Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Można się polubić od pierwszego wejrzenia I to chyba tutaj nastąpiło. A delikatność Balutka jest poza wszelką wątpliwością. Pamiętam jak delikatnie wpraszał się na kolana i domagał głasków
  2. Asiu, brak mi słów. Pomagasz kolejnemu psiemu aniołowi, do którego nie dorośli ludzie, którzy powinni być za niego odpowiedzialni. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość. Pimpuś znajdzie wspaniały dom, na Ciebie spłynie fala dobrej energii , a na małych ludzi.. no złej energii.
  3. Cudny chłopak i piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że bardzo szybko jeszcze oczka się uśmiechną.
  4. Z całego serca dziękuję za kolejne wpłaty dla Muszkietera-Dziadka KasiaS wpłaciła stałą za marzec oraz zupełnie niespodziewanie przyszło 50 zł od MikiAgi! Bardzo Wam dziękuję! Będę żyć
  5. Koty są super inteligentne, one dopasowują się stada. A kondycję mają taką, że psy wysiadają
  6. A z dobrych wieści muszę przekazać, że wczoraj Zajączek po raz pierwszy odważył się wyjść do ogródka! Co prawda na chwilę dosłownie tylko żeby zrobić siusiu i natychmiast wrócił do domu na swój kocyk, ale postęp jest!
  7. Ogromne kciuki zatem, żeby mimo wszystkich "ale" udało się suni dojechać. Czy ona już po operacji przepuklin?
  8. Gucio dostał jeszcze jeden lek na serduszko. Upcard. Dojrzały wiek muszkietera niestety daje znać o sobie.
  9. Guciosław pozdrawia wszystkie swoje wielbicielki No chodzę, chodzę, nawet wychodzę lub udaję, że wychodzę..
  10. Hurrrraaa!!! Ale wspaniała wieść! Jak to miło, że takie promyczki dobrej energii też się pojawiają Agaciku, dobrej adaptacji w nowym domu i dużo szczęścia
  11. Guciusiowi trzeba było zakupić kolejną porcję Cardisure na początku marca. Trzy opakowania po 5o zł wystarczą na 2 miesiące.
  12. A sam Grafcio wydobrzał już zupełnie, ząbki mają się dobrze. Chodzi już bez smyczy na spacery, jest miły, posłuszny, przyjazny, cichutki. Pani Kasia pisze, że to ich ulubieniec i pies-marzenie. Podchodzi delikatnie do człowieka i prosi o głaski. Cudowny pies.
  13. Dostałam od Mazowszanki Jej słynne pyszne musy jabłkowe - ekologiczne i bezcukrowe. Popełniłam bazarek dla Gucia i Grafcia. Serdecznie zapraszam bazar musowy
×
×
  • Create New...