Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. firanelle supraśne i tak nowocześnie upięte :lol:
  2. no i patrz my z nią po dobroci ,a fotek jak nie było tak nie ma :evil:
  3. Za słabo prosiłaś :wink:
  4. Ha ,ale się boją aż im się gatki trzęsą :lol:
  5. adin ,dwa ,tri ile bierzesz fotek za cudowne uleczenie? :lol: Co z jęzorkiem?no chyba że będzie inna część ciała........... :o :lol:
  6. Aga -super :multi: Dbsst ty to masz siłę perswazji.......... :wink: :snipersm:
  7. Adda ,co do tego krycia z dysplazją ,nie znajoma nie dała się namówić bo świadoma to osoba ,ale też się niezle zbulwersowała.Wetka młoda ok.30letnia więc powinna reprezentować cywilizowane podejście do prokreacji ,a ona tu wyjechała z tekstem ,,jak za starego pierwej" :evil:
  8. Nie dziwcie się naprawde są jeszcze tacy weci co każą 1raz pokryć sunię ,i to nawet weci młodzi/!/ Znajomej sunia ma dysplazję , 6 lat i wetka namawiała ją do pokrycia /suka ONka/ Więc :evil:
  9. NIe męcz psiny tylko ładnie poproś :niech no Szpilencja łaskawie ukaże ozorek.PLizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :lol:
  10. NIe ma ,nie ma ,a co liczyłaś na ulgi ................... :lol: I szykuj fotki w gaciach......... :wink:
  11. Alicja

    Nowy program

    Dzięki za odpowiedz ,więc nie moge przegapić ,chyba na telewizorze zawieszę kartkę :lol:
  12. Alicja

    Nowy program

    Tylko czy to nakrecone u nas czy znów Australia bądż Wielka Brytania?Nie zaglądałam jeszcze w program TV, więc pytam. :wink:
  13. Prosiemy nie dziękować tylko dorzucić jakąś słodką foteczkę Amirka :wink:
  14. Trząchaj się trząchaj dziewczyno , bo czekamy na fotki Nandusi. /dżinsy też zobaczymy? :lol: /
  15. No słodziuchna nareszcie!!!!!!!!!!!!!duża bużka dla Szpilci :buzi:
  16. To dzisiaj nie ma powieści w odcinkach? :o A ja tak się spieszyłam z pracy :-? :lol:
  17. Nati a sprawdziłaś czy piesio wogóle miał ta metrykę ,czy /tfu ,tfu przez lewe ramię/gościu cię nie naciągnął?
  18. Staff-ka stafiorki Cudowne , słodziuchne i takie takie maleńkie :angel:
  19. Trzymaj się Alaa , jutro nowy dzień może on będzie dla was szczęśliwszy. Trzeba mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze.Trzymam za was kciuki. Nie potrafię bardziej cię pocieszyć. :( Wandziu , trzymaj się psinko.
  20. No bo on robi tak ..pojawia się i znika................... :lol:
  21. No to kamień spadł mi z serca ............Ale Szpilencja słodko śpi :angel:
  22. Dbsst ja też chciałam o ogonku! :lol: Pieski robiły zawody który ogonek dłuższy :scared:
  23. Kurcze to lizak był tylko 1 ? :o A gdzie ta mała ? Szpila zjadła koleżankę !!!!!!!!!!!! :o :lol:
  24. No to masz wybaczone............. :lol: Kochany Amirek :buzi:
  25. No nareszcie ,przecież my tu już włosy z głów rwiemy ,gdzie Amir :lol: Fajne fotki spacerówki. :wink:
×
×
  • Create New...