-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/00e68e5bb5d89e4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/2c9ae10ec0d1ae16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/a31c7bf5fd423800.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/450/372a0da801e7e109.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/450/b61b3a3365bb45db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/c820071e2b484176.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/1e53b979b6b3437d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/450/d54c388e66ec3a14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/450/63549874282af443.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/450/38031660e64b0937.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/450/976ab7d63496334b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/ced2b57be787727f.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/450/71955b1acf3adbb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/99eeb9deeb0d8cff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/fee0576d83ee6ec7.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/450/b97bbfbad17dcbff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/451/2830b3d4ff285c04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/450/68b1f045f572724e.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/cd9d4701c80f33db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/321de44e0a868d48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/450/1554c2aa31e1f18c.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/4e8e7d7baf85524f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/449/6b549e5ffefa73dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/450/defe355b7e4eb283.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='maciaszek']Emocje i myśli to jeszcze pewnie długo będą. Potrzeba czasu. A niektóre na całe życie pewnie zostaną. Tylko może z czasem będą "łatwiejsze". Jesteś pewna, że nie za wcześnie przerwałaś branie leków? Czasem, z dwojga złego, lepiej się "pofaszerować" dłużej niż mieć złe dolegliwości. Stosy ciuchów rosną ;) do zapakowania , bo zapowiadają już ochłodzenie na maxa , ale mam nadzieję , ze w takim miejscu relaks będzie pełny i w jesienną pogodę :) To już życzę dobrego, udanego wypoczynku. Żeby udało się odciąć, nie myśleć, odetchnąć![/QUOTE] Kasiu brała bym , ale do operacji dostanę leki i nie chciałabym aby coś kolidowało ze sobą , już sam euthyrox cały czas biorę , było by mi łatwiej , ale i tak dużo mi dało to , bo brałam je od kwietnia do lipca .
- 78403 replies
-
Melduję kochane , ze jesteśmy , ze jeszcze żyję . Jest różnie , są momenty , że pękam , depresja może i odpuściła ale mysli zostały , emocje też , nie biore już leków , bo nie chcę bałaganić w organizmie przed zabiegiem , do tego doprowadzam znów tarczycę do pionu , po tych wszystkich przejściach . Sprawy spadkowe przekazałam siostrze , pozałatwiałam do wczoraj wszystko co sie dało , łącznie z pełnomocnictwem notarialnym dla siostry , zamówiłam pomnik dla Rodziców , powinien być gotowy na połowę października . Szpital 4 września a w poniedziałek 18 sierpnia jedziemy sie zresetować od rzeczywistości do Mikoszewa , wracamy 26 . Przerwałam L4 , bo tak nie mogłabym legalnie wyjechać , w rybnickim ZUSie nie ma zmiłuj się , żadnych ulg ani tłumaczeń. Postaram się przed wyjazdem wrzucić fotki . Zrobiłam sie cholernie sentymentalna i wszystkich mi żal , nawet dziś pisząc babeczce która miała zamówione do odbioru meble po mamie ( oddawałam za darmo ) musiałam odmówić bo ona chciała tylko częśc a znalazł się odbiorca do całości . TZ mówi , ze czym ja sie przejmuje a mi głupio było , ze wczoraj w sumie z nią rozmawiałam i choć była świadoma , ze jak znajdzie się ktoś kto całość weźmie to oddam . Śmieją sie ze mnie ze to chyba starość ;)
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Dominika , do tego Opola to ty jedziesz do Korfantowa ? -
[quote name='agutka']ooo Alicjo to udanego wypadu :)[/QUOTE] o modły o pogodę proszę ;)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
ooo dzieciaki :) Ty już wrócona z gór ? -
Jaki rozkwiecony :loveu: [url]http://oi58.tinypic.com/2eqasn7.jpg[/url] a Lejdzion zarabia grabieniem na życie :diabloti::evil_lol: My jedziemy od 18 sierpnia do Mikoszewa , proszę aby nie lało :diabloti:
-
3miesieczny łaciaty ASTus - juz w nowym domku! :)
Alicja replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina198001']Do środy mam czas na wydanie dwóch psów. Dla mniejszego znalazłam dom tymczasowy, który w ostateczności może być stałym jeśli się nic nie znajdzie. Ale pozostaje mi jeszcze dom dla Spota, od wczorajszego popołudnia siedzę dzwonie i piszę gdzie tylko się da ale nic nie znalazłam. Może tutaj znajdzie się dom chociażby tymczasowy, tylko żeby miał dach nad głową. Jedzenie dla niego dam oczywiście. jest to naprawdę bardzo pilne, taki dostałam warunek w domu :([/QUOTE] :stupid: po roku sobie przypomnialaś że masz psa do wydania ? -
Biedne te nożynki Ozzy jak był padnięty po grze w piłkę to zawsze pił wodę leżac
-
połykacz ;) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-xs0-BQDKjbY/U7cC81MqqsI/AAAAAAAAF9A/RaUDbd432SE/s639/Kopia%2520DSC_9505.JPG[/url]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Justyś , dopiero czytam :( ...aż mnie zmroziło widać macie jakiegoś ,,dobrego sąsiada ,, Cezarek walcz -
Ozzy też przesypia część nocy pod drzwiami . Ślinka mi leci na te pomidorki :) powycieraj ;)
-
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jak konik :) -
mi w zeszłym roku zabiło lawendę :( Bazylku , czekamy na ochłodzenie :cool2:
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=arial]Minęło dziś10 lat kiedy udałeś sie w podróż za Tęczowy Most .... kochamy i tęsknimy [/FONT] [FONT=arial][/FONT] -
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo bym chciała aby Aksulka dostała swojego człowieka -
Piękny PAKT :loveu:
-
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
Alicja replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
no to teraz treningi z Moniśką ;)