-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/a4b2d7530a83faf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/3d4f0fe44b59ff75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/7b12764d5585b0c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/8e94828abe1028c1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/be08c7bb8d14de22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/4f0b7834099fba57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/277/e127a45365b708d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/eac34967460ccbc6.jpg[/IMG][/URL] [FONT="][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/60db8e5787945925.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]eeeeee tam przesadzasz od razu doopa.............;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: no masz racje powinnam napisac wiellkaaaa duuupaaaaa:evil_lol: 2 foteczki z plazy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/4ba38d7c25580a15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/277/48a708cc119f0701.jpg[/IMG][/URL] i zatoka Pucka juz w Jastarnii pogoda byla wietrzna wiec raj dla tych co na win i kajt smigali :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/278/0943278fcafb540e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/97eba35e1e20d7b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/a0a97ea39eca9023.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/db80a28bfeaed839.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/13/309ee01fad29c55c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ależ oczywiście.....częstuj się:lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::eating::sabber: a pifo masz albo kaff??
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :angryy:w poniedziałki , srody i piątki wstaję o 5 :placz::placz::placz:więc o tej porze pijam już kaff :roll:....5.50 opuszczam domostwo me :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] biedna Ala:shake: ja wstaje o 5:30-5:45 czasami bywa ze o 6 :roll: masakra i tak od poniedziałku do piatku:mdleje:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
buahahahahaha ty to masz szczescie :grin: cze zonkilll:loveu: -
zostało jesce jakie ciachoooo??????:roll::roll::roll::roll:
-
dżem dobry Aluś:loveu: zostało ci tyćke serniczka??:siara: bo deprecha mnie dopada jesienna i musze czegos pysznego :siara:
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]"bunkrów nie ma ale też jest zajebiście" :evil_lol: a tu bunkry są :multi::multi: cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :lol::evil_lol: czeeee:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]alllllllllllllle bunkrosy:crazyeye::crazyeye::crazyeye: zajebioza witaj niechciejko...........:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] no wiemmmmm :diabloti: uwielbiam bunkry:loveu: tak mi z dziecinstwa zostało :razz: heloł:loveu: [quote name='Medorowa']Zakupow:loveu::evil_lol::multi::loveu:[/quote] tak tak ..... aczkolwiek bylam tydzien temu :roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jakoś tak się nieswojo zrobiło.....tak militarnie:roll: [URL]http://images45.fotosik.pl/12/ac6a03d1a195a8c2.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] eee nie przesadzaj:diabloti: i co jest poniedziałek .... piekna jesienna pogoda.. ja jak zwykle szczesliwa pelna wigoru i checi do zycia :roll: az sama nie wieże w co pisze:evil_lol: wiec zeby nie przedłużać ................. [B] duuuupaaaaaa[/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bry [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG]................. [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-427.gif[/IMG]ciemno wszędzie .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-427.gif[/IMG]zimno wszędzie .....co to będzie co to będzie [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poniedziałek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-424.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] :mdleje: czy ty aby za pozno nie chodzisz spac?? a moze za wczesnie wstajesz???:razz::razz::razz:
-
cze robaczku:loveu: i z czego tu sie cieszyc ze sie idzie do szkoly :razz: .. ja sie cieszylam jeszcze pol miesiaca temu teraz juz mniej szczesliwa jestem :grin:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pmój ulubiony widok pusta plaża :loveu: a jak ty nie masz mieć kataru jak z Tigrą po błocku latasz :mad: najlepszy lek ....grzane piwo :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no pusta plaza jest super:loveu: :lol: yyy wczoraj pilam zimne:roll: ale tez pomoglo:evil_lol:
-
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]u mnie to idzie w parze z wyjeżdżaniem :roll::evil_lol: a w zasadzie nie wyjeżdżaniem ;) [/B][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Wyjątek'][SIZE=2][COLOR=RoyalBlue][B] A nie? To dobrze :diabloti::eviltong: Ostatnio to mi się wydaje, że wszyscy co chwila gdzieś wyjeżdżają tylko nie ja:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] :grin: mi sie za to ostatnio wydaje ze wszscy sa szczesliwi tylko nie ja:roll::evil_lol:
-
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]No nie! Kolejna co się na plażach byczyła:mad: A ja od miesiąca nie mam już wakacji :-([/B][/COLOR][/quote] przecie to stare foty:diabloti: co ty myslalas ze ja na kolejnych wakacjach bylam??:grin:
-
[quote name='rwpb']Coś pusto i prawie bezludnie tam było. Ale skoro takie bunkry broniły dostępu do plaży, to nie dziwota. Katar przeszedł już?[/quote] no bo to takie miejsce na poczatku jastarnii no i pogoda tez nie zachwycala :razz: taaaak:multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie zapomnij o termosie :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: bede pamietac bede :evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/12/e2217bee9a94cbb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/12/bf941e2c9e0c1f9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/12/1714635f6c8f89ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/12/c8f943f1410700ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/12/08c8d4e0169d12e9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Alle moczarka:loveu: [URL]http://images42.fotosik.pl/11/db396a0b354f3428.jpg[/URL] Ehhh Eff my baby tak czasem mamy. Niewiedzieć czemu jest nam po prostu źle.......no coż znam to z autopsji więc wiem ze niewiele moge na to poradzić....jedyne co moge to:calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: och tak przytul przytul:loveu::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]EFF ale ona sobie zniszczy paznokietki przy zabawie w takim błocku :roll: mam nadzieję że zrobiłaś jej manicure po powrocie do domu :) cześć :loveu::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no co ty jakie zniszczy przeciez to blotko upiększające :evil_lol: czeee:multi: [quote name='rwpb']Na lenia to nie bardzo są lekarstwa, ale na katar to najlepiej natrzeć się spirytusem. Bierze się butelkę spirytusu, naciera się ją i wypija. Na drugi dzień nawet już się nie myśli o katarze :lol:[/quote] :grin: wczoraj sie leczylam piffem i musze przyznac ze kataru juz prawie nie ma:cool3: okej Tigry juz nie ma to czas na kolejne foty z wakacji :evil_lol: w drodze na miejsce :p bunkry i plaza na "przedmiesciach" :evil_lol: jastarnii :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/be8848bda34360ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/366/074db88581e1c2ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/12/ac6a03d1a195a8c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/12/03f5430c97e1a3e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/12/27b40cf357ce0a41.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]możesz :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi: to zaraz wychodze tylko zrobie kanapki na droge:multi: bede za okolo tydziennnnnn:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tera idą piechotką do mła na sernik i kaff :evil_lol:za 2 dni powinni być :roll:do Ciebie mają za daleko :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja tez moge przyjsc?????:razz::razz::razz::razz:
-
[url]http://images36.fotosik.pl/12/fd433fef687d85f2.jpg[/url] buahahahhahaha :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeee:multi:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bo jej cosik nie chcą rosnąć:roll:....rosnie jej tylko grzywka....reszta stoi w miejscu....dziwne zjawisko:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :grin: hahahaah biedna Alaaa:lol::evil_lol: czeeee:multi:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
no tak tak gdzies widzialam nie wiem gdzie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: