Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Missiek czy jest jakies zainteresowanie Havana ?
  2. Takie piekne szczeniorki i nic ? Nie ma chetnych ?
  3. Oprócz zbiorki na sterylke szukamy jej domu , Missiek a AFN nie dołozyłby cos moge załatwic jej sterylke za 150 zł.
  4. Missiek, moze uda mi sie załatwic cos na bazarek z przeznaczeniem na jego , hotel, dam Ci znac jak bede wiedział.
  5. Havana sie przypomina.
  6. Moze Ulka18 je wystawi ?
  7. Havana do gory, czy ona jest na allegro ?
  8. Szczeniaczki poszukuja domków.
  9. Piekne kolorowe szczeniory szukaja domu.
  10. No to przypominam wszystkim Havane.
  11. Piekna niezle ja "odpasliscie", powinni chetni stac w kolejce po nia.
  12. Szczeniaki sa pod Olkuszem u Missiek na tymczasie, Supergoga jak dom dobry to moze transport by sie znalazl.
  13. Havana czeka na dom, juz po sterylizacji.
  14. Jak tam dziewczyny sie czuja, moze ktoras ma nowy dom.
  15. Miałbym chetna pania na Sisi lub jakas kudlata mala suczke, zdjecia Sisi sie podobały tylko nie ma tu zadnego nr telefonu kontaktowego, czy ktos moglby podac jakis namiar ?
  16. Nowy dom potrzebny dla Havany.
  17. Na wypadanie włosów dobre sa witaminy Amino-biotin, albo Roboran, , Biotidex do kupienia w lecznicach wet lub dobrych sklepach zoologicznych, do tego oliwa z oliwek łyzka stołowa dziennie-kuracja przez 2 miesiace, co od zapachu zalezy od tego co je , jak bedziesz u weta niech sprawdzi czy nie ma zatkanych gruczolow okoloodbytowych.
  18. Jakie wiesci o Havanie ?
  19. Super ,ze wreszcie sie cywilizuja.
  20. Jak sie czuje Havana.
  21. Podnosze do gory potrzebvne wsparcie na hotel.
  22. Po sterylce trzeba szukac Havanie domu.
×
×
  • Create New...