mu nakazuje, a ponadto - już zupełnie bez wytłumaczenia - nauczył się stawać na tylnych łapach i otwierać klamką drzwi! Zastała go ostatnio w składziku, gdzie trzymana jest karma. Z worka wystawał tylko kuper i ogon Zajki!
  13. Melduję uprzejmie, że na bazarku zwyciężyło imię FORREST! Gratulacje dla matki chrzestnej Ellig
×
×
  • Create New...