Sytuacja wygląda nieciekawie pseudowłaściciele chcą je gdzies na targ w Będzinie wywieżć, a do missieek maja pretensje ,że wykastrowała im sukę .......
Moja znajoma z Krakowa chciałby pomóc jakiemuś buldożkowi francuskiemu i adoptować go, nie mam czasu czytać całego wątku, z kim mogłaby sie kontaktować w tej sprawie prosze o namiary, moze być na priv.
To skręcanie głowy w trakcie ruchu w bok to po to żeby lepiej widział, przy oczopląsie jaki ma łatwiej mu wtedy ustalić pole widzenia, mój pies , który ma jedno oko jak biega tez troche skreca głowe.