Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Mysle Ulka ,ze to dobry pomysł.
  2. Oby jak najszybciej znalazly domy.
  3. Podnosze, czeka dalej na dom.
  4. Aniu Amicusy , chyba moga załatwic sterylke w przyzwoitej cenie , napisz do Mar.Gajko.
  5. Bidula tak długo czeka.
  6. Podnosze maluchy do gory.
  7. Havana czeka u Missiek na odpowiedzialny dom.
  8. Podnosze szczeniaki.
  9. prosimy o wsparcie na sterylke Niuni, hop.
  10. Wskakuj Havana na pierwsza strone.
  11. Podnosze lisiczke pomoc potrzebna.
  12. Czy któryś znalazł juz dom ?
  13. Zabieg prawdopodobnie bedzie 22 grudnia .
  14. Ulv zupełnie Cie nie rozumiem, jak masz ochote to wpadnij do Missiek i pomoz Jej przy 20 kotach i 15 psach, ktore ma tymczasie i do tego jej własne psy i koty. Missiek nie jest amatorka jesli chodzi o bezdomne zwierzeta i dobrze zna prawo. Pies ma rozcieta opuszke i po cieczce, czy miała ja zostawic na ulicy ?
  15. Podnosze Havane do góry.
  16. No to przypominam szczeniaki.
  17. Podnosze kolorowa suczke ,czeka na wsparcie.
  18. Pajunia co słychac u suczek ?
  19. Lisiczka pokazuje sie wszystkim jest poprostu słodka.
×
×
  • Create New...