-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
:p dzieki Klaudia :D hmmm foteczki wam w glowie :eviltong: juz nie pamietak qtore dawalam a qtorych nie :shake: troszke nie wyrazne :oops: biegniemyyyyyyyyyy [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9822/343cs1.jpg[/IMG] i na 2 łapkach:cool3: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2833/354hr.jpg[/IMG] pozowanko :D [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4029/369rb.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2603/381tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8185/548wk.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[I][COLOR=royalblue]no widzisz jak to jest z tym narodem , na darmowe picie to się pchają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I][/quote] :evil_lol: :lol: a ja im zrobie psikusa i pepsi dostana :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'];)wstawiaj po kolei Maksio jest tak uroczy i sympatyczny , zresztą jego towarzyszka też ,że z przyjemnością się ogląda te foteczki .[/quote] :D podpisuje sie pod Ala:D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]O rany kiedy ta 100 stronka ..:razz:...nic się nie starasz ;)[/I][/quote] ojjj jeszcze troszke i bedzie:evil_lol: ale tak malo ludkow nas odwiedza ze zanim to nastapi to minie troszke czasu :( oewnie zjawia sie na picie ...:shake: hehe
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/5365/zdjcie0876jb.jpg[/IMG] [/quote] jak dwa aniołeczki:angel: -
[B]witajcie chłopaki :)[/B]
-
Dziendoberek :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/13/47vjkyb06dbh6rj0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/13/47vjkyb06dbh6rj0.jpg[/IMG][/URL][/URL] Ozzulek ma nas w ... :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/50/crewzv7w573eltf3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/50/crewzv7w573eltf3.jpg[/IMG][/URL][/URL] Alu jakie śliczne wiosenne kwiatuszki:loveu:
- 78403 replies
-
Alu dziekujemy:) ojj Safii nie ladnie tak targac pieski za uchole :evil_lol: witam wszystkich :)
-
3maj sie mocno [*]:-(
-
nooo niedlugo bedziemy oblewac 100 stronke :D a poki co to zapraszam do glosowania na Tigrusia :):cool3: [URL="http://www.pedigree.pl/Templates/Competition/PicView.aspx?pid=11107"]http://www.pedigree.pl/Templates/Competition/PicView.aspx?pid=11107[/URL]
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/13/tq14lu3rev4xkh3v.jpg[/IMG] [/quote] haha Szpilka wyglada jak by sie miala zaraz wywalic :evil_lol: debe jak ty sie pojawiasz ze swoimi zdieciami to az mi wstyd ze moje tu sa:oops: dzien donocy :shake: śliczności foteczki :loveu: [IMG]http://desti.strefa.pl/Inne/dogostrona12.jpg[/IMG] :evil_lol:
-
one lewitują:lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/49/8itnf8swxcz07g36.jpg[/IMG] Debe.. ja poprostu nie mam slow by wyrazic podziw do twych psich fotek:razz:
-
hej hej Cimi :cool3: hej hej dawno nie widziana Fionko :roll: :lol: :evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][B]Gdzie jest Safi :cool3:[/B] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6236/im0005543kv.jpg[/IMG][/quote] cały czas wydawalo mi sie ze to jest galeria psiaka a nie kameleona :hmmmm: -
[quote name='sylwiaskalska'] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/1046/obraz0022qv.jpg[/IMG] [/quote] Sylwia a ja myslalam ze obrazy to si ena ścianie wiesza:lol: :evil_lol: [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/1461/obraz0052iw.jpg[/IMG] jakie słodkości :loveu: to teraz doopka mojej Tigry :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/49/xfxwb8nbs6zjc67d.jpg[/IMG] śpimi :loveu: [img]http://img73.imageshack.us/img73/9602/dscn41944zo.jpg[/img] [img]http://img73.imageshack.us/img73/8420/dscn41951os.jpg[/img] papug jestes tam?? [img]http://img391.imageshack.us/img391/7091/dscn42150yk.jpg[/img]
-
[quote name='żabka']Ah dorzucę dziś jeszcze jedno zdjątko, takie na szybko [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1593/img02232xq.jpg[/IMG][/quote] a kto to tak maluszka dusi :mad:
-
haha bo Tigra to gapa i kierunki kopania pomylila ;) basiulka Tigra mowi zebys ja tak nie targala za wystajace ucho:evil_lol: witam wszytskich :)
-
[quote name='XXL']ewus smail dont cry :*;) :p[/quote] :p juz nie bede :p
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/12/06lnrrjgr0zi7zo4.jpg[/IMG] [/quote] moja Szpiluchna :D ślicznie jej mieśnie sie prezentuja na tej foteczce:p
-
[quote name='Magda-Amir']na wieczór niespodzianka :razz: :evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/49/d7yzyggy0znyq8xd.jpg[/IMG][/quote] biedny Amirek po ślepkach mu fleszem trzaskaja :shake: :razz:
-
ja jak narazie na 60 -70% :)
-
[quote name='żabka']Jeszcze tylko troszkę i będę w Chinach :evil_lol: :Cool!:[/quote] :lol: noo jak tak dalej bedzie kopac to napewno :lol:
-
no ja bym tez byla raczej za wczesniejsza godzinka :razz: