Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']Aaa tam ciężko - sposobem dziewczyno, sposobem :razz:[/quote] :mdleje: ale jakim?:evil_lol: czeeee:multi::multi::multi:jestem:multi::multi::multi: i prawie nie mam kaca:evil_lol:
  2. http://www.rwpb.pl/atos/atos1694.jpg hihihi uszka jak u wiewióra :loveu::loveu::loveu::evil_lol: czeeee chłopaki:multi:
  3. łał ale macie tam sniegu :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: u mnie sucho i w miare cieplo :p
  4. [quote name='teqquila'][B] a co zazdrosna :eviltong::p[/B][/quote] troske:oops::roll::oops:
  5. buahahahah ale Fruzia zapitala :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='zuzolandia']kudlate ciacha mam :eviltong:[/quote] :hmmmm: no doobra to ideeee:multi:
  7. [CENTER]iiiiiiiiiiiiiiiiiii jeszcze jeden i jeszcze razzz:drink1::drink1::drink1::drink1: [/CENTER]
  8. [quote name='Menrzuś']No to trzymam kciuki za tą roszadę ;)......świeże powietrze zawsze oczyszcza :razz: Jak powiesz to powtórzę komu trzeba :p[/quote] no niby tak.. zobaczymy jak to bedzie narazie jest ciezko :roll: :evil_lol:
  9. [quote name='zuzolandia']a do mnie niełaska zajrzec???? :placz::placz::placz:[/quote] a masz ciacho??:evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Menrzuś']Tzn wszystko wróciło do normy? :razz: Po ciemku kolor nie jest ważny....spoko :lol: Zaraz zacznie "gniazdko" budować :evil_lol:[/quote] nie nic nie wrocilo do normy i pewnie nei predko wroci..ogolna roszada w moim życiu ... :evil_lol: Tigierka spi teraz.. ale jak wstanie to jej powiem :loveu:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuniu ....serniczka nie mam ale są herbatniczki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juzz biegneeeeee:multi::multi::multi::multi:
  12. [quote name='Menrzuś']Noooooo....chociaż raz zadowolona :multi: Nie pokazuj Tigrze, bo się zakocha :evil_lol:[/quote] no niby zadowolona.. ciesze sie na jutrzejszy dzien :multi: na spotkanie... ale ogolnie nie jest kolorowo:evil_lol: juz lezy i wzdycha:loveu:
  13. [quote name='Menrzuś']Czeeeee :lol!:.....masz wolnego weekenda? :razz:[/quote] echeeee:loveu: i ide sobie na kregle albo bilard albo cymbergraja:evil_lol: jeszcze nie wiem ale napewno sie nudzic nie bede:multi: [url]http://img389.imageshack.us/img389/6123/obraz349ce4.jpg[/url] oooo jak słodko :loveu:
  14. [quote name='jbk'] Śmieszne? Piękne :)[/quote] takie jakies:hmmmm: puchate:diabloti::evil_lol:
  15. [quote name='jbk']Dzień dobry Ewciu :) Jak humorek dziś?[/quote] byl okej...ale niestety mialam nie zapowiedzianego goscia i juz nie jest taki dobry :roll: echhh.... ciezkie to moje zycie:tard:
  16. [url]http://images50.fotosik.pl/34/c5564a6d9f8cb5af.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: smieszne poopy maja :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeesc to jaaaaa:loveu:
  17. [quote name='Rinuś'][B][I]przecież jestem :loveu::loveu:[/I][/B][/quote] [CENTER]:icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc: ty sie Rinuśka palnij w łeb lepiej :diabloti: [/CENTER]
  18. czesc dziewczynki wy moje kochane:loveu::loveu::loveu::loveu: wreszcie weekend:multi: i to bez szkoly :) odpoczne wreszcie troche:)
  19. [CENTER]:lmaa::lmaa::lmaa::lmaa::lmaa: [/CENTER]
  20. a u nas nawet płąteczek sniegu nie leży :loveu::loveu::loveu: czeeee:loveu:
  21. śliczna agamka:loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...