-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
pamietaj stac na dachu :razz::razz::razz::razz::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] A ja wam musze napisać cosik o Ozzulku .... dzis mój psies przeszedł test na obrone :roll:...takie smarkacze 14-16 lat zrobiły sobie nawalanke 2 na 1 ... w końcu doszłam tam , rozdarłam twarz i wydobyłam z siebie mój słowiczy głos ....podziałał na Ozzulka jak hasło do boju ..[COLOR=Magenta].jechałam metr na butach ... kliknęłam stój , noga .....i stanął...uffff .... [/COLOR]ale szedł jak burza ...czyli już wiem że jakby była taka konieczność to Ozzy zareaguje :multi::multi:...mieszkam w nieciekawym miejscu :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buaahahahahaha :grin: dobrze ze nie zatrzymałas sie na buzi :diabloti:
- 78403 replies
-
nooo Madzia :roll: nie przyjdziesz i pomachac białą chusteczką na dowidzenia :roll:???????????
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cipa?????:diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] myslalam o dupie :diabloti: ale cipa tez moze byc:diabloti:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/8a4d9184b743539b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/c63df544fd06257b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/258/c6b6ddf04f6bf0ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/257/4ef11097602fa481.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/64c1f9c535ab7d4a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie no to istna magia... znów przychodzę a tu zdjęcia... hokus pokus, czary mary, abra kadabra.... jak to u licha działa? :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] sezamie otwórz sie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: hahaha ostatnie foty daje :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/259/2b7409f123684881.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/258/34ff26910fc39440.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/13a5b96d762bef29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/1394446cdc728b78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/ad2f7abb08bbfe58.jpg[/IMG][/URL]
-
i jeszcze raz ta dammmmm [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/331/0cf88594b3089bfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/332/0dce1b3e7f425740.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/257/3ff426d45770adaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/39f68ba9c014b63e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/332/efba22c053ba9af8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dzięki Effuś :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Black]:calus: trzymajcie sie dziołchy [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to niezwykłe... znów przyszłam ;) i znów Tigra się nasłonecznia :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i pewnie rownie niezwykle bedzie to ze wrocisz tu jeszcze:diabloti: ta daaaammm [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/f53b63df2e4878a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/5bacf268973143ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/2ee1709cf1887c83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/332/e7133ce0b62dbdf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/258/58b568f882e583c9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejo pooglądalam Tigrę a moje młode szaleje właśnie obgryza mi krzesło ale to wszystko nuuuuuuuuuuuuuuuuda:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] :lol::lol::lol::lol: bo ten twoj mały to nuuuuudny piesio:diabloti: [quote name='rwpb']Ale fotek! Spora ta Wasza działka. [URL]http://images23.fotosik.pl/257/1af67a100766d887.jpg[/URL] - Pani na włościach :loveu:[/quote] eee działeczka nie wielka:shake: tylko taka do relaxu ;) ide z Tigra i takie tam juz prawie spakowana jestem:loveu: bede pozniej bo jade po 3 a dopiero 22:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:....w poniedziałek jedziemy ciachnąć sunię z Naszych podpisów ....jest na DT u Magdy ....troche mam cykora , bo Magda zostanie sama z tym ambarasem :roll:...Qba akurat wyjeżdża a pan C.na razie jeszcze potrzebuje pomocy , no i Ozzulka cza wyprowadzać :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bedzie dobrze jak wet ladnie zszyje i nie rozwali mocno brzusia to sie szybko zagoi :) no ale trzeba bedzie obserwowac sunie zeby zabardzo sie nie interesowala ranka bo szkoda zakladac klosz :shake: pies sie bardziej stresuje, zobaczycie 3 dni i bedzie sunia szalec :) Magda sobie spokojnie poradzi najgorsze sa 2 doby albo i jedna bo szkoda psa :shake: moja lazila patrzyla sie wielkimi łoczami... stała siadała kladla sie ... ale nie ma co sie martwic i dac psu lezec gdzie chce byle by nie na lozku:shake: zeby nie wskakiwala i nie schodzila z wysoka. trzymam kciukasy
-
[quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:Effuś , ale zaszalałaś :multi::multi::multi: powiedz ty mnie czy po sterylce jeździłaś z Tigrowa na kontrole do weta ...czy dostałaś obudzoną , i czy miała coś p/bólowego ???[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: bylam raz na kontroli - zeby sciagnac reszte nici. przeciwbólowe + antybotyki miala zaaplikowane raz zaraz po sterylce i starczyly jej na tydzien czasu dostalam ja wybudzona ale chwiejną :evil_lol: nawet ja jak sie nawale utrzymuje lepiej równowage na 2 nogach niz ona wtedy na 4 :evil_lol: ale do auta sama doszla i po schodach sama weszla troszke jej tylko pomagalam no i trwalo to dosc dlugo. nie miala zadnego opatrunku ani zadnego kołnierza , tylko srebrny brzusio. pieknie jej sie goilo i prawde mowiac teraz po 4 miesiącach prawie blizny nie widac:cool3: a co ciachasz jaja pana O??:diabloti:
-
[quote name='Rinuś'] [B][I]ale zanim wróce do Torunia to muszę się gdzieś kimnąć i wykąpać :evil_lol:[/I][/B][/quote] łoo jeja dziewczyno Gdansk jest tak wielki ze na peczki pokoi do wynajecia albo jaki motel zachaczysz:razz:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/c0aee41fcac5d844.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/331/89d5dd5a09ce9727.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/257/4a283e502867262f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/da63ba02e1210d03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/6843bcd856127cf9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/f9ea4ad562861706.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/257/1af67a100766d887.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/56e8240ebed11322.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/3125204e86a66bf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/258/eefa947014ce5b6d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]Effka MeFFka spadla z drzewka na kamycki potukla sobie cycki:eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR] [/quote] :obrazic: :obrazic: :obrazic: goopia
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/257/341fb5757007bffe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/258/1f43350ec628605f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/258/aabe00b9e361df6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/38f8eba0fed2d845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/e529020e14f90255.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]uaaa uśmiechnięta Tigra to to co lubię :multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TADAM.:multi::multi::multi:. woląca w aucie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye::multi: taaa w aucie ...będe brał cie.....:roll: buahahaha [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: zabrzmiało dwuznacznie :evil_lol:.....znam takie co dziewidztwo traciły na gałce drążka od zmiany biegów :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol: buahaahahaha grunt zeby doopa potem nie bolała :grin: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/9e895692ab9bbb5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/57c55896fad0b2bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/e9852ad817e604c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/257/3543a0dfe89bc61f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/331/2db69aee5bf2bfe0.jpg[/IMG][/URL]
-
mammm jade na kolonie dzisiaj a ty mi zadnego pieniążka nie dałaś :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
okłamałes mnie :obrazic: zadnego zacmienia u mnie nie było :roll::roll::roll: -
nu dny pie sek nu dny pie sek nu dny pie sek:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Eff ...najromantyczniej jest nocować pod gołym niebem :loveu::loveu::loveu:....namiota weźcie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a skad ja namiota wezme :roll: zreszta nie nawidze namoiotów wole w aucie:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://images23.fotosik.pl/257/35f7176b9f1815f1.jpg[/url] buahahahaha Ewo widze ze ci psy majtki zabrały:diabloti: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/2d06955db8ad3141.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/b0dbb823377143ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/257/89d42ce00ab4c6f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/258/735e53c541caf120.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/4bd183f8e9fd797f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeeeee Efffffffff co tam słychać.....jakies zakupki moze co?[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahaha no niestety ostatni raz na zakupach bylam w tamta niedziele i tylko torbe podróżna sobie kupilam :razz: kolejne zakupy jak wroce:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/258/be1e3b2b8b50508d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/339/48a77fba3d8934d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/29b904c1117d6c42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/258/3afc99734dfd4a78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/257/2e2f7469bb03c3c6.jpg[/IMG][/URL]