Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/1c764884d3a3c439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/f69b035f32f5db79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/9/760d37edbebc1602.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/9/bbf6f780b1fadaf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/4851df1cc7b33932.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/f02e2920e8356aec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/cdea3fa994e25baa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/9/eb9639576fdbf901.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/85ce66cb05b25fc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/194d68d6d0adcb8c.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Wyjątek'][URL]http://images29.fotosik.pl/273/3f5d4362091ef7c3.jpg[/URL] [COLOR=RoyalBlue][B] Niedobra trawa! Fe! A masz, a masz! :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a teraz troszke Pucka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/6735b158b91840a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/11e89bd5ca0d80df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/274/268a5a7c9e626685.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/457944ec94351079.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/9/0afd4e62e007ad99.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a Effa to dlaczemu pije u Ciebie :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo nie miałam gdzie:roll::evil_lol:
  5. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no następna :mdleje: ojjj.. Efffku Effkuuu...:roll: my jesteśmy na wakacjach ciągle i wciąż :p dopiero co niedawno przyjechaliśmy :) do Jastrzębiej Góry:) i mamy necika, to piszemy i wstawiamy fotaski ;) [/COLOR][/B][/quote] hyhyhy mi TZ nie pozwala zabierac na wyjazdy laptopa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ciekawe dlaczego:niewiem::lol:
  6. [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_044.jpg[/url] błeheheheheh ale sie na ciebie smiesznie patrzą :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a w jakiej miejscowosci byliscie??
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/273/b871e7a30da4163b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/a998feaeb75d3010.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/fee81798734cf7b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/880e0b7709c4f422.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/e397945e26fbda5e.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/eaf66a5db43af779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/272/23aa1b4d87c7124e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/9/a6cbb002a2ff651c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/359/b12ef85bc7acf10f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/de49c5af85362aa4.jpg[/IMG][/URL]
  9. i znowu Tigra [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/727c29912e6b54f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/9/d37c486b80bd601c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/be27aacc73ce0993.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/689c2f508fa35985.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/273/8e9fe422153d823f.jpg[/IMG][/URL]
  10. Tigra [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/467ca6d16be865e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/a3a2c34aa5598bf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/3f5d4362091ef7c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/92d3dce2ac404917.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/8eb5e8f1e4686054.jpg[/IMG][/URL]
  11. czesc Zuzolki :loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taa... ale nawet jakby jej kroplówkę podali to by pomogło :roll: dają jej jakieś zastrzyki, które ją przygotowują do wywoływania porodu... no nic, zobaczymy... dobrze że chociaż pielęgniarki i lekarze są mili a nie jakiś dupki :mad: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] ostatnio taka dziewczynka rodzila ( mojej kumpeli siostry kolezanka - chyba z 17 lat ma - ) znam ja z osiedla mojego bo do babci przychodzila .. no i tez tak miala ze 2 tyg po terminie nadal nie urodzila to jej kroplowe podali a dziecko nadal nie chcialo wyjsc:roll: i tak czy siak musieli jaj ciąć
  13. sie nabijacie sie nabijacie sie nabijacie sie nabijacie ze mnie :obrazic:
  14. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]się wygramoliła:evil_lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/9/8d8f4993693eca44.jpg[/URL] A co to za motywy polityczne:crazyeye: [URL]http://images34.fotosik.pl/359/248896aeaaaa60c7.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahah to Jaruś i Lesio:loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć EFFcia :multi::loveu: hmm...a te kaczki co tu robią :crazyeye: o hoo... czyżby Tigra nie lubiła kaczek? ;) [URL]http://images50.fotosik.pl/9/87038ef72bb84ed9.jpg[/URL] bo chyba na nie się tak zagapiła :eviltong: wiesz co Ci za to grozi? :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :lol: kaczek nie widziala ale wyczówała ze cos pływa po jej rzece:diabloti: czeee:multi:
  15. biedna siostrunia:roll::shake: cesarke by jej zrobili i juz by byla po :roll:
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie skisłym jabłkiem tylko eleganckim winkiem stołowym:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=Green][B]ZAGADAŁY MY FOTY NA WSTECZU:lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] hyhyhy wontpie:eviltong: to one to one
  17. ale czy musimy w to wplątywać Madzialene??:roll:
  18. ale czy musimy w to wplątywać Madzialene??:roll:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ja nie wiem czy każdy.....ja nie wiedziałam....a skoro ja nie wiedziałam to Magda juz napewno:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Magda to sama go do mnei wysyła:roll:
  20. [quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Że czym przepraszam:mad:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] ze no tym skisłym jabłkiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/8d8f4993693eca44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/9/8a94c63fad1b1f10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/9/e4ce87f97d151070.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/a991853dff22f539.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/248896aeaaaa60c7.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć widzę że cię wypuścili z obozu pracy:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooooooooooooooooo ale jutro znowu mi kazali przyjsc:placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/12bf07a7849f6902.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/c6326cf869e25a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/2f03ed52845ef051.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/9/87038ef72bb84ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/9/89715d56712eab7f.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Zbereźnica:evil_lol: no poszalalam z fotami...jak nigdy...chyba się zepsułam:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hyhyhy nooo tak sie zepsułaś ze az tutaj smierdzi :roll:
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Effa no co ty Pawcio jest zajęty:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przecież każdy wie ze to do mnie w " delegacje" jeździ :roll:
  25. [url]http://images42.fotosik.pl/9/44672fa3d2e646b1.jpg[/url] achojjj chłopakii:multi::multi::multi::multi: cześć Alcia:loveu:
×
×
  • Create New...