-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/64871445.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9700/64871445.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Juki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/tn25l.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6487/tn25l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/tn26.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4906/tn26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/tn30v.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1518/tn30v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/tn27f.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/507/tn27f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/tn17.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1322/tn17.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To jeszcze kociska. Mila: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/tn31.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9720/tn31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/tn21.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5034/tn21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/580/tn22w.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5125/tn22w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/tn23s.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9190/tn23s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/tn28u.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9240/tn28u.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/tn7x.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5348/tn7x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/tn8u.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8443/tn8u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/tn9o.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/357/tn9o.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Heban, już bezjajeczny ;): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/tn10ca.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/369/tn10ca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/tn1gq.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9131/tn1gq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/863/tn2s.jpg/"][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/5480/tn2s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/tn3d.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1981/tn3d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/tn6z.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9883/tn6z.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Państwo przestraszyli się, jak Lenka zaszczekała, bo "ona ma w pyszczku coś z.... rottweilera..." :mdleje::mdleje: A Lenka ucieszyła się z powrotu :eviltong: Jest jeszcze w zanadrzu ta Pani, która ma wrócić z urlopu 11.07, a jak nie, to trzeba dalej ogłaszać tego agresora :cool3: To jeszcze kilka fotek z "ostatniego" wspólnego spaceru ;): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/tn1df.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3325/tn1df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/tn2a.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8359/tn2a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/684/tn6dg.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7316/tn6dg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/19760522.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6680/19760522.jpg[/IMG][/URL] Jozin z bazin: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/34/tnlena.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/525/tnlena.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia, jeśli chodzi o Reksia, to ja bym go proponowała albo do bloku, albo do domu, gdzie nie ma wymuskanego ogrodu, bo kopie doły-giganty :diabloti: No i bez drugiego samca, z suczką jak najbardziej - z Lenką super się kumplowali i teraz pewnie będzie mu jej brakowało. Mnie też będzie brakowało Lenki - była pierwszą mieszkanką hoteliku - sentyment do niej na zawsze mi pozostanie... Ale trafiła bardzo dobrze, na pewno będzie w nowym domu oczkiem w głowie. Rodzina jest duża, jest babcia, która zawsze jest w domu, więc sama nigdy nie będzie zostawać. Ostatni wspólny spacerek ... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/len1.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6546/len1.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg'] poza tym pies skacze przez oglrodzenie, wiec to tez nie dziala na jego korzysc...[/QUOTE] I właśnie takich niespodzianek się obawiałam - wokół mnie są setki hektarów lasów... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Mag.do, nic o nim nie wiadomo. :( Przez wycofanego psa, z ktorym nie ma kontaktu rozumiem to, ze nie reaguje w ogole na ludzi. Mimo wolania, mowienia do niego nawet na nas nie spojrzal, tylko uciekal przed siebie. Nie potrafie o nim nic wiecej powiedziec. Moze sie okazac zupelnie normalnym psem po zlapaniu, tak jak Ben. Jeśli Mag.da zdecyduje, ze nie wezmie donka, to musimy szukac dla niego czegos innego. Hotel u Jamora bylby idealny, bo on szkoli tez psy. Moze gdyby DOnek okazal sie normalnym psem, to moznaby go wtedy przeniesc do mag.dy?[/QUOTE] Linssi, ja wiem, że może być, jak z Benem i oby tak było. Tylko obawiam się tej gorszej wersji, którą jednak trzeba brać pod uwagę - gdyby okazało się, że on, choćby ze strachu, reaguje agresją, albo jest tak przerażony, że nie da się go wypuścić z kojca, bo potem do niego nie wróci, albo będzie szalał w tym kojcu, próbując się za wszelką cenę wydostać?... Co z nim wtedy zrobić? To jednak jest duży pies z nieznaną przeszłością, a ja żadnym szkoleniowcem, ani innym specem nie jestem... A mam teraz w hoteliku 7 psów (na 5 boksów), z czego 5 to samce (!) plus moje 3 też samce, więc siwy dym... Jakby jeszcze DONek miał okazać się problemowy, to byłoby już dla mnie za dużo... Dobrze byłoby, gdyby tak jak piszesz, była możliwość gdzieś go umieścić, choć na trochę i zobaczyć, co to za typek... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Heban ma sierść w kiepskim stanie, matową, zrudziałą i miejscami "powygryzaną" i nie bardzo się go da wyczesać, tak go tylko przylizałam trochę ;) [quote name='Linssi']Co do DONka od divii_gg, to dopoki nie bedziemy miec zaklepanego hotelu z kojcem, to nie ma sie co podejmowac lapania. Bo co z nim zrobimy? [B]przy tak wycofanym psie, z ktorym nie ma zadnego kontaktu[/B], hotel domowy raczej odpada.[/QUOTE] Dziewczyny, ale co to znaczy, że nie ma z nim żadnego kontaktu? Co w ogóle o nim wiadomo? Czy istnieje takie niebezpieczeństwo, że po wybudzeniu z sedalinu on w ogóle nie pozwoli do siebie podejść, bo okaże się totalnie dzikim, albo agresywnym psem? Bo to byłby megaproblem... Bo ja nie mam kojca typu - ogrodzony kawałek terenu z budą - w którym taki pies mógłby sobie dłużej pomieszkać, nawet bez wychodzenia z niego, dopóki się nie oswoi. Ja mam tylko taki boks 2x3m, z drewnianą podłogą i od pierwszego dnia muszę psa z niego wypuszczać, a on potem musi do niego dobrowolnie wrócić i pozwolić mi się w nim zamknąć... Od pozostałych psów, gdyby okazał się agresorem, też go całkowicie nie odseparuję, bo boks stoi na wspólnym wybiegu i reszta psów ma do niego dostęp, a nie mogę wszystkich trzymać w zamknięciu... Bardzo zdziczały lub agresywny pies nie mógłby u mnie zostać... :shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/863/boks.jpg/"] [/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj cały dzień ciemno i ponuro, to warunki na zdjęcia kiepskie - tylko takie mam: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/802/33063871.jpg/"][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5264/33063871.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/49154480.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1108/49154480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/75605662.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/604/75605662.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/83724425.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2469/83724425.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No jasne, że labkiem, to on nie jest ;) Kundello po prostu, ale do ogłoszeń, jako wabik można coś napisać o labku. Może i z wyżła coś ma - ten kolorek na piersi i na łapkach, to właśnie taki wyżłowaty. A ta przednia łapka, to chyba tylko tak na zdjęciu dziwnie wyszła - aż sprawdzę, bo nie zauważyłam, żeby coś było z nią nie tak. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Może nie widać tego na zdjęciach, ale on jest psem dosyć korpulentnym, masywnym, jeśli już go do jakiejś rasy porównywać, to chyba jednak ten labek najbardziej. Tu może lepiej widać sylwetkę: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/tnl6.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/1181/tnl6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/tnl5.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8031/tnl5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/tnl4.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6664/tnl4.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia czarnego (jakieś propozycje imienia?) na razie mam takie beznadziejne - ciężko go uchwycić, bo biega z nosem przy ziemi i prawie się nie zatrzymuje, a poza tym leje u nas od rana. To tylko tak, żeby było wiadomo o kim mowa: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/tnlx.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/381/tnlx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/717/tnl1.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3118/tnl1.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jakiś wysyp tych ON-ków, faktycznie :shake: Chociaż od Orlena mam dobre wieści :) Orlen, to teraz Lakuś :p Wszystko u niego w porządku - trzyma się domowników, wchodzi bez obaw do domu, jak rozmawiałam z Panią, to leżał rozciągnięty na podłodze w kuchni :loveu: Spodobał się całej rodzinie - chyba był jakiś zjazd rodzinny z okazji jego przyjazdu :lol:. Myślę, że świetnie trafił. Pani obiecała, że przyśle jakieś fotki, jak już się psisko bardziej zadomowi. No, a ja jechałam sobie dziś przez las, deszcz, burza, a tu na pobocze wylatują dwa szczeniaki - przemoknięte, zziębnięte - szkieleciki :-(. Dokładnie w tym samym miejscu, gdzie znaleźliśmy kiedyś Taro. Nie wiem, czy to jakiś punkt wyrzutowy, czy co :shake: No i cóż, zaczęłam polować na maluchy - otwarty teren, lasy, one nieufne więc nie było łatwo. Jednego jakoś udało mi się złapać, ale drugi za nic nie chciał się zbliżyć. No więc ściągnęłam TZ-ta z kiełbasą i w końcu się udało. No i są - dwa pieski, masakrycznie zapchlone, wychudzone, pewnie zarobaczone. Zdjęcia zaraz po przyjeździe, jeszcze mokre: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/tnp1050889.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8250/tnp1050889.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/p1050888x.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3194/p1050888x.jpg[/IMG][/URL] To ten, którego złapałam pierwszego - jest trochę większy od brata i spokojniejszy: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/tnp1050885.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/406/tnp1050885.jpg[/IMG][/URL] A tu wreszcie sucho i ciepło: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/tnp1050894.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9581/tnp1050894.jpg[/IMG][/URL] Psiaki padły i śpią. Zaaplikowałam im Fiprex, to chociaż z tymi pchłami im już ulży. Na zdjęciach tego nie widać, ale są na prawdę bardzo chude - kosteczki obleczone skórą :shake: [URL="http://imageshack.us"][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przyjechała po niego ta "właściwa" Pani z dorosłą córką i chyba zięciem, albo synem - nie pytałam. Ale nie wiem, czy mieszkają razem, czy osobno - może erka wie coś więcej. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O wyrozumiałość i cierpliwość Państwa raczej się nie obawiam, bo mieli wcześniej ON-ka znajdę, który był dość problemowy (agresor do ludzi i zdrowotnie też z problemami) więc Orlen w porównaniu wypada lepiej :evil_lol: Jedynie obawiam się, żeby w tych pierwszych dniach, zanim się zżyje z rodziną nie próbował np. powrotu "do domu" :roll: Przykazałam, żeby absolutnie na razie nie zostawał sam w ogrodzie. Pojechał ze swoją ukochaną piłką więc może się nią zajmie i głupotki mu nie będą przychodzić do łebka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Orlen pojechał, już powinni być na miejscu. Rodzinka na prawdę fajna mu się trafiła ;) Żeby tylko on nie odstawiał jakichś numerków, to będzie dobrze :p -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O matko, biedny pies :shake: Też grosz dorzucę, jak już coś będzie wiadomo... Wstawiłam Pitusia na 1 str., tekścik taki krótki, może ktoś coś poprawi, dopisze, żeby był dobry do ogłoszeń. Bardzo proszę o wpisanie go do kolejki ogłoszeniowej :lol: -
Dorzucam jeszcze kilka fotek Reksia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/tn9.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8610/tn9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/tn8vg.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/111/tn8vg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/tn7fm.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5006/tn7fm.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I Lenka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/tn5l.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8964/tn5l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tn6c.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4715/tn6c.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To miejsce u Orlena jeszcze nie zarosło, ale skóra jest już zdrowa, nic się nie dzieje. Myślę, że to jakaś incydentalna sprawa była, bo dalej je, to co jadł, kawałek kiełbaski też czasem dostał i gryzaki różne suszone i nic się nie działo. Może faktycznie coś go użarło. A tymczasem jeszcze kilka fotek Pitusia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/tn1w.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7116/tn1w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/tn2fk.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5687/tn2fk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/tn3e.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4420/tn3e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/tn4j.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/210/tn4j.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O dziwo szwy jeszcze trzymają :cool3: Ale ewidentnie lizał, bo wokół zaczerwienione. Pojawił się też obrzęk, ale to się zdarza i powinno samo ustąpić. Dostaje antybiotyk i psikamy środkiem, który działa antybakteryjnie i przeciwświądowo, więc jeśli tylko nie rozpruje szwów, to powinno być ok. A tak poza tym, to Orlen w ostatnim tygodniu zrobił się jakiś taki bardziej kontaktowy - wcześniej był trochę wycofany, nie do końca ufny, jakby trochę w innym świecie. A teraz zwraca większą uwagę na nas, cieszy się, pędzi galopem na wołanie :loveu: - takie fajne psisko się z niego zrobiło. A tu znowu czeka go zmiana - domek przeszedł pomyślnie rozmowę i jeśli nic się nie wydarzy, to w niedzielę Orlen zmienia adres zamieszkania :)