Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Medorowa']Mam na dziesiątą:cool1::diabloti:[/quote] :mdleje: bosz...... a ja na 7:30 ...za to o 15:30 juz koncze:loveu: a ty nadal siedzisz:diabloti:
  2. [quote name='Medorowa']Aaaa już wiem:grins: No w końcu się do czegoś przydałaś:loveu::cool1::diabloti:[/quote] juupii jupiii:multi::multi::multi::multi::multi:
  3. [quote name='zuzolandia']MEDOROWA Z TYCH !!!! ...czamu jeszcze nie szlafen????....hihihi[/quote] bo robi burden mi tutej
  4. [quote name='Cimi']A to źle :razz: to tak emocjoanlnie.[/quote] no tak troche zle [quote name='Medorowa'] Na pewno:loveu:[/quote] łeee a myslalam ze przesadzisz tez moje roslinki:roll: [quote name='Cimi']To miłe :lol:[/quote] [quote name='Medorowa']Buhahahhaa,wiem:evil_lol:[/quote] :lol::lol::lol::lol:
  5. [quote name='Medorowa']Ale jakie - i się do pracy nie idzie, jeeee:bigcool::bigcool:[/quote] takie na czerwono w kalendarzu :razz: no nie idzie:multi:
  6. [quote name='Medorowa']Sie nie chwal ok:roll: [B]ok[/B] Ty też się nie chwal:roll: [B]no wlasnie[/B] No chyba ciem o coś prosiłam:obrazic::roll: [B]pros jeszcze:diabloti:[/B] :mdleje: [B]wstawaj[/B] A kiedy jest jakieś Święto:roll::roll::evil_lol: [/quote] w sierpniu
  7. [quote name='Medorowa']Nie przesadzam :roll:[/quote] czy aby napewno? [quote name='Cimi']tyo uwaga : wstydze się :cry: :evil_lol:[/quote] ale po co zaraz beczec??:shake:
  8. [quote name='Medorowa']Tzn że MK:loveu: Wstydź się:nono:[/quote] :loveu:nie przesadzaj no wstydz:eviltong:
  9. [quote name='Cimi']do złego :look3::???:[/quote] no takk takk do zlego :obrazic:
  10. [quote name='Medorowa']Domyśliłaś:hmmmm: To ma przecież coś wspólnego z myśleniem:cool1: [B]serio??:crazyeye:[/B] Ta kapusie, kable... więcej określeń nie znam:roll::roll: :roll: A Ty siło nieczystawa do czego naszą kizi mizi ewcie namawiasz:evilbat:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Cimi']znaczy no 10 dni, ale wliczylam w to sobie juz weekendy i święto :evil_lol:. A później zero urlopu do świąt :([/quote] hahah no jak ja bym brala w swieto to tez bym miala wiecej ale nie biore bo za pozno :p
  12. [quote name='Cimi']A ja idę na 2tygodniowy urlop :loveu:, jeszcze miesiąc został mi do urlopu.. jeden długi miesiąc :evil_lol:[/quote] łeee za dobrze ci :razz: ja tylko 9 dni:roll: ale dobre i to teraz tydzien bylam na domowym urlopie i tak mi fajnie jakos:loveu::lol:
  13. [quote name='Medorowa']Ha widziałam suczke, skad wiedziałaś, że akurat ją chciałam zobaczyć:loveu::loveu::loveu: Mnie też:obrazic:[/quote] aaa domyslilam sie:loveu: ale [COLOR=PaleTurquoise]podpierdalacze:roll:[/COLOR]
  14. [quote name='Medorowa']:loveu::loveu::loveu: W życiu w tym terminie nie dostanę urlopu. Modlę się, zebym w ogóle dostała zanim skończą się wakacje:roll:[/quote] ja mam tylko 4 dni ale ide na L4 :diabloti:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/242/6ddda49ef76656c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/242/01ea540e6c0d2361.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/242/999fb4bf741a78b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/313/c04e82353217d2c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/312/d5771b3c49a92e8e.jpg[/IMG][/URL] ktos mi edytuj podpiertentegował:roll:
  16. [quote name='Medorowa']skarżypyta, Bossia Ci jęzor upier...:grins: :B-fly: Piesa z jamnikiem, później zoo; tu możesz też wcisnąć siebie:grins::siara: , później samego piesa, no i może być ten kondon, czy london, czy jak kto woli:grins: I zimne piwko w zestawie:grins:[/quote] sama jestes pyta:obrazic: to masz suczke :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/243/193d43422efa3aeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/0f6d990d16d1408d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/313/32f56ac3a213c5ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/244/92140cf873612f7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/243/1254bb274686bca9.jpg[/IMG][/URL] piffa nie ma bo jestes za mała
  17. [quote name='Medorowa']Ja ja:B-fly::B-fly: No właśnie dla niego to robię, dlatego muszę wiedzieć dokładny termin Twego pobytu:scared::diabloti:[/quote] jaaa ja to jade we wrzesniu :siara: wiec proponuje ci tak jechac okolo 4 sierpnia:loveu:
  18. [quote name='Medorowa']Kpisz:icon_roc:To ma być mimo wszystko dla mnie wypoczynek:question:[/quote] pffff.. bys zrobila to dla rudego a nie dla siebie ty samolubie jeden ty tyy:shake:
  19. [quote name='Medorowa']Nie wiem czy storo, czy nie, ale się nie zna:diabloti: [B]hahaha powiem jej powiem :eviltong:[/B] Tłumaczem se i wychodzi mi "głupia baba":B-fly: [B]braaawooo braaawoooo[/B] Ahhh Ty wiesz jak mi dogodzić:roll::roll:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol: jakie chcesz?? piesa samego piesa z jamnikem czy moze cos z londynu:lol: aa mam jeszcze zoo chyba:lol:
  20. [quote name='Medorowa']Przestań wybrzydzać, ok:icon_roc: [B]okejj okeejj:roll:[/B] Iiiiii masz dar przekonywania:loveu::loveu::evil_lol: [/quote] achhh to jez najlepiej wtedy kiedy ja :loveu::loveu: hahahaha
  21. [quote name='Medorowa']Nie pisze, a jest napisane:B-fly: Ha ha alem zabłysła:errrr: JST:B-fly::loveu:[/quote] mylisz sie moja droga :P juz mozna mowic pisze :eviltong: kiedys lata swietlne temu czyli rok temu hehehe pani od polskiego nam tak powiedziała:roll: stara to sie chyba zna:lol: GB:obrazic: Medowa chcesz jakies foty??:loveu:
  22. [quote name='Medorowa']Ty Tyyy Tyyyyyyyyyyyyyyy:loveu::loveu::loveu: :stupid:[/quote] bo pisze ze jaaaaaaa ja jaaaaa JCT:loveu:
  23. fjuu fjuuu ile fotkóff:loveu:
  24. a czy dziś dobry ten dzien???:razz:
×
×
  • Create New...