Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. A ja mam nowinę We Fresce zakochał się nasz Grafcio! Opiekuje się i asystuje jej jak może
  2. Gucio dostał od Aldrumki powiększoną deklarację - bardzo pięknie dziękuję w jego imieniu
  3. A z drugiej strony, to posądzana o mącenie wody gładkowłosa tak grzecznie się zachowywała.. chyba jeszcze wiele niespodzianek nas czeka
  4. No boska! Teraz widzę, że Ellig na bazarku imiennym wybrała jej najwłaściwsze imię - Beza!
  5. No to dziś wielkie kciuki za udane wizyty u groomera i weta. Dziewczyny będą jeszcze piękniejsze A jak sobie daje radę pozostała trójka, bo bardzo się skupiliśmy na biduni zatrutej, a przecież i dla pozostałej trójki to wielkie zmiany w życiu
  6. Dzięki wielkie za wyróżnienie ogłoszenia. Ile Ci zwrócić? Masz jakiekolwiek zapytania o Zoranka? U mnie zero Może muszę zmienić ogłoszenie, tytuł.. Sama już nie wiem.
  7. No widzisz, doczekała wreszcie spokojnego miejsca i dobrej opieki. A śliczna jest bardzo
  8. Cieszę się, że suńka trochę lepiej, mam nadzieję, że wątroba to przetrzyma bez szwanku.
  9. Boze drogi, co się stało z mózgiem tego babska?! Zgadzam się z Jo - tu powinna wkroczyć policja. Kretynka weźmie następnego psa i będzie się nad nim znęcać.
  10. Nikt nie protestował na wątku Makusia, więc pozostałe po nim 78,93 zł przekazuję na konto Gucia.
  11. Jako, że nikt nie zgłasza protestów, a były kolega niedoli Makarego - Gucio - generuje spore koszty, pozwalam sobie przeznaczyć pozostałość po Makusiu w kwocie 78,93 zł dla rzeczonego Gucia.
  12. To dopiero historia Dołączyłam suńkę do bazarku imiennego. Myślę, że tyle dobroci ile okazałyście tym psinkom musi wrócić w jakiś sposób albo zaprocentować w postaci dobrych domów dla nich.
×
×
  • Create New...