Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. to wspaniale ze badania nic nie wykazaly:multi: wesolych świAT :D wytarmoś żółtaski ode mnie:loveu:
  2. [quote name='dbsst']obiecuje że wstawie kicza dziś :cool1:[/quote] Debe twoj kicz bedzie i tak 100 razy lepszy od mojej najlepszej fotki:lol: witajcie dziewczyny :D
  3. śliczna Pusia :) poprosimy wiecej fotek :)
  4. ale pogoda na swieta sie szykuje:shake: Tigra juz dostala prezencik od zajaczka :cool3: piszczaca pileczke biega od 2h z nia po mieszkaniu piszczac denerwuje cala rodzinke:evil_lol:
  5. [COLOR=black][B]hej hej chłopaki [/B][/COLOR]
  6. [quote name='basiulka22tychy'][I]a Q Q !! :)( czyt. Ku Ku :D:D:D)[/I] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1229/87hk1.jpg[/IMG] [B]pokaze wam troche moich fotek :)[/B] [I]Gdy jest zimno zawijam sie w kocyk a Basiulka poznije mnie szuka:cool3:[/I] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4999/79hf.jpg[/IMG][/quote] w tym kocyku wyglada bosko :loveu:
  7. [quote name='basiulka22tychy']:) cescccccccccccc wam dziefcyny :):):)[/quote] witamyyy w ten jakze dziwny pogodowo dzien :roll: raz slonce raz deszcz:shake:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:o rany 2 kąpiele w jeden dzień :razz:[/quote] nie bylo by zadnej gdyby nie 1 kapiel w rowie:evil_lol:
  9. [quote name='Aga K']ewaxon nio i właśnie to jest ten mój problemik.Ja bardzo lubie podróżować wszelkimi środkami komunikacji-nawet metrem pomimo mojej klaustrofobii :cool3::cool3: (nie wiem jak to sie pisze,ale wiem,że jak nie widze światła,okna i szans na wyjście,albo mam taki lęk to mnie dusi) tylko ja ode mnie do ciuchciów mam baaaardzo daleko i musze przejść przez krajówke-słabo widze i to jest ten problem.Reasumując-głównie autobusy.Chyba,że pojechałabym do Zduni a z niej ciuchcią do was :)[/quote] hmmm a to moze pks-em :) i do fabrycznego a potem 9 pod zoo :) jak tak jezdze. w tym tygu mnei eni ebedzie ale w przyszlym postaram si ebyc wiec problemu z dotarciem pod zoo bys nie miala bo bysmy mogly sie spotkac na fabrycznym :)
  10. [quote name='Aga K']Chyba wiem.To ma być mój trzeci psinek.moje dwa też midały popalić,ale każdy śnupek jest inny i nie wiem jakie przygody przeżyję :)[/quote] życze ci powodzenia z nowym boksikiem :) mam nadzieje ze juz niedlugo zawita na forum do nas :D noi oczywiscie na spotkania w łodzi :p ja Tigre z chcecia zamienila bym na chomika:lol: [SIZE=1]mamnadzieje ze tego zdiecia juz tu nie wlepialam;) [/SIZE] [IMG]http://images2.fotosik.pl/50/dxknnwxgcnvlffn7.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Aga K']Ja mam tylko jedno pytanko :gdzie wy idziecie ze swoimi psinkami na spacerki w Łodzi? Chodzi mi tu o miejsce-dojazd[/quote] ostatnio bylo spotkanu w parku przy zoo czyli niedaleko kaliskiego czyli bys miala bliziutko jak bys jechala ciuchcia :):cool3:
  12. buuuu a mnienei bedzie :( Tigra wykąpana nie moze sie ubrudzic:lol: mam nadzieje ze jakos w przyszlyym tygodniu si espotkmy z wami :cool3: aaa noi obowiazkowo zdiatka z jutra:mad: bo jak nie to nastepnym razem nasle na was Tigre:evil_lol:
  13. [quote name='PiotrekJ']Ewo, czemu Ty tak wzdychasz zawsze gdy do mnie piszesz? :cool3: :cool3: :evil_lol:[/quote] :cool3: :cool3: achhhh bo na mysl o tobie chce mi sie wzdychac :cool3: :cool3:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/14/b64jn1gt34by1aay.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/14/b64jn1gt34by1aay.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/quote] Ozzulku gdyby nie twoja antenka to bym cie nie poznala:evil_lol:
  15. [quote name='Cimi']Znasz to z autopsji :evil_lol: ? [/quote] mozna tak powiedziec:roll: Tigra kiedys lizala jak jej lecialy:evil_lol:
  16. [quote name='PiotrekJ']Mówią, że pies do właściciela się upodabnia :razz: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :shake: achhh Piotrek :mad: Tigrusia po kąpieli w brudnej wodzie zostala potraktowana szamponem i czysta woda i lśni :D hah ajak idzie w ciemnosci to jej biale znaczenia niemal ze fosforyzuja;)
  17. [quote name='PiotrekJ']Mówiłem, że tu się romansik szykuje :cool3: :evil_lol: :evil_lol: ... Tomek, Ty się jeszcze dobrze zastanów :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] echhh Piotrek Piotrek :shake: Alu dziś żliczności skąpalo sie w rowie pelnym smierdzacej wody :lol:
  18. [quote name='Aga K']Jeeeeeeeeejkuuuuuuuuu jak ja już bym chciała m9eć takie maleństwo :):):) :bluepaw::bluepaw::bluepaw::Cool!::Cool!::Cool!::painting::painting::bigcool::bigcool::bigcool:[/quote] nie wiesz co mowisz:lol: dzis na spacerku Tigra skakala przez rowy wypelnione cuchnaca woda bleeeee... no i tak skakala ze az si ew nich skąpala:shake: fujjjj sliczne foteczki żółtasków:loveu:
  19. [quote name='PiotrekJ'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/13/r56s8uzoze3tnkgw.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Locers lize gile:eviltong: Locers lize gile:eviltong: śliczne foteczki Piotrus:multi:
  20. [quote name='*luthien*']Witamy Witamy :lol: i czakamy na fotki!:diabloti: :evil_lol:[/quote] z fotkami bedzie problem (pokonczyly sie :shake: ) i nadal brak aparatu...chyba ze cos tam jeszcze poszukam ;) a teraz zmykamy pobiegac troszke :razz:
  21. hej hej chlopaki :)
  22. ja nie lubie swiat bo trzeba sprzatac:shake: naszczescie ja nie sprzatam za duzo:evil_lol: dziendoberek Agatko :)
  23. ojj dziewczyny dziewczyny:shake: witajcie :)
×
×
  • Create New...