Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. haha ale jaja ja pisze nasłu****e a tu mi gwiazdki wyskakuja ze chu*e niby napislalam :shake: haha :evil_lol:
  2. nasłu****e ;) [img]http://img221.imageshack.us/img221/9100/242bo.jpg[/img]
  3. [quote name='Alicjarydzewska']oj a były by extra fotki :shake:[/quote] :shake: :shake: :shake: :shake: jestes niemozliwe i malo przewidujaca:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. [quote name='Alicjarydzewska']:cool3:no to nieciekawie , szczerze współczuję[/quote] dzieki Alu :) mam nadzieje ze rezonans i usg kolanka wyjda pozytywnie i wystarczy jakies leczenie tylko... i mam nadzieje ze jak wiosna przyjdzie bede mogla normalnie chodzic :D a nie kulec :shake:
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:cool3:a kolanko nadal boli[/quote] boli jak boli ale wystapily komplikacje :( mozliwe ze bede miala kolejna operacje :placz: echh juz mam dosyc...:shake:
  6. [quote name='XXL']ach nie ma co kobieta potrafi zdolne jestescie :D :p :eviltong:[/quote] haha a ty juz sie czepiasz :eviltong: sam siedzisz caly dzien przy oknie a z biednych zapracowanych dziewczyn sie smiejesz :shake:
  7. on jest cudny :loveu: chcesz sie zamienic?? haha
  8. [quote name='XXL']e tam spiochy z tego co wiem to pani tigry teras jest u lekarza ...:) a tigra pewnie spi ;) to fakt:cool1: :p[/quote] noo XXL prawie zgadles :D hehe mialam byc u lekarza ale machina do robienia rezonansu sie popsula i nici z badania na dzien dzisiejszy:shake: a Tigra owsze spioch z niej straszny :D chyba ma to po mnie :cool3:
  9. u u mnie wiosna juz zawitala dawno:loveu: coprawda w doniczce ale to tez sie liczy:eviltong: WITAJCIE
  10. [quote name='Daga_i_Oskar'][SIZE=7][COLOR=#ffff00]D[/COLOR]*[COLOR=red]O[/COLOR]*[COLOR=purple]B[/COLOR]*[COLOR=lime]R[/COLOR]*[COLOR=blue]A[/COLOR]*[COLOR=darkorange]N[/COLOR]*[COLOR=magenta]O[/COLOR]*[COLOR=paleturquoise]C[/COLOR][/SIZE][/quote] ooo jak kolorowo :) dobranoc :)
  11. [quote name='Agga'] [B][SIZE=3][COLOR=red][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8881/pik0046em.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/4403/pik0083ex.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8271/pik0059qh.jpg[/IMG][/quote] ale superoski urwis a w tych rajtuzkach to jak dżdżowniczka wyglada:D
  12. [no juz Alu juz spokojnie :lol: przelej troszke tego zachwytu na Ozzulka :evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red] [I][B]NIE [SIZE=4]NIE [SIZE=6]NIE:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/SIZE][/B][/I] [/COLOR][/quote] no dobra :roll: czyli nadal to ja jestem ta gorsza:placz: a ten brzydal dumny z siebie ze sie wszystkim podoba [img]http://img231.imageshack.us/img231/2787/3kopia7jg.jpg[/img]
  14. [quote name='XXL']ale super pilecia prawie cala miescie sie w pyszczku :D :multi: :p[/quote] noo miesci sie miesci :D wtedy wypadala bo nie ma gornych kłow i pileczka sie nie trzyma w pyszczku haha :D
  15. [quote name='dbsst']och to potargane sporzenie i w nieladzie uszyska :loveu: :loveu: :loveu: chodz do cieoteczki kochana chodz :cool1:[/quote] a czy cioteczka rzuci pileczke?? [img]http://img216.imageshack.us/img216/7858/204sj.jpg[/img]
  16. [quote name='dbsst']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: moja malunia sliczniunia moja milosc :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] haha oj debe:oops: ty juz nie przesadzaj gdziez tam ona sliczniutka..:roll: popacz na jej mine ..i te czerwone oczy :evil_lol: [img]http://img392.imageshack.us/img392/6581/316ex.jpg[/img]
  17. [quote] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1585/p30500295is.jpg[/IMG][/quote] haha a juz myslalam ze moja Tigra jest inna i ze ma dziwne pociagi do piwa:D a teraz Tigra pokaze wam swoje nowe ząbki (dolne kielki jeszcze nie wymienione:mad: ) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9743/396so.jpg[/IMG]
  18. [quote name='XXL']hahah a nie wiem to zalerzy jak na to patszec :cool1: :eviltong: :lol: :p[/quote] moze lepiej nie wnikajmy w to :D hehe ... Alu a ty nie lubisz ptaszkow:cool3:
  19. [quote name='AgaiTheta']Oj ja to zakochana w maluszku jestem. Szkoda, że nie mógł u nas zostać :shake: [B]Ma dobry domek[/B] i będę czuwać nad jego bezpieczeństwem :mad:[/quote] i to jest najwazniejsze:multi:
  20. Ozzy wyprany w dosi [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6161/czekam4se.jpg[/IMG][/B][/I][/quote] [I]i Ozzy wyprany w zwyklym proszku[/I] [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7035/17rj.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote]
  21. tosz to boksik z ogonkiem:loveu: :loveu: i białasek kochany :loveu: :loveu:
  22. [quote name='XXL']albo ? znowu masz te mysli hahahaha zobczek : hahahah:lol: :p :eviltong: :oops:[/quote] jaa zboczek??:siara: hehe poza tym jakie znowu:lol: :evil_lol: :oops: az tak czesto je miewam:roll: :lol: ?
  23. [quote name='XXL'];) nom pelen posiwecen ach hahaha agrafka tez pewnie by chcial zrobic to samo hahhaha :eviltong: :diabloti:[/quote] haha xxl to kup jej ptaszka albo...:lol: achhh....tak ptaszki sa fajne ;)
×
×
  • Create New...