-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Że też się uparła na takie niebezpieczne miejsce :roll: Siedziała na swoim kocyku? -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Miałam nadzieję, że Saba wykaże jakąś chęć kontaktu ze mną, ale niestety... U nas reagowała na imię, przybiegała na zawołanie, a teraz - żadne wołania, cmokania - nic ją nie interesuje. Jest wystraszona całym tym hałasem, samochodami, nowym otoczeniem. A najgorsze, że ma niezłą wprawę w unikaniu ludzi, jest sprytna i zdeterminowana, żeby nie dać się złapać... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Dopiero wróciłam - niestety Sabci nie spotkałyśmy. Były jeszcze dwa sygnały - apteka na Jesionowej po drugiej stronie niż zalew, tam koło przejścia dołem przy Silnicy - pani twierdziła, że Sabcia przechodziła przez ulicę, górą - od zalewu w kierunku apteki po drugiej stronie. Niestety my jej nie spotkałyśmy. A na Toporowskiego to był inny psiak, erka go widziała i jest dość podobny do Sabci i może nam mylić trop, bo ludzie będą go zgłaszać, jeśli się tam kręci... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Właśnie dzwoniła Węgielkowa - był sygnał, że widziano białego pieska z łatkami [B]nad zalewem, od strony Zagnańskiej, w okolicach przystani[/B]. Tam blisko są też działki. Węgielkowa właśnie tam jedzie, może to Sabunia... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
My też byliśmy na Bocianku i Szydłówku dziś po południu - niestety nic... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Złaziłyśmy całą okolicę, ale ani śladu :shake: Nikt z zaczepianych osób jej nie widział. Chyba trzeba liczyć na odzew z plakatów, bo tak to żadnego punktu zaczepienia nie ma. Kiedyś musi się gdzieś pokazać... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
O matko, dopiero teraz przeczytałam... :-(:-(:-( Jutro rano pojadę tam, wezmę Dinkę, ale do rana to ona może już całe Kielce przemierzyć... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Sabuni otwarte drzwi kojarzą się z wyjściem na spacerek, na wybieg więc nic dziwnego, ze chciała się wybrać :cool3: A jak tam jej zachowanie w domu, w stosunku do domowników? Nadal nieźle, jak rano, czy coś się zmieniło? I jeszcze info z innej beczki - Sabcia była odrobaczana 10.11, żeby było wiadomo, bo książeczki nie ma ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Irga, to takie skrzyżowanie ON-ka z jamniorkiem:p.[/QUOTE] No coś w tym stylu ;) Tylko ona na zdjęciach też wygląda na większą niż w rzeczywistości. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/26447673.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3411/26447673.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/86126426.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3451/86126426.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/76452892.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8821/76452892.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/23079188.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4905/23079188.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/86739307.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4479/86739307.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/37096244.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8348/37096244.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/257/16620512.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1470/16620512.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szarcia załapała się na 5 sekund słońca dziś: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/11274214.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5084/11274214.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/83677638.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5465/83677638.jpg[/IMG][/URL] i już po słońcu :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/78037080.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1464/78037080.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/38969192.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1826/38969192.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/48963762.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5536/48963762.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/73238176.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4958/73238176.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To jeszcze Dinka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/140/17714066.jpg/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4535/17714066.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/28554599.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/256/28554599.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/78070176.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9688/78070176.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']No to świetnie:), a jak z innymi suńkami, czy już się trochę zaprzyjaźniła? [/QUOTE] Jeszcze nie. Emocje już trochę opadły, ale jeszcze szczekaczki szczekają, a Irga warczy na nie. Może jak naczelny podżegacz Sabunia :diabloti: pójdzie do DT, to się trochę uspokoją. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/62444255.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8615/62444255.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/210/91370318.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4147/91370318.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/26536103.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5097/26536103.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/52/81417731.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1445/81417731.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/28796755.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9968/28796755.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/96192235.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5839/96192235.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
U Santy też wszystko dobrze. Jeszcze w sobotę wyłaziły z niej robale, dopiero wczoraj przestały... Wcina Royala 5 x dziennie z wielkim apetytem, jest wesoła, rozbrykana, bardzo pro-ludzka - jak tylko słyszy, że idę, to czeka pod drzwiami i merda ogonkiem. Zaczepia mnie łapkami, ciągnie za nogawki, obgryza palce - słodziak. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/59914408.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3407/59914408.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/66660830.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3768/66660830.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/61792959.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6981/61792959.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/254/53429932.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8746/53429932.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/34703487.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3496/34703487.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
U Irgi duża zmiana - na lepsze. Wita mnie już w podskokach, pcha się na kolana, na wybiegu chodzi za mną i trąca nosem. Smycz pozwala przypiąć, ale na razie nie zrobi na niej ani kroku - boi się. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/46/78707055.jpg/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6700/78707055.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/69371324.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/213/69371324.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/25213877.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/5391/25213877.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/97624553.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6518/97624553.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/30149372.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2908/30149372.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/51257147.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1223/51257147.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
No właśnie chyba nie można, dopóki karmi. Fiprex zabezpiecza małą przed pchłami, a odrobaczenie i tak trzeba będzie powtarzać. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Malutka też już lepiej, rozruszała się. Ciągnie mamę za ogon, mnie się nie boi :p Apetyt jej zdecydowanie służy więc szybko powinna nadrobić zaległości. Skórkę ma całą w strupkach, pewnie od pcheł, dobrze, że już wytępione to dziadostwo :roll: -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Co tam mag.do u czech szuk ?[/QUOTE] Wszystkie czy się mają dobrze :p Sabulinda cała zaaferowana, bo się pojawił "obcy" na terenie i musi pokazać, kto tu rządzi :diabloti: A Szarusia się rozkręciła trochę przy dzieciaczku, jakaś taka bardziej wyluzowana jest teraz ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Samej smyczy to raczej się nie boi, tylko dopinania i majstrowania przy obroży. Ale dzisiaj już jest lepiej, pozwoliła się wygłaskać i nawet chyba jej się podobało ;) A pewnie lepiej by się aklimatyzowała, gdyby Dina, Aksa i Sabunia nie darły na nią japek na każdym kroku :roll: Małe histeryczki :diabloti: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka'] Jak tylko zanotujesz ten radosny fakt, podzielisz się z nami info, prawda? [/QUOTE] Fakt się dokonał. Glisty były, kilka. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Mag.do, a jak Irga? Mozesz juz cos o niej powiedziec?[/QUOTE] Dzisiaj już przywitała mnie merdaniem ogonka i szczeknięciem :) Jest już trochę bardziej wyluzowana, ale nadal wychodzi tylko na chwilę - załatwia potrzeby i sama wraca do boksu. Pozwala się głaskać, już się przy tym tak nie spina. Myślę, że potrzebuje trochę czasu i spokoju, żeby się otworzyć ;) [quote name='Roszpunka'] Miejmy nadzieję, że koopka lada moment się pojawi... Jak tylko zanotujesz ten radosny fakt, podzielisz się z nami info, prawda? [/QUOTE] Nie omieszkam :evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mały bąbelek dobrze zniósł noc :) Mamcia grzała jak termofor :p Dzisiaj opędzlowała już michę i czekamy na kupę 8-), bo jeszcze nie było :roll: Malutka dzisiaj jest już żwawsza, bardziej ruchliwa. Przy cycu siedzi cały czas, ale chyba mleczka to już za wiele tam nie ma. Pewnie już od dawna go nie ma za wiele, bo mała jest chuda - wygląda na kluseczkę, bo puchata, ale pod puszkiem same kosteczki... -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']o matko - jaka tu Sonia gigant się wydaje!:) [/QUOTE] Bo Sabunia taka mała jest ;) A z Soni kawał psiurka się robi :p [quote name='Roszpunka']To może zostanie u Mag.dy do czasu znalezienia domku? Tak się zastanawiam tylko...[/QUOTE] Właśnie to chyba niedobrze, żeby ona się konkretnie do mnie przyzwyczajała. Raczej powinna przekonać się do innych osób też, no i nauczyć życia w domu. Tu u mnie w lesie i mając kontakt tylko ze mną, to takiej prawdziwej socjalizacji nie zazna. A druga sprawa, że na miejsce po Sabci czeka właśnie Szarunia z córcią, bo one teraz są awaryjnie w kociarni, bo nie było już miejsca w hoteliku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No ja też mam taką nadzieję, wetka pewnie wie co robi ;) Mała na razie śpi spokojnie z mamcią, nie załatwiała się jeszcze, ani nie wymiotowała. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Prosiła, żeby obserwować, ale to sama wiesz - czy koopki takie, jak trzeba, czy nie wymiotuje... W razie niepokojących objawów lecieć z maluchem do weta... Na maminym mleczku i starterze powinno być dobrze. O siemieniu nie wspomniała; w ogóle oceniła, że jak na nocleg w kartonie na zewnątrz, mała jest w formie, tylko trzeba ogrzewać. A sunia Szarunia odrobaczona i odpchlona jest?[/QUOTE] No właśnie z tym "leceniem" do weta tak na szybko, to u mnie trochę problem, bo mam jakieś 30 km. Dlatego trochę mnie niepokoi, że wetka ją od razu odrobaczyła i to tabletką. Myślałam, że da Drontal junior w strzykawce i odrobaczę ją za 2-3 dni, jak mała trochę dojdzie do siebie. No, ale mam nadzieję, że będzie ok.