-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Cimi']E tam telewizor, lepsze te puszki Żywca na meblach :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] :lol: to niemoje puszki to nie moje:eviltong: ja nie lubić żywca:eviltong:
-
moja wczesniejsza suczka noslila obrozke i jakies takie tez kropelki miala ale mazurskie klaszcze na wakacjach byly chyba uodpornione:evil_lol: nigdy nie zapomne jak moj pies mial trzecie oko:lol: (wielki napity kleszcz pomiedzy oczkami:mad: ) p.s-Alu dzis opijamy 100 stronke :D
- 78403 replies
-
ojojj Ozzulek kolegow sprasza do domu bez zgody Ali:evil_lol: noja tez caly czas po lasach łąkach polach biegam ostatnio trzeba cos kupic dobrego :mad: :shake: narazie skutecznie odstraszam kleszcze swoim krzykiem:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Imbir1']Ewa moje kolanko też po złamaniu gibie się na wszystkie strony, ale co tam biegam bardzo ostrożnie i staram się nie przeginać, jak przedobrze to czasami mnie boli:lol:[/quote] ale o to chodzi ze ja wogole nie umie biegac:lol: jak bym umiala to bym biegala tylko ze ostroznie:roll: a ja jeszcze si eneinauczylam mam niestabilnie kolano jeszcze :( po schodach dobrze jeszcze nie wchodze a co dopiero biegac:shake: masakra ... hehe i pomyslec ze obiecywali ze po 3 tyg od operacji bede zdrowiutka:evil_lol: a operacja w styczniu byla:roll:
-
:evil_lol: no tigra skoczna jak zabka :evil_lol: szkoda ze wlascicielka nie moze biegac (bojeszcze sie nie nauczyla po operacji:roll: ) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3299/nowy116ji.jpg[/IMG] a co to uszka wietrzymy :evil_lol:
-
ale nam Agatka niespodzianke na zajaczka zrobila tyyyyyle fotkow powklejala:evil_lol: achh te swieta:multi:
-
[quote name='Imbir1']a jakie ma fafule, tylko wytarmosić i wycałować:lol:[/quote] Julia zgadzam sie z toba:cool3: sliczny boksiu :loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][I]Moje serduszka :)[/I] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/1082/im0004299la.jpg[/IMG] [/quote] a ktoz tam sie chowa miedzy nogami:evil_lol: -
[quote name='basiulka22tychy'][I]ihiih jaki dzikusek :):):)[/I][/quote] szatan w nia wstąpił:evil_lol:
-
[IMG]http://images1.fotosik.pl/52/taxhp03nbwg8co5h.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/15/bidnbai9ynvert3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/15/w71cikqg4fdiid1j.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/52/uh50t9tflyph4q40.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/52/4jdkshl9zoa1hrpc.jpg[/IMG]
-
[quote name='teqquila']my to wiemy :) i konkurencji sie boimy :P no ale mistrza nie pokona :P:D no moze kiedys :P[/quote] wy dziewczyny uwazajcie na Tigre :evil_lol: jak dorosnie to rozniesie te wasze boksie :evil_lol: :lol:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/52/84s507gr1ujudydf.gif[/IMG]
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/52/84s507gr1ujudydf.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Klaudia:-)']Dla wszystkich Wesołych Świąt. Mam nadzieje,że niedługo na jakimś spacerku się zobaczymy.[/quote] dziekiii :cool3: i nawzajem :) no ja tez mam nadzieje ze juz niedlugo jakis spacerek:multi: ojjj Tigra zawsze chetnie nosi swoj namordnik w pyszczku :D Piotruś bo to przez brata :( i jego mgr :( ale juz niedlugo i znowu non stoper na dgm bede:evil_lol: a teeraz dla wszystkich .....[IMG]http://images4.fotosik.pl/15/v0rdizflue5x3qlx.gif[/IMG]
-
[IMG]http://images4.fotosik.pl/15/v0rdizflue5x3qlx.gif[/IMG]
-
:lol: Agatka szaleje z fotami :multi:
-
Ej pobawimy się... [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/378/m040420061074bu.jpg[/IMG] z toba zawsze białasku :loveu: :D
-
[quote name='*luthien*']tak, mówią wesołych świąt tylko trzeba po kolei na nie naciskać :D[/quote] dokladnie :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/51/977wepnk9vkztwkn.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/51/977wepnk9vkztwkn.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/51/qg4ybovn7khf0sar.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL] [/quote] [B][SIZE=4][COLOR=lime]mój koffany świąteczny Ozzulek :evil_lol: :D:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
echh nie swietujemy ale moj czas na kopmie po przewaznie pare minutek :( musicie troszke poczekac pewnie do kutra bo brat jedzie odwiedzic "teściow" to komp wolny:evil_lol:
-
[quote name='Doda1211']jak chodzi o kantarek to polecam taki obszyty futerkiem, bo nie ociera dleikatnej bokserskiej mordki ;)[/quote] dzieki za rade :)
-
[quote name='Aga K']Nio to nieźle,ale bokser to bokser,chyba budzi respekt-jakiś bo jakiś,ale chyba[/quote] w wieku 5 miesiecy tylko sympatie i usmiech na twarzach ludzi :evil_lol: jak patrza ja jej pocieszny ryjek :loveu: :evil_lol: :cool3: moze za rok jakis respekt wzbudzi :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale się ubawiłam [/B][/I] [I][B][COLOR=green]jeszcze przyroda ze spacerku [/COLOR][/B][/I][COLOR=green] [I][B]Huba[/B][/I] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/51/2dhsos8nck0q9ixp.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/51/2dhsos8nck0q9ixp.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/51/djy2rwjflxffq1gy.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/51/djy2rwjflxffq1gy.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] huba jest super :D przypomina mi ogrodowe róże:cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:cfaniara [/I] [I]Wesołych Świat [/I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/51/edfl4f98adx0z812.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/51/edfl4f98adx0z812.gif[/IMG][/URL][/URL][/quote] trzeba sobei radzic:D dziekuje Alu za slodkie jajeczko:multi: