-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Niestety mimo prześwietlenia całej juz łapki, weci nie potrafia postawic diagnozy. Na pewno nie ma żadnych złamań, nie ma też ewidentnego zerwania więzadła, choc do konca nie da się tego wykluczyć, ale na zdjęciach nie wyszło. Czyli dalej jestesmy w punkcie wyjścia, pies dalej kuleje...[/QUOTE] Aksa nawet nie tyle kuleje, co chodzi na 3 łapach. Rzadko kiedy obciąża tę jedną łapkę. Tak to wygląda: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/15802009.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9442/15802009.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/33035021.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6914/33035021.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/91159063.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4086/91159063.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Kuwety cztery, a koty trzy... hmm :roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wobec powyższego, uważam, że mała Sabulina - Giganciara jest psem w pełni adopcyjnym. Należy tylko znaleźć jej właściciela preferującego styl dołkowy :-P -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
No chyba, że siedzi na najwyższej gałęzi, to mogłam nie zauważyć :icon_roc: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saba jest bardzo fajna rzeczywiście i z wyglądu i z charakteru - przyjazna, ufna, grzeczna. Świetnie odnalazła się w stadzie, nie ma zatargów z żadną sunią, nawet mini-Saba już nie szczerzy na nią zębów ;) Jest posłuszna, na spacerach się pilnuje, przychodzi na wołanie. Chyba faktycznie ma coś z malamuta, przynajmniej sierść - cieplutka, milutka i puchata ;) Jedyny problem z Sabą to taki, że nie chce wchodzić do budy. Do kojca też pierwszy raz musiałam ją wnieść, ale teraz już na smaczki wejdzie. Do budy też ją wsadziłam wczoraj, nawrzucałam kiełbaski, ale poleżała tylko chwilę, dopóki zasłaniałam jej wyjście - jak tylko wstałam, to wystrzeliła jak z procy :diabloti: Do budynku też nie wejdzie, zostaje na progu. No, ale nie ma się co dziwić, skoro do tej pory mieszkała pod chmurką. Może się powoli nauczy. W kojcu przynajmniej ma zadaszenie, drewnianą podłogę i rozłożony kożuch więc nie śpi na ziemi. W książeczce ma napisane, że urodziła się w Boże Ciało, czyli 23.06. dołkowe mam jeszcze takie :evil_lol:: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/28835475.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5983/28835475.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
i burasek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/38845556.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7686/38845556.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/98127569.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4744/98127569.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/46972222.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/757/46972222.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/94018640.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7434/94018640.jpg[/IMG][/URL] U kotów, po jednym dniu, jakiegoś spektakularnego przełomu nie ma ;), ale jak wchodzę, to już nie uciekają od razu po dziurach, tylko siedzą i obserwują mnie uważnie, dopiero, jak podejdę za blisko to uciekają ;) Nie siedzą cały czas w budce, zastaję je w rożnych miejscach, ale na suficie już nie bywają :lol: Zjadły karmę zarówno suchą, jak i puszkową i na szczęście załapały o co chodzi z kuwetami ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/36301482.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/6656/36301482.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/217/67526851.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2805/67526851.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze koty: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/95023692.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6351/95023692.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/72453755.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8531/72453755.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/29609312.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3333/29609312.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/73455131.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1210/73455131.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/97116069.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2607/97116069.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/35020107.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8061/35020107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/37549368.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8178/37549368.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/23350575.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6159/23350575.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/35663356.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3828/35663356.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/85014225.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/705/85014225.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/95749832.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/733/95749832.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/66851647.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1052/66851647.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/91378586.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8360/91378586.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/401/20274840.jpg/"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/274/20274840.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/91938685.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4769/91938685.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/29931810.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4337/29931810.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/91315435.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/2584/91315435.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saba: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/29744758.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6117/29744758.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/51194772.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1667/51194772.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/33581415.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5590/33581415.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/31639770.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3491/31639770.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/47650548.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2277/47650548.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ostatnio zastałam je w takim układzie, jak na ostatnich 3 zdjęciach - jeden szaraczek z buraskiem w budce, a drugi szaraczek na budce ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/42081110.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9793/42081110.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/96584337.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2896/96584337.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/32406850.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4100/32406850.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/403/62973440.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1283/62973440.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/713/42979927.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5617/42979927.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale ładnie się Irgula prezentuje na zdjęciach :) Ona nawet umie chodzić na smyczy, tylko nie zawsze i nie z każdym chce iść ;) Jak nabierze do kogoś zaufania, to i na smyczy pójdzie - zdecydowanie lepiej w szelkach niż w obroży. Dzikie dziki bengalskie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/85/64567007n.jpg/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3206/64567007n.jpg[/IMG][/URL] Dwa są takie stalowo szare, a jeden bardziej bury i on jest najmniejszy. Niestety płeć kociaków na razie nieznana. Póki co, jak tylko słyszą, że nadchodzę, to uciekają do budki. burasek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/44627119.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8727/44627119.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/861/48559691.jpg/"][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/9499/48559691.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/53581162.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6809/53581162.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/81265466.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2348/81265466.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnięty małpiszon pozdrawia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/31275409.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2892/31275409.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/tndscf1641.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3456/tndscf1641.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/tndscf1672.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9523/tndscf1672.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/214/tndscf1660.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6215/tndscf1660.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/tndscf1632.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3360/tndscf1632.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/444/tndscf1620.jpg/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1897/tndscf1620.jpg[/IMG][/URL] Korgasek to teraz Badi :) Państwo są z niego bardzo zadowoleni - zaprzyjaźnił się z sunią Lusią, śpi w łóżku z Pańcią :cool3:, jest bardzo grzeczny. Jest zachipowany, a w styczniu będzie kastrowany. Świetnie trafił ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No jasne, przy takim hurcie nie trudno o pomyłkę ;) [quote name='erka'] Mag.da musiała dzisiaj pojechać z Aksą do weta, bo od kilku dni troszkę podnosiła łapkę do góry i niestety nie przechodziło,tylko było gorzej. Wetka podejrzewa,ze może byc cos ze stawem biodrowym, może jakaś stara kontuzja się odezwała, jak teraz sie rozbrykała z psami. Po południu będzie wynik z rtg, przy okazji sunia zostałą zaszczepiona, zapłaciłysmy 114 zł. Najgorsze, ze ma miec teraz ograniczony ruch, trudne to będzie do wykonania, pewnie musi byc rozdzielona z szaloną Dinką .[/QUOTE] Przy badaniu pojawiała się bolesność w stawie biodrowym, ale na RTG nic nie wyszło. Nie ma żadnego zwichnięcia, złamania, zwyrodnień, czy dysplazji. Na razie mamy tabletki przeciwzapalne/przeciwbólowe na kilka dni i będziemy obserwować. Jeśli nie przejdzie, to trzeba będzie diagnozować dalej. Dzisiaj nadal łapa w górze, ale dopiero jedną tabletkę dostała. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Węgielkowa - muszę przekazać Ci kilka rzeczy i dokumenty dla Wyroczni. Daj znać, kiedy znajdziesz chwilę. [/QUOTE] To ja bym przy okazji prosiła o przekazanie Sabuniowego osprzętu - obróżki z adresówką i szelek, bo nie mamy jak ćwiczyć :painting: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ziutka, ale coś Ci się źle powklejało chyba, bo tytuł i zdjęcia są Santy, a opis Szarki. Santa to jest szczeniak (waży 1,8 kg), a Szarka to ta dorosła sunia - jej mama - waży ok. 10 kg. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Spodziewałam się, że Sabunia przyjedzie dzika, przerażona, wycofana, jak na początku, a ten małpiszon wrócił, jak do siebie, po krótkiej wycieczce :mdleje: Jest nawet bardziej śmiała, niż przed wyjazdem :eviltong: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/89880490.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9137/89880490.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
To może udałoby się zarzucić jakąś siatkę i zabrać małpiszona razem z budą? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewelinka kici też robiła zdjęcia, to może byłyby ładniejsze i bardziej aktualne do ogłoszeń. Tylko chyba nie ma na razie czasu, żeby wstawić. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia Ewelinko! Santunia vel Dyńka :evil_lol: już prawie podwoiła swoją wagę :diabloti: Waży teraz 1,8 kg. Dzisiaj miała powtórkę z odrobaczania i pewnie po niedzieli pojedziemy na szczepienie. No a potem już mogłaby zmienić adres zamieszkania ;) -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']. Okazja do złapania jest tylko jedna, kiedy suka podchodzi do człowieka, żeby powąchać rękę. Właśnie zastanawiałam się nad pawłem, bo On taki szybki bill. [/QUOTE] Tylko, że do Pawła ona nie podejdzie - bała się go i w jego obecności nawet ode mnie trzymała się daleko. Najtrudniejsze jest właśnie chwycenie jej. Jak podchodziła do mnie, to pozwalała się głaskać po pyszczku, pod brodą, ale najmniejszy ruch nad głowę powodował odskok. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] Era, Insia,Roszpun, Magoda, Paweł- nie słyszeliście PRAWDA?[/QUOTE] Ale o czym??? Ja nic nie słyszałam...:shake: No chyba, że [U]o tym tysiaku[/U]??? :diabloti: Jeszcze się zastanawiam, czy Saba jednak nie podeszłaby do Dinki. Tylko nawet jak podejdzie blisko, to czy uda się ją chwycić tak bez niczego... Mogę przyjechać z Diną, jeśli uważacie, że to ma sens.