-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[IMG]http://img457.imageshack.us/img457/6278/m00000090qv.jpg[/IMG]witajcie :D to zdiecie jest cudne poprostu :loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Jeśli zabawa to zaglądanie sobie pod ogony :razz: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :lol: no a Locers nie wacha innych psow??:razz:
-
[quote name='Cimi']No a niby co innego :evil_lol: ?[/quote] my tylko rozmawiamy :)
-
[quote name='PiotrekJ']Ewo, pamiętaj że pies upodabnia się do właściciela :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ojjj ciiiiiiii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nam czwartek nawet pasuje ... niestety godzina nie bardzo :shake: musze pogadac z tatkiem lub batem o transport ;) wiec my z Tigierka narazie na 60 % :]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=deepskyblue] [I][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/1462/lece0on.jpg[/IMG][/I] [/COLOR][/quote] witaj Alu :multi: ho hooo widze ze Ozzulkowe uszy stoja:crazyeye: albo cos z tym jego rodowodem jest nie tak i zapomnieli o zmiance ze dziadkiem byl ONek i po nim odziedziczyl stojace uszka albo patyczki od lodow z tylu przykleilas bo chcialas miec psa ze stojacymi ucholami:lol: świetne spacerowki :D
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Za poźno na smutne minki, trzeba było Tigry pilnować :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] kiedy ja ja bardzo pilnowalam:-( ona tylko sie witala i bawila z kolegami :)
-
[quote name='PiotrekJ']Wiedziałem, że nie tylko ja to zauważyłem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :roll: :roll: :roll: zaraz tam romanse :lol:
-
[quote name='Cimi']Zmęcz psa pracą umysłową- skutkuje :evil_lol:. Fiona w domu przesypia 90 % :lol:. Pobaw się troszkę amatorsko w Obedience :evil_lol:.[/quote] zeby zmeczyc psa praca umyslowa musi najpierw pies myslec:lol: :evil_lol:
-
[quote name='dbsst'][B]czesc dawno mnie nie było u mojej Kluseczki[/B] cioteczka sie kaja i bije w pierś ;) moja Kluseczeńka cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna :buzi:[/quote] :mad: ojj i zeby bylomi to ostatni raz:lol: witaj Debe:D milo ze wpadlas i zapraszamy czesciej :mad:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/49/x469wkbnwvirvc24.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/12/ntv92j51ceuirfwu.jpg[/IMG][/quote] hej hej dziewczyny :D Jokus jest sliczny ach ten kolorek i wielki jęzorek:loveu:
-
witaj Agatko :cool3: foteczki super:D hehe no niezle u Piotra w galerii telenowele u Alicji jajca a tutaj roslinkowe forum sie robi:evil_lol: tylko moja galeria taka jaka powinna byc:lol:
-
witajcie:lol: zgarszacze ludzcy :lol: :evil_lol: Piotruś ty bys pospal troszke wiecej jak masz wolne a nie tak od rana dogo okupujesz:cool3: u nas tez pada deszczyn (niedawno zaczol kropic) zimno jakos pochmurnie i wiatr wieje :( widze ze sie potarales z foteczkami:cool3: czekam na wiecej Locersika:loveu: [SIZE=1]toba tez nie pogardza:evil_lol: [/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] p.s: zamien sie na psy bo Tigra caly czas biega po mieszkaniu :( ja chce psa sipocha:placz: [quote name='PiotrekJ'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/12/kdh7n6lwvcnd6f94.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/12/bckvjy65v2cn1vyn.jpg[/IMG][/URL][/quote] prawie jak jo-jo:evil_lol: :cool3:
-
teqquila Tysik byl by dobrym gorylem dla Tigry i Imbirka :lol: Tomuś jak to mnie nie ma :roll: ??jestem jestem nie widzisz mnie?? :evil_lol: [quote name='PiotrekJ']No i wszystko jasne, dobrze już nie będzie :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :-( :-( :-( witam wszystkich ...straszna dzis pogoda ..zreszta od wczoraj jest brzydko:( zimno deszcz pada i wiatr wieje :shake:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
cieszymy si eze wszystki sie dobrze skonczylo:multi: trzymam kciuki za Tekilka zeby sie przyzwyczail do duzych pieskow :) -
[quote name='PIKA']czy ktos Ci coś w d.. wsadzil, ze sie jakasz? :evil_lol:[/quote] :lol: nie naszczescie nie ale Piotr mi grozi :roll:
-
[quote name='PiotrekJ']To na kiedy mam weterynarza zamawiać? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :eviltong: oj Piotrusiu :) :mad:
-
[quote name='PiotrekJ']Pamiętaj, że kiedyś role mogą się odwrócić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] o ni eo ni etylko nie moja d.... :lol:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/49/ul8n3lchz8cev8e0.jpg[/IMG] dobranoc[/quote] hahaha:lol: Szpila jaka mine walnela:lol: :evil_lol: dobranoc dziewczynki :)
-
[quote name='PiotrekJ']Tigra dobry obiad ugotuje, plecki wymasuje i Locers znów ją pokocha :razz: ...[/quote] :D dobrze ze Tigra uczy si eod pani gotowac:lol: pyszny obiadek mu zrobi :cool3:
-
[quote name='PiotrekJ']To znaczy, że z Tobą jest coś nie tak :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha no nie zupelnie:lol: mala perwersja jeszcze nikomu nie zaszkodzila:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Hahaha Prawda boli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ni eboli ale smutno nam ze juz nas niekochacie:-( znaczy ze Loco niekocha Tigry :shake:
-
[quote name='PiotrekJ']Przez te jej skoki miłość straciła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :mad: Pietrek a ty znowu zaczynasz :mad:
-
[quote name='PiotrekJ']Wystarczy, że Ty lubisz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] lubie dawac w doope:evil_lol: (ni emylic z dawaniem d....:lol: )
-
świetne foteczki :multi: az brak slow:razz: