-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]cześć kwiatku:loveu:..........i jak tam pierniczenie:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a co ty taka wścipska coo??:roll::roll::roll: cze żółtek:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie skacz tak bo dziurę w podłodze zrobisz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fcale ze nie:roll::roll::roll::roll: -
[CENTER]:ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2: czesc Aluuuuuu [/CENTER]
- 78403 replies
-
czesc pracusiu:multi::multi::multi:
-
[CENTER]:drink1::drink1::drink1: [/CENTER]
-
heloł Ewaaa:multi::multi::multi::multi:
-
czesc dzieweczki:multi::multi::multi:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]moje gratki czy to aby nie jest uczelnia SOP-owska??[/B][/COLOR] [U][URL]http://images48.fotosik.pl/14/027d342b01dd6c0d.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]a gdzie Tigrunia główkę zgubiła???:placz: [/B][/COLOR] :diabloti:[/quote] :grins: nieeeeee w rzeke:grins: :loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia] witam :multi::loveu: czemu Tigra na mnie z kijem leci? :crazyeye: przecież ja nic złego nie zrobiłam :roll:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] ja tez:multi: bo ona lubi sponiewierac ludźmi:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie nie robi bo Pancio NIE MOŻE jeść spaghetti- takiego dobrego :mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27835/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/super_smilies070.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy może ino sznurki by mu z brzucha wisieli :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] hahahahaha poka jak Pafciowi zwisa sznurek:diabloti: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e025.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]TTTUUUUUUUU [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.doodatki.pl/tmp/2008/01/gifs3d_mg51.gif"][IMG]http://www.doodatki.pl/tmp/2008/01/gifs3d_mg51.gif[/IMG][/URL] wychodz z kibelka :roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: udam że nie doczytałam :siara:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Effka drateffka:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze apelka kropelka:roll: [quote name='AlKil']przybiegłam się przywitać STUDENTKO!:lol:[/quote] nie nie nie nie studentko stjudentko sie mowi :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Cze Efffff :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze All:multi: juz sroda juz sroda:multi: prawie weekend:mdleje:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
heloł:multi::multi::multi::multi: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:hand::hand::hand::hand::hand: -
[url]http://img72.imageshack.us/img72/7967/20080928045br0.jpg[/url] [url]http://img72.imageshack.us/img72/8959/20080928044hx3.jpg[/url] ulalalaaaa jakie rozbiegane piesy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeee:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale czyściuszek fajnyyy:loveu::loveu::evil_lol: -
[quote name='zuzolandia']sztudyndko czamu jeszcze nie polazłas szlafyn?????[/quote] bo mi sie nie chce szlafyn:roll::roll::roll:
-
[quote name='rwpb']Widziałem ładnego piesa na ładnej łące :loveu: Teraz to (chyba) zaczynam rozumieć. W ramach hotelarstwa i turystyki te wyprawy nad morze i do Krakowa były?[/quote] :loveu: ja tez tego pieska widzialam :evil_lol: nie morze i krak byl w ramach relaxu :evil_lol:
-
luuu nie za ciepło jeszcze na rękawiczki :razz::razz::razz::razz:
- 78403 replies
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA291.jpg[/url] boskie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/15/9b64ae5ab4150ec6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/e071c5fba048ac8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/4f1e7e2dfd9558e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/84cea415ad11a3d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/d734113a00e1dc1a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/2c04afa47a8a2666.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/15/21c132630417bb54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/63ea30431938e306.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/280/c3f0becdb00f79b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/84d2616ce1855dd5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/aea2e7785ea345aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/3d79713ba3aad190.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/318b66b6dd2a1eba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/92fe0f9b413a87f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/372/6cbe86cef5eae8b7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/15/e2f86c771d9fc96a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/3417256d7eb378a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/280/b801cd33a46c9445.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/66edab4a607d1f36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/37c800eabacf3b88.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] mi zmieniala Vectra tytuł ....a w ogóle dogo wielu osobom nie działa :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] beznadzieja :roll: znowu bede musiala prosic o zmiane tytułu ... chore zasady :roll: [quote name='zuzolandia']oooooooo....... sztoby silnym stac i łowkim pristupajem trienierowki... wottakoj wyszyny wottakoj szyryny hihihihihihihihihihihihi siemanko mła ulubiona anglistko;-)[/quote] :mdleje: a ta znowu nie po mojemu gada:diabloti: :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/59fa8b43312537ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/45e8d8f67c58138c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/15/d00bd03402c05d5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/ddf9462ae0e6b4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/e619901e91f03678.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]wow:p[/B] [/COLOR][/FONT] hyhyhy w 1szym poście w zaawansowanych ....chyba :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no robilam tak ale sie nie zmieniło :roll: a teraz mi kursor zjadło :crazyeye:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A że CO stjudjujesz :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jestem stjudentem wyższej szkoły hotelarstwa i turystyki w Łodzi :razz: jak sie zmieniało tytuł gall??:roll:
-
a czy chwalilam sie ze od tamtego piątku jestem juz stjudent :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/ca7036ced25cc87a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/a9a10279f162126f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/ca5b5e385769e39c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/371/19524fd942784822.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/4927694b9c1aa497.jpg[/IMG][/URL]