Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:i so ...i znalazł ....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to chyba dobrze ze ma kolegow:razz::diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] z Ozziego dezertera polałam sie ze śmiechu :evil_lol: pijus jeden... potem na czworaka do domu idzie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahhahahahah
  2. [quote name='Menrzuś']trochę to skomplikowane :shake::evil_lol:[/quote] tez mi sie tak wydaje:roll:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :mad:Ozzulec mi dziś zwiał , znaczy teraz go wytarmosiłam z lasku ...bawił się z beaglami i spierdzielił........na bibkę .....nieopodal młodzież na polance robiła piwopicie i grilla ....a ten do nich :diabloti:...qwa pijus jeden jak dojszłam to se piwo z jednym chlapał i nie chciał do domu ...bo mu kiełbase obiecali :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :grin: buahahahaha no coo.. chłopak se kolegow szukał:evil_lol:
  4. [url]http://images30.fotosik.pl/220/0067e53f6e602f64.jpg[/url] powiem ci ze..... dziwnie wyglada boxik z rowno klapnietymi uchami:evil_lol:
  5. [quote name='Menrzuś']tzn, że nie mam wklejać? :roll:[/quote] nie to znaczy ze musisz miec coraz wiecej fot ktore beda zalegac a ty bedziesz je wklejac:roll:
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/220/410942a7b3bee1b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/220/8d12a8114eb9f27a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/3a40c4356e330a25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/221/c566626684de4a9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/267/83146a182c9c832b.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/267/87c6bc7d8a057200.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/267/c58a798e9fe64102.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/bccfd82d8f229424.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/220/be3053cd41b18cb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/a9d2395381c9f9ab.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/49f508c4e0a2a039.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/267/9076db5192638f60.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/267/744bb43aaf19e401.jpg[/IMG][/URL] żonkilka marudzila ze spacer nie byl mokry... otóż kwiatuszku mylilas sie:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/d6f9f518fa4981dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/221/c945aa649ad21ee1.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/267/547fd64792b78751.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/220/ab8809f040cd7feb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/267/65b0418f8cbc4eab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/219/64be5fa48b34ec6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/69542d952727954b.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Menrzuś'] .....bo mi zalegają w kompie....dżdżowniczko :razz::eviltong:[/quote] a to czesciej mogly by tak zalegac:p:p:p
  11. [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1834.jpg[/url] hahaha ale musiales przynudzac:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze chłopoki:multi:
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] *** wczoraj byłam w sklepie samoobsługowym i stałam przy kasie a za mną stała babka z Yorkiem na rękach, mimo plakietki na drzwiach że zakaz wprowadzania psów...ale to nie istotne... po chwili wszedł do sklepu chłopak z AST'em na smyczy...na co kasjerka drze się: - z psami nie wolno - tamta pani też jest z psem - ale on jest mały i na rękach się mieści - mój też (chłopak wziął psa na ręce i poszedł w głąb sklepu) kasjerka wezwała ochrone i go wyrzucili ale gdzie równouprawnienie? :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahahahhahaha :grin: buauauaau o qr... :grin: niezle:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeee:multi:
  13. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wstydziła bys się, nawet ci się cofnąć nie chciało:evil_lol:, przeca rano wstawiałam, ojjjj Effff:mad::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=Green][B][/B][/COLOR][/quote] bo jak byscie tyle nie gadaly to bym widziala psa na dywaniku bo mu na trawie za mokro:roll: czeeee:multi:
  14. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ja bym tam nie patrzyła się czy wet sie śmieje czy nie[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ma postawić diagnozę i już:mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zresztą.................. ZAWSZE można zmienić weta..chętni na kasę sie z pewnością znajda:diabloti::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]cze EFF[/COLOR][/B][/quote] :evil_lol:kiedy ja tej kasy to mam malo :evil_lol: no wiem wiem se pojde w ktorys dzien bo jakies krople by jej sie przydały:razz: z tym ze teraz jeszcze biegam ze swoim kolanem do lekarza i czasu brak :mdleje: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cze Effulcu :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Bea słusznie radzi ....:cool2: czyli nie ja sama jestem za[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o jaka sie zgodna Ala znalazla:diabloti: czeeee:loveu: [quote name='Medorowa']Buhaha ryłam ze śmiechu:evil_lol: Ale tylko dlatego, że tak śmiesznie to opisałaś:oops::evil_lol: A tak poważnie to do weta:roll:[/quote] :lol: no wiesz.. smiac sie pfff juz nie nie lubie:obrazic: i dzis co??? qrw... znowu zajebista pogoda:angryy:
  15. cze Dilerka daj owoca:roll::razz:
  16. [URL]http://images6.fotosik.pl/200/427cfc9afaa83006.jpg[/URL] a czy ja tez moge kawałek?:roll::razz:
  17. czesc kaktusiaro:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi:
  18. łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o w morde jeża :mdleje: ale wypas muminek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. teeeee robaczkuu a co ty tak z tymi fotami szalejesz:razz:??:diabloti:
  20. ooo stadko powiekszyło sie wam??:diabloti::evil_lol::evil_lol:
  21. jaaa cie ale maluszki urosły:loveu::loveu::loveu::loveu: no i Sarcia tez coraz wieksza:cool3: słodziaki:loveu:
  22. cze zalana:multi: trzymam kciukasy za gruba kase:evil_lol:
  23. :hand:czesc wywożąca rodzine:diabloti:
  24. [quote name='Menrzuś']To Ty taki cukrowy ludzik jesteś? :razz:[/quote] tak tak jestem jak cukiereczek:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...