-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='BeaC'][U][URL]http://images30.fotosik.pl/278/ca9ab9ac8ebb67fe.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]Effki meffki:razz::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] nie widzisz ze to gołębie ???:razz::razz::razz::razz: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] ale to dość ciężka praca jak na płeć piękną :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ona niczego sie nei boi:diabloti:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]one są słodkie?? czasami DSyziołek jest słodziakowaty rano jak budzi wtula się pod szyje ale zawsze kończy się to szczypaniem i gryzieniem:shake:[/B][/COLOR] [/quote] nooo to jest bardzo slodkie jak nawet na chwile sie wtula jak budzi :roll: moja odrazu wbiegala skakala po mnie i szarpala za włosy :roll: jak byla mala to oki ale jak podrosla i siadala na klatce piersiowej i brakowalo tchu to juz nie bylo mile :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przyjszłam ze słoneczkiem [IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/sun3.gif[/IMG] się przywitać w ten piekny jesienny poranek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-429.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] a u mnie nie ma tyle lisciów kolorowych :roll::roll::roll::roll: cze Madzia:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ja kocham pierniki :mdleje: i juz wiem o jakim sklepie mowisz :mdleje: ja kocham ten sklep :mdleje: ja kocham ciebie :mdleje: zaadoptuj mnie :loveu: czeasc żądny Gilku:loveu: -
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/springsmile.gif[/IMG] mamy SUONECZKO [IMG]http://www.pic4ever.com/images/springsmile.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] ja mam juz od 2 dni i sie nie chwale:eviltong::eviltong::eviltong:
-
:siara: gwizdu gwizdu
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Same szczęśliwe wypadki - szczęściara z Ciebie. Graj w lotto :evil_lol: [/quote] teraz to se chyba jaja ze mnie robisz:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: dogobranoc :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dzięki bogu padało???? :crazyeye: Przecież cały czas płakałaś, że ciągle leje :eviltong: [/quote] no ale teraz dzieki temu ze padalo nie musialam wracaz z az tak smierdzaca tigra do domu :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To gdzie Ty ją prowadzasz po jakiś świństwach? :crazyeye: Że dla Twojego dobra, to ja doskonale wiem :evil_lol:[/quote] juz wracalysmy do domu i cos przychaczyla na poboczu:roll: musialam sie wrocic i wpedzic do wody :evil_lol: dzieki bogu padalo ostatnio i poziom wody w rzece sie podniósł :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to już boję się myśleć czym się wymaziała :crazyeye:[/quote] jaklies swinstwo :lol: musialam ja do rzeki wpedzic i musiala plywac troche mi jej szkoda bylo bo zimna woda :evil_lol: ale to dla mojego dobra:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] a co....znowu w błotku się taplała? :crazyeye:[/quote] jak by to bylo blotko to bym byla szczesliwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A może mi się wydawało? :hmmmm:[/quote] no chyba tak bo Tigre kąpać bede jutro :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kara poszła :eviltong: ooooooo.....czuję, że ktoś jest po kąpieli :razz:[/quote] achaaaaa niuch niuch a kto kto ? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Trzymaj się ciepło....dobrej nocki :multi:[/quote] idziesz juz spac???:razz::razz::razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] a ktoś tu miał byc inteligentny :p........:diabloti:[/quote] no robisz sie nie miły :obrazic: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]miałam już iść spać ale jeszcze zobaczyłam że coś się tu dzieję więc postanowiłam wejść i moim oczom ukazała się Tigra w akcji :multi::multi: znów rowy kopie :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no cos musi robic przeciez :eviltong:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] To pewnie wina Jabłuszkowej :p:evil_lol:[/quote] :splat:qrde ze tez nie pomyslalam -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no jak to gdzie ;) tam gdzie będę pracować :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][/FONT][/quote] nie lubie cie :obrazic: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A widzisz :evil_lol: więc co mi tu ..... :razz:[/quote] jaa?? ci tu??? no co ty kto ci takich glupot naopowiadał?:razz::razz::razz: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/279/88a6e2ecd7dafd0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/14/53de3b7170daf5e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/374/bfb85f50afea9a33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/14/4a2dd2029e807d0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/369/abe1eab773cb6648.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ile zdjęć :cool3: i jaka EFFunia z Tigrą :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a teraz Tigra z dzisiaj :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/279/9d96dbc165f66de7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/14/4be9427082da4576.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/279/734f4319aaa71e3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/278/a7897bb9580b8155.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/14/ce54dd6d72b04e68.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] a czy ja coś mówię? :roll:.......:eviltong:[/quote] nooo nie:p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] No przecież, że nie ja :evil_lol:[/quote] nojasne ze nie ty :cool1::cool1::cool1::cool1: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Black][B]yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ale gdzie ty bedziesz pracowac??:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]:razz:[/COLOR]