Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Ale ja w doope dostawać nie lubię :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ty nie musisz lubic:evil_lol:
  2. [quote name='PIKA']:roll: taa milość bez doopy to się nazywa milość platoniczna :roll:[/quote] :lol: :lol: :lol:
  3. autor zdiecia -ja czyli ewa :) modeleczka-Tigra :) "kopareczka" [IMG]http://images3.fotosik.pl/48/r1j7v9vhz6ynuqsk.jpg[/IMG]
  4. [quote name='żabka']I skaczemy jak kangury :jumpie: :jumpie: :jumpie: :loveu:[/quote] no Tigra skoczna jest jak żabka :D
  5. [quote name='PiotrekJ']No to doopa będzie z tej miłości :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] w doope to ty zaraz dostaniesz:mad: :mad: :mad:
  6. [quote name='PiotrekJ']Ale to my chcemy nowy :razz: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :lol: przeciez juz wynajeliscie dobra wrozke qtora wam zrobi :evil_lol: ja to nie umiem :shake:
  7. [quote name='Magda-Amir']Amirus zyczy wszystkim dobrej nocki :p [IMG]http://images1.fotosik.pl/49/5dhrbz99f951wwr6.jpg[/IMG][/quote] o boziu jakie slodziutkie zdiatko:loveu:
  8. [quote name='PiotrekJ']Banerek nowy czy coś :razz: :razz: :razz: ...[/quote] przeciez mamy sliczny :loveu: :evil_lol: :cool3: :lol: [quote name='PiotrekJ']Nie musiałem szukać, on sam potrafi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] no tak a na Tigre mowisz ze si edaje obwachiwac Tyśkowi :mad:
  9. [quote name='PiotrekJ']W takim razie Loco czeka na dowód tej miłości :razz: ...[/quote] :lol: yyy a hmmm... noo a co Tigra ma zrobic zeby Loco uwierzyl?? Pietrek a moze to ty znalazles gdzies jakas laske Locersowi w wawie i teraz wmawiasz mu ze Togra go nie kocha:mad:
  10. [quote name='PiotrekJ']Tigra Tysonowi daje się obwąchiwać, więc Loco doszedł do wniosku że ma ją ... gdzieś :cool1: ...[/quote] :-( ale Tigra kocha Loca :-( Tysik jest kolega i Imbirek tez:)
  11. na fotosiku ni etrzeba sie rejestrowac :) czekamy na galeriie :) slicznotki czarnej :)
  12. oj Pietrek nie mardz tyle ruszysz tylek i juz :eviltong: czekamy na Locersika :p Tigrusia tak dawno go nie widziala:-(
  13. haha filmik jest super jak rozpedzona Tigra wpada na psy :lol: no wlasnie kiedy spacerek?? oby byla ladna pogoda:loveu: dzis byla straszna ...wiatr zimno a potem deszcz:shake: dobrze ze wczoraj nam dopisala:multi:
  14. [quote name='Imbir1']:lol: Tigrunia to wulkan młodzieńczej energii:loveu: , zdjęcia ją nie interesowały bo biegało tam przecież jeszcze 6 psiaków z którymi trzeba było szaleć...:lol:[/quote] dokladnie:lol: Tigra stala tylko przy mnie jak byl czas na odpoczynek :lol: ale to tez nie zawsze hehe hehe Tysonik byl bardzo delikatny przy stawie jak obwachiwal Tigre :lol:
  15. uulalaaaa...chlopaki zmoki biedaki :lol: ja wlasnie wrocilam ze spaceru :roll: yyy stalam moklam a pies siedzial pod krzakami przy klatce i nie chcial wyjsc:roll: ooo strasznie duzo wolnego czasu masz:D no to pewni epelno foteczkow bedzie:D:D
  16. witajcie:cool3: musze przyznac ze Tysik naprawde malutki jest :lol:
  17. [quote name='basia87654321']heh, zyje zyje.. ale chyba tylko dlatego ze ciocia jechala brumbrumem i mnie akurat zgarnela po drodze... znaczy sie sasiadka..;) ale powiem wam ze ja to mam niespozyte poklady energii, jeszcze zaraz po tym jak przyszlam do domciu... poszlam grac w kosza, a potem na imprezke wieczorkiem.. :D Basia[/quote] :lol: no niezle ......ja w sumie tez nie siedzialam w domu :evil_lol: musialam posprzatac a potem w miasto ;) za to Tigra:D ooo tak ona to dopiero zmeczona byla:diabloti: az jej sie wieczorkiem na dworek nie chcialo wychodzic:evil_lol:
  18. [quote name='Patka']no sie nie dziwię takiego wielkoluda ze sie kruszynka bała :lol:[/quote] :lol: tez sie jej nie dziwie :lol: jeszcze troszke Tigierki :cool3: [img]http://img157.imageshack.us/img157/4779/249iq.jpg[/img] [IMG]http://images4.fotosik.pl/12/44nnehuinlfsvyk3.jpg[/IMG] [img]http://img157.imageshack.us/img157/9661/262kj.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/8571/886ez.jpg[/img] [IMG]http://images4.fotosik.pl/12/7hplvwjrndg2iqpy.jpg[/IMG] :p
  19. [quote name='Aga K']Matko Kochana,ja nie znam angielskiego :([/quote] no to cos po polsku ;) [URL="http://www.fotosik.pl/"]http://www.fotosik.pl/[/URL]
  20. [quote] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/07042006/100_3855.jpg[/IMG][/quote] na tym zdieciu Maksiu wyglada jak chinczyk:lol: takie skosne łoczka mu sie zrobily:D
  21. [quote name='żabka'] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3270/img02289dm.jpg[/IMG] [/quote] chyba musze sobie sprawic jeszcze jednego boksia:razz: Tigra by miala poduszke :lol: a nie moja zabiera:mad: super te twoje spiochy:multi:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/8375/czekanie4lc.jpg[/IMG][/I] [/quote] :loveu: moja antenka kochana:loveu: u nas niestety pada :( dzis mega spaceru nie bylo jedynie troszke po osiedlu:shake:
  23. haha no Tysiek ja troszke przerazil:lol: taaaaaka wielka glowa ja wąchala :lol: a tu kuleczka :lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/48/3edlyn1q7u9aynly.jpg[/IMG] bell gdzie tam ona slodka:evil_lol: rozrabiara mala pod nogami sie platala :evil_lol: ojj ja juz nie moge sie doczekac kolejnego spotkania:multi: a tu juz sie Tysia nie boimy:lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/48/0b6r5znlriq9nnju.jpg[/IMG]
  24. Troja janiestety nie widze foteczki:shake: :-(
  25. hehe Imbirek chodzil i niuchal kto ma jakies smaczki:evil_lol: Tigra tez nie lepsza byla:lol: ale zarłoczki z naszych boksiow:evil_lol:
×
×
  • Create New...