Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='erka'] Mag.do bardzo proszę , wstaw tu fotki ze swojego hoteliku, zobaczycie, jakie super warunki maja psiaki, a i kotki równiez:lol::lol:. [/QUOTE] Dziękuję za pozytywną opinię ;) A zdjęcia mam na razie tylko 3, bo jeszcze nie wszystko mamy dokończone. Hotelik z wybiegiem, jest na działce 1,5 ha z lasem i w otoczeniu lasów, bez sąsiadów :diabloti: , całość terenu ogrodzona: [URL="http://img15.imageshack.us/i/tnp1040233.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5457/tnp1040233.jpg[/IMG][/URL] Budynek jest nowy, ocieplony i w sezonie jesienno - zimowym ogrzewany. Są tam 4 spore boksy dla psów mniejszych i średnich. Każdy boks ma swoje wyjście na wybieg: [URL="http://img4.imageshack.us/i/tnp1040246.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4083/tnp1040246.jpg[/IMG][/URL] boksy wyglądają tak: [URL="http://img708.imageshack.us/i/tnp1040260.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3327/tnp1040260.jpg[/IMG][/URL] Będą jeszcze 2 boksy zewn. dla dużych psów, ale są dopiero w trakcie realizacji. U kotków dopiero muszę coś cyknąć ;) Mam sporo zdjęć Lenki i Precelka, który się już ośmielił i wcina suchą karmę, ale wstawię dopiero wieczorem, jak położę psy spać :diabloti:
  2. Oj, fatalne wieści. A mała rzeczywiście bardzo ujmująca...
  3. Oby Oskarek szybko doszedł do siebie :kciuki:
  4. [quote name='wilczka'][URL="http://www.facebook.com/marinka.xym"] [/URL] Prośba od opiekunki Łatka: Gdyby ktoś miał kontakt z laboratorium, które robi testy alergiczne - bardzo proszę o namiary i jakiś kontakt.[/QUOTE] Chodzi o to gdzie można zrobić testy? Ja robiłam na Koziej, a oni to wysyłają do laboratorium w Warszawie.
  5. Prześlę 50 zł. Wpłacić na konto erki?
  6. :mdleje: to już nawet takie cudne szczenięta wracają z adopcji?
  7. Trzymam kciuki za Góreczkę, oby wszystko przebiegło pomyślnie :kciuki:
  8. [quote name='Jaaga']Wiadomo, jaka przyczyna - pododermatitis:alergia+ bakterie+ grzyby. [/QUOTE] Mój pies (bullterrier) ma to samo, przez całe życie (9 lat), nawracający gronkowiec + grzyby w różnych odmianach :roll:, alergikiem też jest. U tej rasy to niestety częste. Zmiany zwykle pojawiają się właśnie między palcami, ale zdarzały się też na brzuchu, w uszach, a ostatnio na i w nosie :roll: Leczenie jest niestety trudne - już nie jestem w stanie spamiętać wszystkich specyfików, które przerabialiśmy. Natomiast ostatnio, kiedy pojawiły mu się typowe pęcherze między palcami, dostał jedynie Dicortineff - krople do oczu i uszu - zakrapiałam mu miedzy palce i rozsmarowywałam 3 x dziennie. I jestem w szoku, bo pomogło i to szybko. A byłam już przygotowana na to co zwykle - kilka tygodni na antybiotyku :roll:
  9. Zaiste powalająca logika naszych urzędników :roll:
  10. Net mi powrócił :shock: Przydałoby się nieco więcej info o tych nowych szczeniaczkach, wiek itd. Fuksika przeniosłam na dorosłe. A wiadomo co z Luną u Dudziaczka?
  11. Wow, a jaka super miejscówka mu się trafiła! :multi::loveu: Miód na serce taki widok, wygląda super. Mam nadzieję, że i kłopoty z zachowaniem się unormowały? Tanitko przekaż proszę serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla opiekunów Pascala :Rose: :loveu:
  12. Czyli z jamniczkowatego rodzeństwa tylko Pusio został? Opatkę przeniosłam na wątek dorosłych, bo ona zdaje się już skończyła rok. Są o niej jakieś nowe wieści?
  13. Witamy :) Psy kieleckie można wesprzeć wpłatami na konto: [COLOR=#ff0000] [B][SIZE=4][COLOR=navy][SIZE=3][COLOR=black]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#000000]VWBank[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][B]W tytule musi być wpisane [/B][/SIZE][COLOR=darkred][B]"psy z Kielc"[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [COLOR=#ff0000] [COLOR=#000000]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/COLOR] [COLOR=#000000]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/COLOR] [COLOR=#000000]14-100 OSTRÓDA[/COLOR] [/COLOR] A więcej informacji o psach kieleckich znajdziesz na naszym wątku ogólnym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-prosimy-o-1-dla-ps%C3%B3w-z-Kielc%21-info-str.1"]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-Kielce-prosimy-o-1-dla-ps%C3%B3w-z-Kielc!-info-str.1[/URL] Dzięki za zainteresowanie :)
  14. [INDENT] [B][FONT=Courier New][SIZE=5][COLOR=#ff0000]*** Prosimy o przekazanie 1% podatku na psy z Kielc *** [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][COLOR=blue]Psiaki ratowane przez kieleckich dogomaniaków są karmione, leczone, ogłaszane, transportowane, utrzymywane w DT i hotelach, wyłącznie z pieniędzy, które uda nam się zebrać wśród Dogomaniaków i wolontariuszy - nie mamy żadnych innych dotacji. Dlatego nieustannie bardzo prosimy o pomoc finansową![/COLOR][/B] [LEFT] [/LEFT] [SIZE=3] [B][COLOR=darkgreen]Aby przekazać 1% podatku na rzecz kieleckich zwierzaków, w formularzu PIT należy wpisać:[/COLOR][/B][/SIZE] [CENTER][SIZE=3]nazwa fundacji:[/SIZE][B][SIZE=3] [COLOR=red]Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3]KRS:[/SIZE][B][SIZE=3] [COLOR=navy][COLOR=red]0000 264 523 [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3]informacje dodatkowe:[/SIZE][B][SIZE=3] [COLOR=red]"psy z Kielc"[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]Dopisek[COLOR=red] "psy z Kielc" [/COLOR]jest bardzo ważny, aby pieniądze trafiły konkretnie do psów kieleckich![/B] [COLOR=darkgreen][B]Z góry serdecznie dziękujemy :smile:.[/B][/COLOR] [/INDENT]
  15. Czyli można powiedzieć, że Paskal jest w stałym domu tymczasowym :lol:
  16. No właśnie, zapadły jakieś decyzje? :)
  17. Bardzo przykro, że tak się skończyło... :-(:-(:-(
  18. Podniosę, może jeszcze ktoś z Katowic zauważy...
  19. To było zgłoszenie o suni collie: 26.12 - Linssi pisała: [I]Eruane na fb napisala:[/I] [I]"W okolicach Nowin, przestraszył się wystrzałów i uciekł owczarek collie. Psiak nie mieszka w tych okolicach, przyjechał w odwiedziny, nie zna terenu. W tej chwili trwaja intensywne poszukiwania. Każdego, kto zauważy psa, proszę o zawiadomienie właściciela te. 531 414 565. Z góry dziękuję za przekazanie informacji dalej."[/I] a potem andzia: [I]To sunia colie 8-mies. tricolorka:-( dzisiaj rano pani dzwoniła do mnie:-( porozwieszali plakaty, poradziłam jeszcze radio i echo dnia...sunia ma obrożę z nr telefonu [/I] Ale potem było info, że właściciele sunię odnaleźli, no ale może to sprawdzić na wszelki wypadek.
  20. Coś tak właśnie czułam od jakiegoś czasu :cool3: :lol: Ale czekam z radością na oficjalny komunikat ;)
  21. Oj, to ja też zmieniam opis Teri na ogólnym, bo nie pokrywa się z rzeczywistością :shock:
  22. Petycję znalazłam też tu: [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6148[/URL]
  23. [quote name='erka']Nie wiem, co sie stało, dastałam ten link na maila i otwierał się, a teraz nie. To w sprawie tych zwyrodnialców, którzy ciągnęli huskiego za samochodem, aż urwała mu się głowa/aż nie mogę o tym pisać/.[/QUOTE] Tu jest ta sama petycja na innej stronie. Na tamtej podobno serwer padł z przeciążenia. Podpiszcie proszę: [url]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6148[/url]
×
×
  • Create New...