Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. a jesli mowa o dzieciach ... to pokaze wam mojego kochanego robaczka:loveu: to jest Ignaś malusi dzidziulek mojej przyjaciólki :loveu: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/2015/dscn32742zq.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/2977/dscn32763el.jpg[/IMG] [img]http://img218.imageshack.us/img218/5097/dscn32787ne.jpg[/img]
  2. [quote name='PiotrekJ']Domyśl się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... W przyszłości to może i dzieci :evil_lol: ... O ile XXL z Tobą wytrzyma :eviltong: ...[/quote] :roll: no wiesz..... :roll:
  3. [B][SIZE=5][COLOR=magenta]witajcie dziewczynki :D[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]dzis pierwsze co zrobilam wracajac ze szkoly poszlam do sklepu i kupilam sobie żelki:lol: caly dzien o nich myslalam :roll: az wkoncu mam jeeeeee:loveu: [/COLOR]
  4. znam sporo ast pitkow i jakos zaden z nich nigdy nie zaatakowal bez powodu ... jeslipies jest dobrze prowadzony od szczeniaka to czy to jest z rodowodem czy bez bedzie posluszny i bedzie sluchac swego wlasciciela. poza tym wiekszosc suk walczy z sukami wiekszosc psow z psami i to bez roznicy czy sa to terriery typu bul czy kundelki czy yorki;)
  5. super wiewiór:cool2: ten z kiteczka tez:D
  6. nooo wreszcie foteczki:D
  7. [quote name='Alake']Stawiam za przykład bullowate, bo fakty są takie, ze te psy są tak naprawdę [B]górą mięśni i jeżeli już capną to koniec[/B]... Steotypy też nie biorą się w końcu znikąd, prawda?[/quote] to nie miesnie swiadcza o tym ze jak capna to koniec;)
  8. boze jak ja kocham żelki:placz: debe czemu mnie tak tyrasz ...caly monitor w mojej slinie:roll: moglam nie lizac tych zelek teraz nie widze nic:roll: a ja wczoraj tez sie zranilam w paluszka:-( razem ze Szpilusia takie ofiarki jestesmy krew mi z 5 min leciala .. strasznie rozrzedzoną mam przez te zastrzyki i nie moge dobrze pisac na klawiaturce:placz: ja chce żelke:placz: [B][SIZE=6][COLOR=magenta]kolorowych senków :)[/COLOR][/SIZE][/B]
  9. a ja zamykam drzwi od pokoju i piesek budzi tatuśka naspacer:evil_lol: a ja moge spac do 12:loveu: dobranocc:)
  10. [quote name='PiotrekJ']A co, zgłaszasz się na ochotniczkę? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Piotrusiu jak ty byś focił to nawet i siedziec na niej mogla bym :loveu: :evil_lol:
  11. biedna Fionka ..kaza jej siedziec:shake: haha dala bym wszystko zeby Tigra byla taka posluszna:placz:
  12. [quote name='XXL'];) ciekaw jestem wyobrazni piotrka :P[/quote] ja tez :D haha
  13. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=magenta][B]hej hej dziewczynki [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='PiotrekJ']Ale gaduły :shake: ... Ja Wam mówię, że coś z tych Waszych rozmów będzie :cool3: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] oj zaraz gaduły:roll: ty taki madry bo sobie sprawiles nowy super aparacik i nas zasypujesz fotkami:placz: a ja biedna mala dziewczynka ....... chlip haha a co ma byc Piotrze???:lol:
  15. Piotrusiu jakie śliczne foteczki :loveu: P.S....czy aby napewno chcesz focic Locersa pod [B]latarnią :roll: [/B]dosc dziwne miejscie jak na psa :evil_lol: a przy okazji [SIZE=7]dzieńdobry!!!!![/SIZE]
  16. [quote name='Alake']Niektóre filmiki są owszem, wzruszające, ale ten gdy pitbull atakuje dziecko? Ja szczerze powiedziawszy boję się tych psów i nie powinny byc one ogólno dostępne jak jest teraz. Przepisy jakie obowiązują w Niemczech były by idealne. [B]W ogóle nie rozumiem potrzeby posiadania[/B] [B]takiego psa[/B], może niektórym ludziom podoba się ich wygląd, ale [B]większość tych psów ma spaczony charakter[/B] (rasowe też i to jest najgorsze) i ja bałabym się mieć psa tej rasy pod swoim dachem...[/quote] hmmmm a co tu do rozumienia??jednimaja jamniki inni terriery typu bull:roll: a to tylko dlatego ze maja jeb****** właścicieli :roll: mi jest przykro ze tak wspaniale psy maja taka opinie i sa tak przerazliwie traktowane przez swoich wlascicieli ktorych uwazaja za przyjacol :-(
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue][SIZE=4][I][B]D O B R A N O C [/B][/I] [I][B][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6219/spioch6cu.jpg[/IMG][/B][/I] [/SIZE][/COLOR][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [B][SIZE=6][COLOR=magenta]dobranoc Ozzulku i Alu śnijcie kolorowo :)[/COLOR][/SIZE][/B]
  18. [quote name='XXL']ok ale ciii bo sobie ktos cos pomysli albo jakis pan wladza zamknie temat :D:p :eviltong:[/quote] ciiiiiiiiiiiiiiiii............
  19. [quote name='XXL'];) ok powiedzmy ze sie zgadzam na kij ale nie wiem czy nie bede zalowal hhahah :):lol: :cool1:[/quote] oj nie bedziesz nie bedziesz :D:D:D:D:D:D:evil_lol:
  20. [quote name='XXL']:P nom nie wiem moge nad tym pomyslec ? :>[/quote] no jak musisz ... :roll:
  21. [quote name='XXL']a to co ma znaczyc ? bez takich smutkow mi tu ! :P :buzi: :buzi:[/quote] :):):):):):) nojuz nie bede :]...ale daj si eskusic na tego kija:lol: :loveu:
  22. [quote name='XXL']nom :) brawo ja chce bez kija hahaha :):lol: :lol:[/quote] :-( :-( :-( :-(
  23. [quote name='XXL']bez kija albo nie gramy hahaha ;D:evil_lol:[/quote] czy slysze tu jakiś sprzeciw :mad:czy mi sie tylko wydaje??:diabloti:
  24. [quote name='XXL']hahaha wow jakies gierki hahah :) to moze lepej bez kija :D :p :eviltong: :cool1:[/quote] hehe...oj bez kija to nie to samo hehe :evil_lol:
×
×
  • Create New...