Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Aga K']Ewa,nie dołuj mnie :placz::cry::cry::cry::ekmm::mad::mad::mad: bo kiedy ja będę miała takiego boksiaczka ? i wraz z Pusią będziemy mpgły [B]bezpiecznie [/B]wychodzić na wieczorne spacerki??? Ale śnupek przecudny[/quote] hahaha ja jestemciekawa kiedy bede mogla z Tigra bezpiecznie wychodzic:lol: ona jak narazie mysli tylko kogo by zaczepic do pieszczot:loveu: nawet pijaczki sa super extra potencjalnymi glaskaczami:lol: :evil_lol:
  2. [quote name='Imbir1'][I][B]Tigra po niezłej impezce:evil_lol: :lol: :loveu: [/B][/I][/quote] :evil_lol::multi: :evil_lol: :multi: :evil_lol:
  3. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :)pozdrowionka :cool3:
  4. a jaki 5miesieczny szczeniaczek jest najslodszy:mad: :loveu: :lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/51/5ab50xxpd8hax50w.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol:
  5. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] pozdrowionka :)
  6. [quote name='teqquila'][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3638/beznazwy2kopia5px.jpg[/IMG][/quote] dziekuje serdecznie:loveu: za te sliczne puuuszyste kaczuski :multi:
  7. wszystkie boksiki cudowne:loveu: i te paskowe i te żółtkowe:loveu:
  8. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :) pozdrowionka :)
  9. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] pozdrowionka:)
  10. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :) pozdrowionka
  11. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :) pozdrowionka :)
  12. [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2139/20060331img9999237zp.jpg[/IMG] moj mieśniaczek koffany:loveu: [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :)
  13. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :) pozdrowionka :)
  14. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :):)
  15. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :) pozdrowionka :)
  16. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :):)
  17. oojaaaaaa Imbirku Julia dziekuje:loveu: sliczne zyczonka :multi: haha Agatko ...brat w czerwcu spada za granice na pare miechow wiec komp tylko moj :D:D:D:
  18. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :)
  19. [URL="http://www.uniasc.com/swieta/"]http://www.uniasc.com/swieta/[/URL] :):):):):)
  20. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[I]ale ona na wyrku nigdy nie sypiała ;)[/I][/quote] a teraz juz wie ze nigdy to nie nastapi :lol:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=teal] [I][B][IMG]http://images4.fotosik.pl/14/i9vvtotinwriihx8.jpg[/IMG][/B][/I] [/COLOR][/quote] :razz: debe ta fotka poprostu boska jest:loveu: i gdzie te kicze:razz: [B][SIZE=5][COLOR=lime]wesołego jajka dziewczynki :D[/COLOR][/SIZE][/B]
  22. a ja tak skromnie:oops: :cool3: [B][SIZE=5][COLOR=lime]wesołego jajka :D[/COLOR][/SIZE][/B]
  23. moja byla wczoraj kąpana :D:D a co do pijoka haha to moja Tigra tez taka jakas pijaczyna:evil_lol: śliczne kąpielowkowe zdiatka :loveu:
  24. hehe Tigra zdala relacje ze parkiet twardy jak skala:evil_lol: Tigra jak uslyszy ze zabawka piszczy to jest w 7 niebie :cool3: czewgo nie mozna powiedzieco rodzinie:lol: hej hej żabka :) a zdiecia hmmm no nie wiem nie wiem jak bedziecie grzeczni to jutro cos wrzuce ;) niestety tera mam ograniczony czas na kompie bo brat ostro sie wzniol zapisanie mgr:-( [B][COLOR=lime][/COLOR][/B]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:a cóż ona taka niezadowolona ;)[/B][/I] [I][B][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1354/ligowisko1zm4dq.gif[/IMG][/B][/I] [/quote] bo obawia sie ze musi zrezygnowac z łóżeczka Agaty :evil_lol:
×
×
  • Create New...