Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Suczki wykastrowane, obydwie były w ciazy, koszty pokryła missieek, od tamtej pory, kastrowała jeszcze Smoczyce , Minke, Okami i psa Kropka. Napewno wsparcie by sie przydało bedzie na nastepne zwierzaki.
  2. Bardzo ważne jest dokladne oznakowanie zwierzat-KAZDEGO, bo znowu beda w tajemniczy sposob znikac( w piecu schroniskowym , zalatwione łopata, bo srodkow do eutanazji nie uzyja- trzeba sie z tego rozliczyc ).
  3. Obsługa schroniska to miejscowi, wiec raczej ciezko u nich z ludzkim podejsciem do zwierzat, dostaja pewnie pare groszy, robia co im kaza i cicho siedza , ja bym im pod opieke karalucha nawet nie dał.Jeden tylko taki tam byl co cos wiedzial o psach, ale pewnie czystki rekami pracownikow robia.
  4. Arka nigdy tam, zadnego lek. wet. nie widziałem zabierajac z tamtad psy. Tylko jasnie pani kierowniczka i pracownik jakis.Tylko ciasnota, brud, smrod i wszechogarniajace cierpienie zwierzat.....
  5. Po programie dom znalazły 3 psy, biały kudłaty, ruda kudłata suczka i , chartowata pregowana ( było widac jej głowe -dziekuje Frotce ,ze na moja prosbe ja zabrala z tej mordowni ).
  6. Kropek juz po kastracji, potrzebna osoba , ktora suczke dalamat wyciagnie ze schroniska .
  7. Jest duza szansa , ze w sobote kropek bedzie kastrowany.
  8. Ta u Missieek jest bardziej krotkowlosa, a ta na zdjeciu Ulla raczej kudłata.
  9. Nietrzymanie moczu zdarza sie u suk duzych, ale bardzo rzadko, narazie niech muszka dojdzie do siebie po sterylizacji, to pewnie malagos pomysli o Spince.
  10. ta sunia mix bernardyna była w tej umieralni juz w maju.
  11. Przylepa Milka podnosze na góre.
  12. Moze tym razem wreszcie sie uda.
  13. Perełka ma teraz na imie Figa, w piatek ma sie pojawic na szczepieniu, ponoc wlepiona w dziecko.
  14. Bangi bedzie ogloszenie w gazecie . Malawaszka ma je tam wstawic.
  15. Zdania na temat sterylizacji przed pierwsza cieczka sa podzielone,jedni to robia inni nie, ja osoboscie nie zauwazyłem jakis negatywnych nastepstw wczesnego zabiegu, no ale Malagos decyduje.
  16. Wyglada jak młoda wersja Smoczusi.
  17. Ma juz jakies ogloszenia ?
  18. Czarnulka juz po sterylizacji.
  19. To bardzo miła i przylepna suczka, wpatrzona w człowieka.
  20. Malawszka dzis bardzo zajeta w Krakowie w lecznicy z missieek, z trzema psami i 2 kotami, jednego psa zawozily do nowego domu, pewnie jak wroci to sie odezwie. 2 psy mialy zdjecia rtg i badania krwi , koty- jeden zabieg na oku, drugi badania krwi. Cierpliwosci.
  21. Głowka u niej piczerkowo-chichuachua.
×
×
  • Create New...