-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Rinuś'][B][I]nie pij więcej :diabloti:[/I][/B][/quote] ja dopiero mam zamiar zacząć pic :evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']:B-fly: Ja siem edykuje na dziennych:grins::grins: I jest zajebiście, dziś pojechałam na ósmą, pół godziny wykładu, później czekać trzy h na następny, a później, co by nie było zafajnie, cztery godziny czekania na basen - ale i tak jest zajebiście:razz::cool1::diabloti::diabloti: [/quote] :eviltong: bosz... masakra tak czekac ja mam naszczescie tylko 15 min przerwy miedzy zajeciami :razz: a jakie przedmioty masz??:razz:
-
buahahahah dobre:evil_lol: ale opis kobiety chyba smieszniejszy :evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'][B][I]W aucie...brał Cię :diabloti:[/I][/B][/quote] mnie? a kto? bo nie pamietam :oops: [quote name='Medorowa']spoko:grins:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']eeeeeee yyyyyyyyy nooooooo :roll: ja rozumię, że ze mnie się nie błłłehahaacisz , tylko śmiejesz tak hahaha ha ha-w sumie nie ze mnie śmiejesz, tylko z tego co wcześniej napisałam, czyli w zasadzie po głębszym zastanowieniu można by przyjąć, że poniekąd ze mnie się śmiejesz, ale nie błłłeeeahacąć to w sumie, więc nie jest tak źle jakby pozornie na początku sie wydawało..... ufffffffff jest dobrze że tak powiem, a może zbyt optymistycznie spojrzałam na to i jest jednak....prawie dobrze :hmmmm: Ale fajnie z kimś pogadać jak nas rozumie, prawda? :evil_lol:[/quote] błehehacić sie nie bede znaczy cie nie mnie no ciebie z ciebie błehahacenie nie na miejscu jest jak by na to nie patrzec znaczy nie czytac znaczy czytac ale nie błehehacic :razz: wiesz ja słyne z inteligent rozów :cool1::evil_lol: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/16/6eaa24c0e68e3014.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/16/97d3c8706a4a329a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/98ba91d34b27649b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/52735d428a17be23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/b0df4916ed40bb51.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/0e711ce7c43189e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/6f3890b9eff24f91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/372/81c7a37112c377e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/16/b4eac62d8b6ea5a5.jpg[/IMG][/URL] [FONT="][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/912ff51707e4ccfd.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/bb72e7fa4447e415.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/0f065cb8e796fb87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/16/41256f51f87df13e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/42e06d79a22ffa99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/637fd83518ec47b8.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/7ea6392c4a3dedc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/372/b20b31d80d350e15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/cb37da19b34e5484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/c677ad526a0e731c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/16/79dd9df9eaf5ac99.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Rinuś'][B][I]że kogo? że mnie? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/I][/B][/quote] nie mnie cieee:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/16/87957e39e5f6816e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/96e3e16947139abc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/3bed702a96d4ddf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/378/044ecd53dde73ab5.jpg[/IMG][/URL] [FONT="][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/a0ec7eb1ec1ad4d3.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Cześć dzień dobry wieczór, ja też jestem niewyspana chociaż spałam w nocy i cały dzień w sumie, no prawie cały dzień, bo trochę byłam tu tzn i tu i tam, ale potem znowu spałam, ale co to za spanie jak człowiek chory, żadne jakieś, mimo że tyle się śpi w dodatku w sumie nie śpiąc :roll: nawet mi nie mów o żadnym jedzeniu bo znowu będzie bleeeeeee:roll: od wczoraj nic nie jadłam i jeszcze żyję, jak to się dzieje sama nie wiem :roll: chyba mam duże zapasy wcześniej zgromadzone :roll: Nooooo chyba wszystko jasno i klarownie wytłumaczyłam :hmmmm: A tak w ogóle to cześć Evaxon :multi:[/quote] błeheheheheheh to znaczy hahaha nie to zebym sie smiala z ciebie nie nie nie ja sie nei smieje znaczy smeje tak o ha ha hahaha hahaha ale z tego co tam to znaczy tu tam wczesniej napisalas :razz: cze Iv :multi: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/16/1146e74aa1137911.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/ff145eb4e8d2b2d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/f7c17f45d4383b25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/16/d3bf10bea4636c4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/16/7e5bedfe1f2be002.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ona robi qpe :evil_lol: nie ma to jak niespokojne skupienie zakłócane foceniem :) :evil_lol: cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] heheheheh a jak robilam fote to nawet nie zauwayzlam ze sr...kupka :razz: czee:multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sqpiona Tigra :multi::loveu: przyszłam Cie pożałować..... :cool1: a co do pierwszaków... może akurat jaki małolat :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: ochh dziekiii:loveu: no pierwszak pierwszakowi nie rowny:siara: na nie lubie mlodszych :roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jestem:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jupiiii [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][SIZE=5]EWU DLCZEMU CIĘ NIE MA:placz:[/SIZE][SIZE=5]JAK POWINNAŚ BYĆ:placz:[/SIZE][SIZE=5] JESTEM TAKA SAMOTNA:placz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] no juz jestem nie moglam wczesniej:placz: [quote name='Medorowa']biedactwo:cool1::cool1:[/quote] ochh dzieki ci kochana ty to potrafisz pocieszyc:loveu: [quote name='Rinuś'][B][I]Elo elo 3 2 0 :evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] cos cie pier.... dolll...nel...lllo:diabloti:
-
buahahahahahhaha :grin: apelka teraz mnie rozwalilas:grin:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dzien dobry wieczor nie wyspalam sie dzisiaj i dopiero co niedawno jakis czas temu wrocilam do domu po raz drugi bo juz raz bylam ale nei za dlugo no a teraz to tak na stale do jutra bede wiec mowie czesc czołem kluchy z rosolem zjadla bym sobie cos:roll: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
i jakk bedzie piernik??? -
[FONT=Arial][COLOR=Black]dzien doberek w ten ladny jesienny dzionek :loveu:[/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']wiem, wiem....tak tylko mi się wymskŁo :razz::evil_lol:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:to ty uwazaj co ci sie wymyka:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie od nowa, tylko znowu od poniedziałku :evil_lol:[/quote] bueheheheheh ciiiiii:evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Woooooow.....Ty to masz szczęście :razz:[/quote] nooooo.... i teraz od nowa musze sie zaczac odchudzac:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ozzy rozpala ognicho:cool3::cool3::cool3::cool3:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No i jak? :razz:[/quote] zajedwabiste było:loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]załejtałam i zobaczyłam mroczny klimat zdjęć z Tigrą :cool3::cool3: no no no...że też ona nie cyka się zapuszczać samotnie w takie krzaczory :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no bo ona strasznie odważna jest :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/16/07a77cde50aedd50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/281/c052088730b652a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/16/9ee5e094aee3ec2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/b5fcf9ebc0e2f874.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/4c829f89f8d0f6cf.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']znowu mama ciacho zrobiła? :evil_lol:.....a Ty oczywiście musiałaś..... :mdleje:[/quote] niee ale dzisiaj do pracy przyszło :roll::roll::roll::roll: