-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaa tam ciężko - sposobem dziewczyno, sposobem :razz:[/quote] :mdleje: ale jakim?:evil_lol: czeeee:multi::multi::multi:jestem:multi::multi::multi: i prawie nie mam kaca:evil_lol: -
łał ale macie tam sniegu :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: u mnie sucho i w miare cieplo :p
-
[quote name='teqquila'][B] a co zazdrosna :eviltong::p[/B][/quote] troske:oops::roll::oops:
-
buahahahah ale Fruzia zapitala :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='zuzolandia']kudlate ciacha mam :eviltong:[/quote] :hmmmm: no doobra to ideeee:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[CENTER]iiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze jeden i jeszcze razzz:drink1::drink1::drink1::drink1: [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to trzymam kciuki za tą roszadę ;)......świeże powietrze zawsze oczyszcza :razz: Jak powiesz to powtórzę komu trzeba :p[/quote] no niby tak.. zobaczymy jak to bedzie narazie jest ciezko :roll: :evil_lol: -
[quote name='zuzolandia']a do mnie niełaska zajrzec???? :placz::placz::placz:[/quote] a masz ciacho??:evil_lol::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tzn wszystko wróciło do normy? :razz: Po ciemku kolor nie jest ważny....spoko :lol: Zaraz zacznie "gniazdko" budować :evil_lol:[/quote] nie nic nie wrocilo do normy i pewnie nei predko wroci..ogolna roszada w moim życiu ... :evil_lol: Tigierka spi teraz.. ale jak wstanie to jej powiem :loveu: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuniu ....serniczka nie mam ale są herbatniczki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juzz biegneeeeee:multi::multi::multi::multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Noooooo....chociaż raz zadowolona :multi: Nie pokazuj Tigrze, bo się zakocha :evil_lol:[/quote] no niby zadowolona.. ciesze sie na jutrzejszy dzien :multi: na spotkanie... ale ogolnie nie jest kolorowo:evil_lol: juz lezy i wzdycha:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czeeeee :lol!:.....masz wolnego weekenda? :razz:[/quote] echeeee:loveu: i ide sobie na kregle albo bilard albo cymbergraja:evil_lol: jeszcze nie wiem ale napewno sie nudzic nie bede:multi: [url]http://img389.imageshack.us/img389/6123/obraz349ce4.jpg[/url] oooo jak słodko :loveu: -
[quote name='jbk'] Śmieszne? Piękne :)[/quote] takie jakies:hmmmm: puchate:diabloti::evil_lol:
-
[quote name='jbk']Dzień dobry Ewciu :) Jak humorek dziś?[/quote] byl okej...ale niestety mialam nie zapowiedzianego goscia i juz nie jest taki dobry :roll: echhh.... ciezkie to moje zycie:tard:
-
[url]http://images50.fotosik.pl/34/c5564a6d9f8cb5af.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: smieszne poopy maja :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeesc to jaaaaa:loveu:
-
[quote name='Rinuś'][B][I]przecież jestem :loveu::loveu:[/I][/B][/quote] [CENTER]:icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc: ty sie Rinuśka palnij w łeb lepiej :diabloti: [/CENTER]
- 78403 replies
-
czesc dziewczynki wy moje kochane:loveu::loveu::loveu::loveu: wreszcie weekend:multi: i to bez szkoly :) odpoczne wreszcie troche:)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:biggrina:czeeeee -
[CENTER]:lmaa::lmaa::lmaa::lmaa::lmaa: [/CENTER]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a u nas nawet płąteczek sniegu nie leży :loveu::loveu::loveu: czeeee:loveu: -
śliczna agamka:loveu::loveu::loveu::loveu: