-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aleś teraz dała - ona słodka? :roflt:[/quote] jasne ze słodka:loveu: Tigierka tez lubi miec wszystko dla siebie:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Good morning Teacher:grins: fotaski Tigrowej tysz widziałam ....co ona tam wyławia :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] bułeheheheh:loveu: a kamienia:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/15/04ff5574e2ce70ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/7554a6605382fb2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/1c74d1869d4e7867.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/d76599529c51f965.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/280/3e4ebfe98fd5c432.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ona jest słodka:loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol: -
[url]http://images28.fotosik.pl/280/557662335854fa31.jpg[/url] oooo Ozzy znowu biega na plecach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
buahahah Sylwa złodziejka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images35.fotosik.pl/15/3ff55a4ea88c36b1.jpg[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [B]no coments .........[/B] cze Efff :multi:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:tyyy bo ja do ciebie na korki z angielskiego bede przychodzic:evil_lol::evil_lol: czeee:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/bdc5c1f13e7bef08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/fb6918aaa59b12d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/3bd7da8cf63331c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/5d09a692eb519f14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/c0348f7935accb4a.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]pfffffffff:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie pfffyfaj tak :eviltong::eviltong: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja nie mysle Ja wiem8-)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Dobra lece do domku paaaaaaaaaaaaa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] po co lecisz nioe lec hoo hoo wracajj nei zostawiaj mnie :placz: ooo ja mały biedny żuczek :placz:leze tak sobie na pleckach i wstac nie moge:placz: nie opuszczaj mnie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/441e60c0917c5026.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/65553778b9849e18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/2c1eb4968803948c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/d3b487a2350c101c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/775ebd5a0b671017.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale żeby jej aż taką kare dawać:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale za to teraz jest puszysta jak persik :razz::razz::razz:\\ [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/eba0c425a4c68aa3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/3f66b793699b61f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/15/3ff55a4ea88c36b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/371/4e4c2fff4d90289e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/832c4f08153db92d.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nic z temu tak se ino głośno pomyślałam:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] co zrobiłaś???????????? buahahahahahahah:roflt: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Se już czapke załozyłam co by mi nie wiało do uszuff:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pfffff:cool1: i co myslisz ze taka cwana jestes?
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No bo tak jakoś nie po polskiemu powiedziałaś:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no i co z temu??:roll: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pobudziałam! Więc nie machaj tak mocno bo mi wiatrem fryzurę psujesz:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hyhyhy machu machu machu machu :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='apple']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:crazyeye: Podam cię do TOZ-u takie rzeczy Tigrze robić:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no bo sie pobrudziła :roll::roll::roll::roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie widzę:roll:.......widzę tylko żeś się zaczerwieniła i mi zeby pokazujesz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo musisz pobudzić swoja wyobraznie:diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple']:roll::roll::roll:[/quote] :roll::roll::roll::roll: -
a czy Ozzy to nie przytyl:diabloti:??? takie jakies karczycho wielkie mu sie zrobilo :cool3:
- 78403 replies
-
machu machu tobie robie :diabloti:
-
[quote name='Vectra']regulamin nadal obowiązuje i netykieta również .... [B]6. ZDJĘCIA[/B] - Maksymalny rozmiar zdjęcia,to 640x640 pikseli. Większe wstawiamy w formie linka. Mimo zainstalowanego skryptu zmniejszającego zdjęcia moderatorzy będą zamieniać na linki te, które przekraczają regulaminowy rozmiar. Jest to spowodowane tym, że foty w większym rozmiarze są za ciężkie i bardzo długo się otwierają. - Nie cytuj już zamieszczonej fotki. Jeśli jednak jest to niezbędne, to cytowane zdjęcie zamieniamy na link. - W jednym poście może znajdować się maksymalnie 5 zdjęć. - Pomiędzy zdjęciami zrób odstęp, aby fotografie nie zlewały się ze sobą. Fotki, które łamią regulamin będą usuwane lub zamieniane na linki. Jeśli masz problem z określeniem wielkości obrazka – mod pomoże.[/quote] bez sensu ostatnio jeszcze ,mozna bylo wieksze :roll: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ajć..... byłam właśnie w Jastarni :multi::multi: i Tigerka nad wodą :loveu::loveu: Klocusiowi sie w tym roku ino raz udało zamoczyć jajki :oops: eeeehhhhh zły właściciel ze mnie ojjj... zły... nie pozwalam psu na to co on kocha :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojaaa ojaaaa ja tez chce:placz: :mad: wez no co ty robisz! ogarnij sie i biegnij z Klockiem pod hydrant :diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć przyszłam powąchać:roll:....cyganisz:mad:....nic nie smierdzi ta twoja Tigra z a to cuuuuudna jest:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo teraz juz pachnie:loveu: bo bylo kąpu kąpu w wanience:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: byłam TU :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja tezz:multi::evil_lol:
-
[quote name='agbar'] A tak w ogole to pies mi sie popsul:shake:.Zaczal krasc jedzenie:cool1:.Zdarzylo mu sie kiedys to pare razy za szczeniecych czasow ale oduczyl sie z moja skromna pomoca:diabloti:.Ale od kilku dni :shake:.Zaczelo sie od tego nieszczesnego jogurtu,moglam mu wybaczyc bo lubi jogurty i czesto mu je daje wiec moze se pomyslal ze to dla niego:evil_lol:,w czwartek po obiedzie zostawilam patelnie z reszta sosu do spaghetti na piecu-zezarl!W piatek porwal ser ze stolu,w sobote zezarl orzechy nerkowca- tez ze stolu,wczoraj wzial se wolne i mnie oszczedzil:roll:Nie wiem co z nim:niewiem: Glodny chyba nie chodzi-dostaje wiecej suchego bo biega duzo,dostaje smakolyki,jogurty itp.Robali nie ma,nie wymiotuje,biegaczki tez nie ma.....Jak nic dominant sie w nim odezwal i teraz on bedzie jadl przy stole a my z miski:placz:[/quote] :grin: buahahahahaha biedny pies jedzenie musi krasc:cool1::cool1::cool1: zdrowka i duzo szczescia dla B.:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
helołłłłłłłłłłłłłłłł:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hej Ci :multi::multi::multi: -
[quote name='Vectra']Efffka , rozmiar fot :mad: :mad: :mad: a tak w ogóle to cześć :multi:[/quote] a co z nim nie tak?? przecie one sie sama zmniejszaja i powiekszaja:diabloti::diabloti::diabloti: to Tigra przytyła:evil_lol: czeeee:loveu: