-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]taaaak wesprzyj mnie.....wesprzyj:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no wesprzałam cie wesprzałam :razz::razz:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Chodź chodź Eff stawia:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pogieło cie?:icon_roc:? a czy to moj blożek:icon_roc:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeeeeeeeeeeeee czuję się ukojona na makasa:p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Effff ty tam z TZ-tem jeździsz:mdleje:Po co zabierac drzewo do lasu:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no a co mam pociągiem jechac??:roll: musi mnie ktos zawieść :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/eb15e3b90c202df6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/d610c6a1d2e64bbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/f8f0d1f551646542.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/6f01a83353120cbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/d227685c1cae83b5.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobra już nie rób takiej miny bo ci tak na zawsze zostanie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mozesz mnie nie straszyc??:roll::roll: -
[quote name='zuzolandia']Wytrawne to wino frelko ;-) jest zajebiaszcze a piff nigdy nie jest wytrawny hihihihi[/quote] a wlasnie ze jest :mad::mad::mad::mad:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahahahahahahah Efffffffa aleś mnie rozbroiła:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale rószoffy brzmi znacznie lepiej:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sie wieee8)8)8):cool: -
[quote name='zuzolandia']siem wlasnie poczestowalam hhihihih ale pifff to ja bym tak z soczkiem chciala...takie dzidziusiowe pijam;-)[/quote] bleeee z soczkiem jest bleeee
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jak mogłam cię nie zauważyć jakoś tak się rószoffo zrobiło jak weszłaś:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Magenta][B]różowy różowy pingwin jestem różowy różowy pingwin[/B][/COLOR]:multi::multi::multi: yyyy nie to chyba był lodowy pingwin :roll::evil_lol: -
heloł jest tu ktooo :diabloti: hoo na piff i ciach do appla :diabloti:
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images32.fotosik.pl/366/23c77163c9a75378.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lubiem takie fotencjeee bez tych okropnych ludzisków hihihiihihihhihihihii[/quote] :loveu: no ja tez ale niestety w jastarnii ludzów troszku sporo jest :roll: ale i tak kocham to miejsce:loveu:
-
[quote name='zuzolandia']matyldooo albo jedza albo pija a potem narzekaja ze tu i ówdzie im przybyło badz KACA mają hihihihihihihihihhi[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ciiiiiiiiiiiiiiiii
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/6f960f8541693f82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/96b553740432a378.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/1a07516dc40fc752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/0a40072a169bbc42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/13/2394e2e331d10cc5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]no jak to .......przaca ta tez kojąca:p [URL]http://images50.fotosik.pl/13/ce4d15ca18e84b17.jpg[/URL] Ty diablico.......to jeździsz napaść wzrok a nie wypoczywać:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol: to zaraz ci dam jeszcze troszke tych kojących widoczków :evil_lol: :siara: kochana .... jak bym nie jezdzila tam z TZtem to bym została ćpunką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a tak trza dawkować :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/f9b0419e2e8307db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/7dbc266fe2a3403b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/32509d421eedca31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/fd15a3b0260cf611.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/13/552a35182400a8ac.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widzę:cool1::evil_lol: a to się Menrzuś ucieszy jego ulubiona rószoffa dama wpadła:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu:ciesze sie ze mnie zauwazyłas :loveu::loveu::loveu: :errrr::errrr::errrr: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaaaaaaaaaaaa no chyba ze tak:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] to ja już wiem skąd ten twój zły humor..........to się KAC nazywa:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :splat:jaaaaa cieeeeee jabłuszkowa... co ja bym bez ciebie zrobiła
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ja tez tu jestem ja tez :loveu::multi::multi::multi: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ależ mówisz masz....ale swoją drogą to słabiutka ta twoja makóweczka:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mediapl.com/avatary/rozne/0815.jpg[/IMG][/quote] :evil_lol::multi::loveu: bo czuje alko jeszcze od soboty :grin:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/e3f39d04de0f34e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/7d2ecc9dd5b71034.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/1e263f2b553f7edc.jpg[/IMG][/URL] a tu juz sztormowa pogoda.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/4c6cad3df278fec0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/ce4d15ca18e84b17.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/358e045f8f0c1696.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/6772478fd9b12068.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/13/4ba6fc2b1955abbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/d86465ece5856a13.jpg[/IMG][/URL] [FONT="][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/36f0b1f0e57d0623.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ten widok koi moje skołatane nerwy:p [URL]http://images27.fotosik.pl/277/48a708cc119f0701.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] to sie napatrz :diabloti: bo juz takich spokojnych fot u mnie nie zobaczysz:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: i jestesmy spowrotem na plazy tym razem juz w centrum Jastarnii :):loveu: kocham to miejsce i tych przystojnych winserferów i kajtserferów :mdleje::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/c8364da6acd204a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/23c77163c9a75378.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/340cb17df412942e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/81591667f7182c7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/c44ffe9fabc5b228.jpg[/IMG][/URL]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeśli tylko poprawi ci to humor to padam ino roz;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol: ty mi jabłuszu zawsze poprawiasz humor :loveu::loveu::loveu::lol::evil_lol::diabloti: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Specjalnie dla ciebie.........żeby ten dzien okazał się lepszy;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] mysle ze po 3 sie okaze wspaniały :lol::lol::lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][CENTER]:mdleje::mdleje::mdleje:[/CENTER] [/quote] apelka nie upadaj tak bo sie stłuczesz na kwaśne jabłko :grin: buahahahahaha -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ano mam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.mediapl.com/avatary/rozne/0875.jpg[/IMG][/quote] łaaaaaa usmiechniete piffko :errrr:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/18f30acb7f26b89b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/a508fc23ae02e9fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/dcaa85f0727eab70.jpg[/IMG][/URL]