-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Dziewczyny już w drodze ;) Mam nadzieję, że spokojnie dotrą. Zula powinna być grzeczna, a małe są razem w jednym transporterku, to pewnie im raźniej. Tak, Divia, dokładnie 28,50 karma i 12 zł Fiprex S. Wetka w wypisie napisała, że ok. 10 ml sedalinu dostała, ale to chyba niemożliwe - nie wiem skąd dostała takie info.
-
Lola przespała noc spokojnie - rano obudziło mnie jej szczekanie - chyba już lepiej się czuje. W klatce da się pogłaskać, nie kuli się przy dotyku, nie warczy, nie gryzie. Jeszcze nie merda ogonkiem, ale patrzy z zaciekawieniem, jak przychodzę do niej. Ale mam wrażenie, że gdyby tylko nadarzyła się okazja, to może podjąć próbę zwiania, bo strzela oczkami na boki i obczaja możliwości :roll: Natomiast Szpilka już się rozkręciła na dobre - wita mnie podskokami, merdaniem ogonka i popiskiwaniem z radości :) Od wczoraj zastaję ją [U]na[/U] transporterku - bo przecież z góry lepiej widać :razz: Wdrapanie się na łóżko to dla niej pikuś. Misie morduje z wielkim zacięciem i warkotem, gryzie mi palce, łapie za rękawy -taki mały czorcik z niej wychodzi :loveu: Savahna - Szpilka ma 3 m-ce, jest znana data jej urodzenia ;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i kicia jeszcze długo czeka, a gotowa do domku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak już w parach, to jeszcze Novi z Toscą: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/47965480.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6444/47965480.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze sama Tosca - chyba się zmieniła trochę - zgubiła dłuższą sierść i nie ma już takiej grzywy: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/92065316.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8437/92065316.jpg[/IMG][/URL] dla porównania: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/tn26.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4906/tn26.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/tn13h.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6557/tn13h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/tn14s.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/879/tn14s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tn15.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8313/tn15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/695/tn16i.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/497/tn16i.jpg[/IMG][/URL] z kumpelą ulubioną: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/12294483.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2584/12294483.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Korgasek jeszcze: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/tn1oj.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9626/tn1oj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/tn2r.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8043/tn2r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/tn3k.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6344/tn3k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/tn4x.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8144/tn4x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/tn12p.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2842/tn12p.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Novi: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/97997237.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2333/97997237.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/46753825.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1769/46753825.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/12001586.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6861/12001586.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/84896573.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6017/84896573.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/15508275.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1918/15508275.jpg[/IMG][/URL] Z Zulą: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/63951608.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8329/63951608.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/tn44.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/323/tn44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/tn43.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8577/tn43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/tn45m.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7868/tn45m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/tn46.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/439/tn46.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To te sunie - wstawię je na 1, ale najpierw muszę zmniejszyć zdjęcia, bo za duże: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-OG%C5%81OSZENIA-i-pomoc-finansow%C4%85-D%C5%81UG%21%21%21-info-str.1?p=17828746&viewfull=1#post17828746"]http://www.dogomania.pl/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-OG%C5%81OSZENIA-i-pomoc-finansow%C4%85-D%C5%81UG!!!-info-str.1?p=17828746&viewfull=1#post17828746[/URL] [quote name='erka'] Czyli jutro do Katowic pojedzie Lola ze Szpilką i Zula, bo właśnie dzisiaj zadzwoniła pani, która twierdzi,że zakochała się od pierwszego wejrzenia w Zuli:). [/QUOTE] A ja właśnie dzisiaj robiłam jej nowe zdjęcia do ogłoszeń :eviltong: To chociaż jedno wstawię :errrr: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/53048658.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/786/53048658.jpg[/IMG][/URL] A teraz Sonia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/59653973.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8320/59653973.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/45250468.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9184/45250468.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/tn38.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5334/tn38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/tn40w.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1609/tn40w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/tn42w.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3783/tn42w.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lola przyjechała - oszołomiona, przestraszona, ale dała się pogłaskać. Nie może być dziś ze Szpilką, bo w lecznicy została spryskana przeciw pchłom, których miała masę i mała nie powinna tego lizać. Dlatego noc spędzi w klatce - będzie miała cieplutko i bezpiecznie, bo tego jej teraz trzeba. Mam nadzieję, ze do jutra już lepiej się poczuje. Zdjęcia tylko poglądowe: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/73048953.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6392/73048953.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/67408420.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/703/67408420.jpg[/IMG][/URL] W swoim lokum: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/46150419.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8535/46150419.jpg[/IMG][/URL] -
[INDENT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/tn37.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/355/tn37.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/207/tn38.jpg/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5334/tn38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/tn41c.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/981/tn41c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/tn44i.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3272/tn44i.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
[INDENT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tn25l.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6487/tn25l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/tn29.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8973/tn29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/tn30.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9297/tn30.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/tn31o.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5007/tn31o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/tn35.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8310/tn35.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
To ja jeszcze dorzucę zdjęć ;) Przydałaby się zmasowana akcja ogłoszeniowa, taka słodzinka nie powinna długo szukać domu ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/tn23v.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9692/tn23v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/tn17g.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4008/tn17g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/tn18r.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1442/tn18r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/tn20m.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2752/tn20m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/207/tn21d.jpg/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9664/tn21d.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/tn37.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/355/tn37.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/207/tn38.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5334/tn38.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/tn41c.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/981/tn41c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/tn44i.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3272/tn44i.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/98/tn25l.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6487/tn25l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/tn29.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8973/tn29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/tn30.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9297/tn30.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/tn31o.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5007/tn31o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/tn35.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8310/tn35.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę Szpilki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/tn23v.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9692/tn23v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/tn17g.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4008/tn17g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/tn18r.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1442/tn18r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/tn20m.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2752/tn20m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/207/tn21d.jpg/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9664/tn21d.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja nie umiem dokładnie ocenić, jaka ona będzie docelowo, ale raczej spora. Filip ma ok.8 mies., waży ok. 16 kg i wetka oceniła go docelowo na ok. 22 kg. Sonia już teraz jest ciut wyższa i dłuższa od Filipa, a ma 5 mies., czyli docelowo może ze 30 chyba mieć? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Ogłaszam Zulę na śląsk... [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ZULA-mloda-lagodna-sterylizowana-suczka-mix-owcz-szkocki-collie-W0QQAdIdZ323606705[/URL] [U]Mag.da [/U]wiem ,że ona ma sporo fotek, ale jakby Ci się przewinęła koło aparatu to możesz jej jeszcze cyknąc przed ewentualnym wyjazdem do ewelki? Poogłaszałoby się na kilka rejonów w krótrkicvh odstępach czasowych ze zmienionym tekstem i różnymi fotami, to nie będzie wywalać duplikatów....:p[/QUOTE] Jeśli tylko przestanie padać, to jej coś cyknę, bo na razie ciemno i mokro i nic nie wyjdzie. Właśnie zamierzałam dzisiaj znowu próbować obfocić Sonię, no ale pogoda nie sprzyja zupełnie :shake: A z Sonią jest taki problem, że bez smyczy nie można jej nijak uchwycić, a smycz ją paraliżuje i zamiera w różnych dziwnych pozach. Wstawię to co mam, bo lepszy rydz niż nic, a jak przestanie lać, to będę dalej na nią polować. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/412/42189319.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9899/42189319.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/43548405.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8676/43548405.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/87/35357421.jpg/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8391/35357421.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/522/26171549.jpg/"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9994/26171549.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/18878273.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3412/18878273.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/171/25715539.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2668/25715539.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/43087493.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/629/43087493.jpg[/IMG][/URL] Zaraz ją wstawię na 1 str. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, Jago, mówiła mi erka o sytuacji i bardzo się cieszę, że z Mamą już dobrze :) No i że mała może jechać, bo u mnie w kociarni, to takie awaryjne rozwiązanie na kilka dni, a na dłuższą metę, to niedobrze by było, bo ona tam sporo musi siedzieć sama, a powinna się socjalizować. Mała jeszcze się trochę boi, ale na kolankach siedzi spokojnie i nawet przysypia - nie panikuje, nie ucieka więc nie jest źle ;) Pchły niestety ma i to sporo - te wyłysienia za uszami i po bokach szyi to od drapania - tam najbardziej się drapie. Najchętniej to już dziś bym ją odpchliła, bo aż mnie wszystko swędzi, jak patrzę na to jej drapanie się. No ale jakby jej miało zaszkodzić, to może jakoś te dwa dni jeszcze wytrzyma. Łapki wydają się duże chyba przez te białe skarpetki :lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/tn14z.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7018/tn14z.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, mam, zaraz będę robić ;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest Filipowy pakiecik - ostatnia szansa dla gamonia :diabloti: [quote name='ewes']Dla Filipa :) [FONT=Calibri]1. [/FONT][URL]http://tablica.pl/oferta/zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies-IDpaVL.html[/URL] [FONT=Calibri]2. [/FONT][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=87032[/URL] [FONT=Calibri]3. [/FONT][URL]http://www.neeon.pl/189415-zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies.html[/URL] [FONT=Calibri]4. [/FONT][URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] -> „serwis tymczasowo nieczynny” zrobię później [FONT=Calibri]5. [/FONT][URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/162454.html[/URL] [FONT=Calibri]6. [/FONT][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies,49997[/URL] [FONT=Calibri]7. [/FONT][URL]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Zdrowy_zaszczepiony_sredni_piesek_8_mies_-18-119-348224[/URL] [FONT=Calibri]8. [/FONT][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1_Psy/34_Wielorasowe/19504_Zdrowy_zaszczepiony_redni_piesek_8_mies_.html[/URL] [FONT=Calibri]9. [/FONT][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/77392/Zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek---8-mies/[/URL] [FONT=Calibri]10. [/FONT][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies-W0QQAdIdZ322944237[/URL] [FONT=Calibri]11. [/FONT][URL]http://www.petworld.pl/[/URL] -> link aktywacyjny na mailu [FONT=Calibri]12. [/FONT][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,41334,Lw==.html[/URL] [FONT=Calibri]13. [/FONT][URL]http://kielce.olx.pl/item_page.php?Id=265396460&ts=1318885544[/URL] [FONT=Calibri]14. [/FONT][URL]http://www.eoferty.com.pl/zdrowy_zaszczepiony_sredni_piesek_8_mies_266136.html[/URL] [FONT=Calibri]15. [/FONT][URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] -> link aktywacyjny na mailu [FONT=Calibri]16. [/FONT][URL]http://www.pineska.pl/[/URL] -> link aktywacyjny na mailu [FONT=Calibri]17. [/FONT][URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/38014.html[/URL] [FONT=Calibri]18. [/FONT][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=29645&n=Zdrowy,-zaszczepiony,-sredni-piesek---8-mies[/URL] -> czeka na moderatora [FONT=Calibri]19. [/FONT][URL]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies,idff7464jh21920.html[/URL] [FONT=Calibri]20. [/FONT][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2074692-zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies/[/URL] [FONT=Calibri]21. [/FONT][URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=82330[/URL] [FONT=Calibri]22. [/FONT][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1763122524/kielce-Zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies.html[/URL] [FONT=Calibri]23. [/FONT][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=6225291&cid=1558[/URL] [FONT=Calibri]24. [/FONT][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-300292.html[/URL] [FONT=Calibri]25. [/FONT][URL]http://kielce.lento.pl/zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8,181490.html[/URL] [FONT=Calibri]26. [/FONT][URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=188480&catid=26&Itemid=11[/URL] [FONT=Calibri]27. [/FONT][URL]http://przyklej24.pl/[/URL] -> czeka na moderatora [FONT=Calibri]28. [/FONT][URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Zdrowy_zaszczepiony_sredni_piesek_-_8_mies._4591.html[/URL] [FONT=Calibri]29. [/FONT][URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/194251-zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies--oferta/[/URL] [FONT=Calibri]30. [/FONT][URL]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/zdrowy_zaszczepiony_sredni_piesek__8_mies_347444_13340.html[/URL] [FONT=Calibri]31. [/FONT][URL]http://owi.pl/ogloszenie/Zdrowy_zaszczepiony_sredni_piesek_-_8_mies.,460978[/URL] [FONT=Calibri]32. [/FONT][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/29241/zdrowy_-zaszczepiony_-sredni-piesek---8-mies_/[/URL] [FONT=Calibri]33. [/FONT][URL]http://adoptujemy.pl/[/URL] -> czeka na moderatora [FONT=Calibri]34. [/FONT][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=46488[/URL] [FONT=Calibri]35. [/FONT][URL]http://przylepa.pl/detail.php?id=4233[/URL] [FONT=Calibri]36. [/FONT][URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,zdrowy_zaszczepiony_sredni_piese,39327.html[/URL] [FONT=Calibri]37. [/FONT][URL]http://kielce.freecf.pl/zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies_a49581[/URL] [FONT=Calibri]38. [/FONT][URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art23197,zdrowy-zaszczepiony-sredni-piesek-8-mies-.html[/URL] [FONT=Calibri]39. [/FONT][URL]http://www.wywerna.pl/[/URL] -> link aktywacyjny na mailu [FONT=Calibri]40. [/FONT][URL]http://www.cret.pl/node/170267[/URL][/QUOTE] Te linki aktywacyjne, to chyba do Ciebie przyjdą erko, to aktywuj proszę ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja mam w domu tylko Fiprex S w pipetce właśnie. A wetka mówiła, że w ogóle takiego malucha pipetką nie traktować, czy nie jednocześnie z odrobaczeniem? Dzisiaj złapałam na niej dwa tłuste pchliska, zobaczę, czy jeszcze coś będzie i najwyżej po kilku dniach od odrobaczenia trzeba ją będzie odpchlić. Jedno oczko jej łzawi, przemyję rumiankiem, zobaczymy, czy pomoże. Co do wieku - też tak dokładnie nie umiem określić - brakuje jej jednego górnego kiełka, więc chyba zaczyna wymieniać ząbki, czyli może faktycznie ok. 3 m-ce ma. Mała waży 2,5 kg - tradycyjnie na zdjęciach chyba wygląda na wiekszą. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/tn10f.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9385/tn10f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/tn11cw.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5745/tn11cw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/tn12r.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5360/tn12r.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Linssi, wstawiłam Korgiego na 1. Malutka Szpilka jeszcze wystraszona, ale już z coraz bardziej zainteresowana otoczeniem. Gosiu, czy Ty ją zdążyłaś wczoraj odpchlić? Bo jeszcze znalazłam na niej pchły i nie wiem, czy to niedobitki jakieś, czy nie była odpchlona? Za uszkami i pod szyjką ma wyłysienia, być może to właśnie od pcheł. Dziś dostała pierwszą porcję Drontalu junior na odrobaczenie, jutro powtórka. Do zdjęć jeszcze nie ma ochoty pozować, zaraz ucieka w najciemniejszy kącik, jaki znajdzie i po zdjęciach ;) No, ale takie wstępne wstawiam: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/tn8v.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9590/tn8v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/684/tn1up.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4540/tn1up.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/tn4o.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/249/tn4o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/tn5q.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7673/tn5q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/tn9.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/8610/tn9.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Divia[/B], gdyby mamuśkę udało się złapać, a transport na weekend nie wypalił, to będzie mogła poczekać chwilę u mnie. Linssi pisała, że na początku tyg. jedzie do Krakowa, może udałoby się to połączyć? [B]Erko[/B], szczeniorka u mnie. Musiałam ją dać do kociarni, bo bez mamy nie może być sama w budzie, w dużym kojcu - to maleństwo. [B]Zuzka[/B], Korgi nie jest alpinistą - to ciężki, krępy psiak na króciutkich, krzywych, jamniczych łapkach. Jakoś nie mogę go sobie wyobrazić, jak śmiga górą przez ogrodzenie. A druga sprawa - gdyby wcześniej wykazywał takie tendencje, to byłaby to pierwsza rzecz o jakiej poinformowany zostałby adoptujący - dla dobra psa przede wszystkim. Korgi niespecjalnie dogadał się z psem rezydentem i myślę, że to jest główny powód jego oddania, a facetowi jest głupio się przyznać, bo był bardzo pewny siebie, jak uprzedzałam, że może być różnie z dwoma dorosłymi samcami. Twierdził, że sobie poradzi, bo ma doświadczenie :cool3: